2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2017 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Boz
Rab
Kol
Sen
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Hra
Moh
Elm
Šum
Účast
Celkem
1.
Vala Martin
Bike sport Uničov
25
30
30
45
30
25
16
25
45
9
271
2.
Kosek Jiří
Unikovo mtb team
30
21
25
15
18
27
18
16
21
21
13
11
212
(225)
3.
Uchytil Alois
Bike Team Zlaté Hory
25
37,5
25
18
30
21
6
156,5
4.
Spáčil Leopold
Novatop Lapierre
30
30
30
30
4
120
5.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
18
15
13
18
14
37,5
6
115,5
6.
Eliáš Josef
Cirlibaba
25
16
21
16
25
10
6
113
7.
Lukašák Štefan
Short bike Olomouc
30
30
21
25
4
106
8.
Spurný Lubomír
SC Samotišky
16
13
8
31,5
4
68,5
9.
Sobala Miroslav
Bike Team Zlaté Hory
14
12
15
16
11
5
68
10.
Machalický Milan
Cycloracing Olomouc
21
16
14
15
4
66
11.
Hudeček Dušan
Jeseničtí orli
15
18
16
3
49
=
Faltus Lubomír
Loštice
13
21
15
3
49
13.
Nádvorník Zdenek
Kolárna
18
18
2
36
14.
Kočí Roman
Potštejn
21
13
2
34
15.
Moravec Jaroslav
SK Žamberk Tessuti sport
31,5
1
31,5
16.
Steuer Radovan
Head Bike TJ Opava
30
1
30
17.
Adamů Pavel
Fitko Jeseník
25
1
25
=
Jurčík Pavel
Zapro AD team
25
1
25
=
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
25
1
25
=
Hynek Vladimír
Jeseničtí orli
0
11
14
3
25
21.
Ondráček Libor
Olomouc
24
1
24
22.
Fabián Zdeněk
Náchod
22,5
1
22,5
23.
Uhlíř Jiří
Mazda Tábor
21
1
21
=
Král Petr
SPS Sázava
21
1
21
=
Huf Luboš
Lanškroun
21
1
21
=
Nevosad Jindřich
SKM Zlaté Hory
9
12
2
21
27.
Revús Stanislav
FC Jiskra
19,5
1
19,5
28.
Uhlíř Antonín
TJ Jiskra Králíky
18
1
18
=
Janda Petr
Šumperk
18
1
18
30.
Machancký Milan
Cycloracing Olomouc
16
1
16
31.
Pospíšil Radek
Cykloklub Morava
15
1
15
32.
Frank Milan
STS Chvojkovice-Brod
14
1
14
33.
Babiánek Milan
Kalas Racing Team
12
1
12
=
Riedl Petr
Chromeč
12
1
12
35.
Mihály Michal
11
1
11
36.
Polách Milan
Postřelmov
10
1
10
=
Konopa Milan
Nový Malín
10
1
10
38.
Novotný Petr
Olomouc
9
1
9
=
Adamík Jiří
Credo team
9
1
9
40.
Smetana Jaroslav
Cykloklub Morava
7
1
7
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 703 ms