2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2022 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokRymHopKráTroLosKolJerHynRapMohSenUniÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov1974212530211825630189194
2.Mervart MartinCube Štíty197716303030252518158189
3.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice1975161425141816925129149
4.Petřík ZdeněkBike Style198025163030255126
5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice197921182121215102
6.Hekele EmilZekof team1977303030390
Rozehnal VáclavPromotorsport1974141318151614690
8.Tyráček MartinBBB Moolbike197321211516473
9.Kechrt TomášPrime sport expert19813030260
10.Najser TomášBike One19782525250
Kostka TomášSporton Šumperk1974151421350
Vítámvás ZbyněkŠtarnov1973182111350
13.Štěpaník Bedřich1973181612346
14.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory19751212154443
15.Jelínek JaroslavSKP Šumperk19782116237
16.Langer JiříSC Samotišky19791416230
17.Hrubeš Ondřej197425125
Hvolka PetrKilpi Racing Team197525125
19.Fischer MichalMedlov19811310223
20.Koukol TomášHlubočky197821121
21.Šenk MartinUničov1978713220
Wiedermann LukášBike sport Uničov1977416220
23.Calzada alvarez Alfonso197318118
Matušů Jaroslav197518118
Halás MariánKolárna197318118
Unzeitig MartinCykloklub Morava198118118
27.Vronka DavidTTC Olomouc1974511216
Puček Robert197916116
29.Jurena JanManiac Pedals198015115
Gajdoš DavidFitko Jeseník197915115
Nakládal Jiří15115
32.Pekař MiroslavB4 Team197614114
Leszczynski RadekLadermon Team Olomouc197514114
34.Gromus Tomáš197613113
Míl RobertBuldoci Rapotín197813113
Oldřich Čevora197713113
Saňák MartinRapotín197813113
38.Mičunek PavelBuldoci Rapotín197712112
Jašš PavelDolní Studénky198212112
Juráš MartinOlomouc1978111212
Rešl DavidBikesport Team Mohelnice197512112
42.Plesník PetrLes Nice197511111
Zorek Pavel198011111
44.Pospíšil PetrOn road racing team197310110
Muzikant Michal197510110
Hrubý Paveltoblerone hatex team197310110
Hlisnikovský Libor198210110
48.Pobořil LukášForce Team Jeseník1980919
Urbánek Vladimír1974919
50.Planička RobertBikesport Team Mohelnice1976818
Sládeček LukášCK PeMaP Přerov1982818
52.Kubičík MartinMaxidek Cannondale1974717
53.Leopold FilipŠternberk1977515
54.Halenčák Pavel1977313
Šelle Roman1980313
56.Vrána JaroslavOlomouc1975212
Zapletal MartinBratrušov1978212
58.Hýbner Stanislav1976111
59.Urbánek MiroslavUničov1977010
Roučka Martin1982010

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 390 ms