2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2019 - Malí žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Rým
Lez
Krá
Kol
Sen
Jeř
Wel
Rap
Moh
Hra
Účast
Celkem
1.
Klecker Adam
Bikesport Team Mohelnice
30
25
30
25
30
30
30
21
30
45
45
11
270
(341)
2.
Kaniščev Alexander
Bikesport Team Mohelnice
25
30
21
30
25
30
21
37,5
37,5
9
236
(257)
3.
Petrovský Marek
Promotorsport
21
13
18
18
18
25
25
14
19,5
27
10
171,5
(198,5)
4.
Rozehnalová Lucie
Promotorsport
14
16
16
14
21
18
11
3
18
24
10
141
(155)
5.
Pekař Šimon
B4 Team
16
25
21
18
4
80
6.
Zvědělík Jakub
ACS Drak Vrbno
15
16
14
9
21
5
75
7.
Kopecký Jan
Hartman CZ
15
22,5
31,5
3
69
=
Skalický Adam
Olomouc
13
4
15
18
15
4
6
69
9.
Mitvalská Bára
Unikovo mtb team
18
16
16
7
4
57
10.
Kohout Daniel
Sporton Šumperk
15
16
22,5
3
53,5
11.
Patrmannová Elen
SC Samotišky
9
11
27
3
47
12.
Rous Martin
Unikovo mtb team
15
31,5
2
46,5
13.
Homolová Karolína
TJ Sokol Hrabenov
15
18
2
33
14.
Žeravíková Ema
SC Samotišky
5
24
2
29
15.
Kalina Matěj
Force Team Jeseník
12
15
2
27
=
Kubín Tomáš
SC Samotišky
14
13
2
27
17.
Herzán Jan
Cykloklub Morava
25
1
25
=
Záhorec Jonáš
Fenix team Jeseník
25
1
25
19.
Tykva Adam
Dolní Morava
21
1
21
=
Ecler Filip
Moravec team
21
1
21
=
Stránský Matyáš
Cyklosport Dvořák Lanškroun
21
1
21
=
Kulík Jan
Cykloklub Morava
21
1
21
23.
Macek Lukáš
Cyklo Polách a syn
19,5
1
19,5
24.
Uchytil Marek
Bike Team Zlaté Hory
7
12
2
19
25.
Franko Filip
Zábřeh na Moravě
18
1
18
=
Krečmer Filip
Ski Klub Rýmařov
18
1
18
27.
Kamlar Martin
16,5
1
16,5
=
Vašková Štěpánka
SC Samotišky
16,5
1
16,5
29.
Šmídová Tereza
Kolšov
16
1
16
=
Panochová Vanda
Bike Academy Opletal
0
1
15
3
16
=
Gajdoš Matěj
Fenix team Jeseník
16
1
16
32.
Vondrušková Ela
TJ Sokol Hrabenov
15
1
15
=
Slabý Václav
Lesnice
15
1
15
34.
Cinková Barbora
Červená Voda
14
1
14
=
Krejčí Jakub
Bike sport Uničov
14
1
14
36.
Kubíčková Valerie
Vikýřovice
13
1
13
=
Krejčí Vojtěch
Týniště nad Orlicí
13
1
13
=
Applová Gabriela
Zábřeh na Moravě
13
1
13
39.
Regnart Jakub
Letohrad
12
1
12
=
Mareš Max
Ostrava
12
1
12
=
Voch Michal
Nava sport
12
1
12
42.
Schad Sebastian
Nava sport
11
1
11
=
Vondra Tomáš
Olomouc
11
1
11
=
Majkráková Laura
Karviná
11
1
11
45.
Gerhard Matyáš
Ski Klub Rýmařov
10
1
10
=
Langer Vojtěch
SC Samotišky
10
1
10
47.
Širuček Ondřej
Moravec team
8
1
8
=
Pánek Jáchym
Ski Klub Rýmařov
8
1
8
49.
Zapletal Antonín
Jeseník
6
1
6
=
Kocourek Martin
Bike Team Zlaté Hory
6
1
6
51.
Zábranská Sára
5
1
5
=
Fiálková Anna
5
1
5
=
Fryblíková Anna
Ski Klub Rýmařov
5
1
5
54.
Míčková Terezie
ACS Drak Vrbno
4
1
4
=
Strouhalová Sofie
Ski Klub Rýmařov
4
1
4
56.
Kaster Jakub
3
1
3
=
Svorník Marek
Buldoci Rapotín
3
1
3
=
Vojtěch Kroutil
3
1
3
59.
Studený Josef
Bike Team Zlaté Hory
1
1
2
2
=
Pánek Felix
2
1
2
=
Vrábková Emma
Rýmařov
2
1
2
=
Martinková Agnes
2
1
2
=
Wetter Marian
2
1
2
64.
Melichar Tomáš
Suhdol n Odrou
1
1
1
65.
Kupka Martin
Samotišky
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 8 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 375 ms