2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2018 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Kra
Boz
Kol
KR
Sen
Jeř
Rap
Leš
Šum
Moh
Hra
Účast
Celkem
1.
Fláma Tomáš
T.S.Bohemia Kross BT
21
25
30
21
30
30
11
27
8
195
2.
Hejtmánek Marek
Sporton Šumperk
30
16
25
30
0
25
0
31,5
8
157,5
3.
Holec Radek
Bikesport Team Mohelnice
15
15
18
25
25
18
30
0
8
146
4.
Fláma Miroslav
Bike sport Uničov
18
14
15
21
25
37,5
6
130,5
5.
Petruš Lubomír
Ethic sport
16
30
0
45
25
5
116
6.
Navařík Robert
Nava sport
25
21
16
45
4
107
7.
Hladiš David
Kolárna
18
18
25
30
4
91
8.
Halfar Martin
eSeNBáci
13
16
21
13
24
5
87
9.
Křivohlávek David
Ghost - mojekolo.cz
12
13
16
18
18
5
77
10.
Babiánek David
In-Life Cycling Team
37,5
25
2
62,5
11.
Horák Filip
Bikesport Team Mohelnice
21
21
2
42
12.
Reif Tomáš
Olomouc
24
16
0
3
40
13.
Borák Martin
In-Life Cycling Team
31,5
1
31,5
14.
Kušnír Ondřej
Bike Sport servis Opava
30
1
30
=
Rauchfuss Marek
Hlinsko
30
1
30
16.
Režňák Lukáš
Šumperk
10
19,5
2
29,5
17.
Linhart Petr
Kolovna bike team
27
1
27
18.
Havlíček Miroslav
Kolárna
15
9
2
24
19.
Urban Jakub
22,5
1
22,5
20.
Prudek Dominik
Ethic sport
21
1
21
=
Fiala Tomáš
Ledeč nad Sázavou
21
1
21
=
Urban Daniel
Lanškroun
21
1
21
23.
Polcr Ivo
Moolbike Team
9
10
2
19
24.
Jansa Dominik
Moravská Třebová
18
1
18
=
Wiederman Filip
Kolárna
18
1
18
26.
Vlček Pavel
In-Life Cycling Team
16
1
16
27.
Kohout Lukáš
In-Life Cycling Team
15
1
15
=
Hroch Martin
Postřelmůvek
15
1
15
29.
Železný Marcel
Moolbike Team
7
7
2
14
=
Juriček Miroslav
Credo team
14
1
14
=
Gasta Evžen
SC Samotišky
14
1
14
=
Bednarský Vojtěch
TNF bike team
14
1
14
33.
Kovářík David
TJ Baník Ostrava
13
1
13
34.
Kubíček Lukáš
B4 Team
12
1
12
=
Čihalík Martin
Kolárna
12
1
12
36.
Novák Michael
Olomouc
11
1
11
=
Kolda Lukáš
Šumperk
11
1
11
38.
Fiala Radim
Kolárna
10
1
10
39.
Grček Lubomír
DK BIKESHOP Racing Team
9
1
9
40.
Sticha David
8
1
8
=
Šolc Jan
Slatinice
8
1
8
42.
Honig Radim
Litovel
6
1
6
=
Kubeš Pavel
SC Samotišky
6
1
6
44.
Čaniga Petr
Buhumin
5
1
5
=
Pouč František
Kolárna
5
1
5
46.
Soural Jiří
Libivá
4
1
4
47.
Hrubý Petr
Coarse Cycling Team
0
1
0
=
Kratchmer Patrik
0
1
0
=
Wiedermann Filip
Kolárna
0
1
0
=
Techet Tomáš
Kolárna
0
1
0
=
Talík Michal
0
1
0
=
Kropáček Vojtěch
Tatenice
0
1
0
=
Lešovský Michal
Rezibike
0
1
0
=
Zatloukal Jiří
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 453 ms