2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport1969303030303025213018304511301(319)
2.Haluzík MartinKolárna197630304530253018211837,510284,5
3.Krejčí VladislavBike sport Uničov1974252525252125162525252531,512256,5(293,5)
4.Harlender MichalKolárna1972211511152118122410016519,513172,5(187,5)
5.Tyráček MartinBBB Moolbike197318182521181521308166
6.Petrovský MarekLoupežníci19729014181622,5121014151322,512157(166)
7.Beneš PavelNava sport197118275132121277132
8.Kolomazník TomášZábřeh197613513111419,5138131110120,5
9.Jílek MartinCyklo Polách a syn196921162537,5185117,5
10.Rozehnal VáclavPromotorsport197410910141411188616,510116,5
11.Doležel JaromírRanč Hranice1970761210815912151510109
12.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky197187916921118889
13.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice197515118716,5126775,5
14.Horký LubomírCyklo Polách a syn19680152131,5467,5
15.Neumann BoriseSeNBáci196814121514455
16.Planička RobertBikesport Team Mohelnice1976181421353
17.Kouřil MartinFitko Jeseník1975211416351
18.Kostka TomášCredo team1974161024350
19.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19772118239
20.Mervart MartinŠtíty197712712331
21.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport197730130
Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn197214133330
23.Pěnkava RadomilSC Samotišky19745618329
24.Kulík VladislavCykloklub Morava19731513228
25.Plesník PetrLes Nice19751016226
26.Urbášek DaliborMohelnice19751159325
27.Zemene BřetislavNemile19751157323
Tomášek MichalCredo team19701112223
29.Netek RadimLanškroun19761362321
30.Hruška MiloslavA-team Novo Bruntál197518118
Chudada TomášSC Samotišky19734212318
Fláma MiroslavEkofarma Křížov19690144318
Žák Marek197699218
34.Coufal MilanLanškroun19721250317
35.Vošalík PetrNava sport197716116
Vána MarekMM auto MTB team197116116
Navrátil ViktorUničov197616116
Jašek OndraAtletika Zábřeh197716116
Krč TomášKTM Šumperk197016116
40.Pospíšil PetrOn road racing team197315115
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory1976150215
Matušů Jaroslav197515115
Ondráček Hynek15115
44.Matura PavelBludov197677214
Kosta TomášCredo team197414114
46.Halás MariánKolárna197313,5113,5
47.Doubrava MarekKolšov197413113
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc197613113
Juchelka PatrikJeseničtí orli197013113
50.Staník JosefBike sport Uničov196912112
Malý TomášKN Project197412112
Patrmann TomášNezkušené Lolitky1976345312
53.Hampl PavelBikesport Team Mohelnice197611111
Pánek PavelLanškroun196911111
55.Kubíček PetrŠUMPERK197510,5110,5
56.Hrubý Štěpán197210110
Švrčina Miroslav197510110
58.Hocz MartineSeNBáci19731829
59.Kukula MarcelStaviva eMKo1973818
60.Glacner MiroslavBikecentrum Olomouc19704327
Knotek TomášeSeNBáci197700737
62.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice19756026
Jakl LiborSC Samotišky1971616
Kalous RomanFitko Jeseník19774226
65.Svrčina DavidVíno Karabina1976515
Krákora Petr1970515
Kočvara JiříSK-AIB Břidličná1971515
68.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory197530134
Grepl PetrCyklo Jeseník1973414
Honig MilanLitovel1969414
71.Erneker PetrMohelnice1976313
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport1976313
73.Matěj PetrTři šneci1976212
Podešva MiroslavMedlov1968212
75.Osladil KamilBuldoci Rapotín1975111
Macháček Tomᚊumperk1974111
77.Hamalčík StanislavSaint-Gobain MTB Team1974010
Madaj RenéeSeNBáci1972010
Muzikant Michal010
Pekař MiroslavB4 Team1976010
Bukač RomanPardubice1971010
Novosad Jan1972010
Krobot Pavel010
Fröml JosefUničov1975010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1187 ms