2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport303030303025213018304511301(319)
2.Haluzík MartinKolárna30304530253018211837,510284,5
3.Krejčí VladislavBike sport Uničov252525252125162525252531,512256,5(293,5)
4.Harlender MichalKolárna211511152118122410016519,513172,5(187,5)
5.Tyráček MartinBBB Moolbike18182521181521308166
6.Petrovský MarekLoupežníci9014181622,5121014151322,512157(166)
7.Beneš PavelNava sport18275132121277132
8.Kolomazník TomášZábřeh13513111419,5138131110120,5
9.Jílek MartinCyklo Polách a syn21162537,5185117,5
10.Rozehnal VáclavPromotorsport10910141411188616,510116,5
11.Doležel JaromírRanč Hranice761210815912151510109
12.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky87916921118889
13.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice15118716,5126775,5
14.Horký LubomírCyklo Polách a syn0152131,5467,5
15.Neumann BoriseSeNBáci14121514455
16.Planička RobertBikesport Team Mohelnice181421353
17.Kouřil MartinFitko Jeseník211416351
18.Kostka TomášCredo team161024350
19.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn2118239
20.Mervart MartinCUBE-Štíty12712331
21.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport30130
Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn14133330
23.Pěnkava RadomilSC Samotišky5618329
24.Kulík VladislavCykloklub Morava1513228
25.Plesník PetrLes Nice1016226
26.Urbášek DaliborMohelnice1159325
27.Zemene BřetislavNemile1157323
Tomášek MichalCredo team1112223
29.Netek RadimLanškroun1362321
30.Hruška MiloslavA-team Novo Bruntál18118
Chudada TomášSC Samotišky4212318
Fláma MiroslavEkofarma Křížov0144318
Žák Marek99218
34.Coufal MilanLanškroun1250317
35.Vošalík PetrNava sport16116
Vána MarekMM auto MTB team16116
Navrátil ViktorUničov16116
Jašek OndraAtletika Zábřeh16116
Krč TomášKTM Šumperk16116
40.Pospíšil PetrOn road racing team15115
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory150215
Matušů Jaroslav15115
Ondráček Hynek15115
44.Matura PavelBludov77214
Kosta TomášCredo team14114
46.Halás MariánKolárna13,5113,5
47.Doubrava MarekKolšov13113
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc13113
Juchelka PatrikJeseničtí orli13113
50.Staník JosefBike sport Uničov12112
Malý TomášKN Project12112
Patrmann TomášNezkušené Lolitky345312
53.Hampl PavelBikesport Team Mohelnice11111
Pánek PavelLanškroun11111
55.Kubíček PetrSPORTON Šumperk10,5110,5
56.Hrubý Štěpán10110
Švrčina MiroslavSvobodné Heřmanice10110
58.Hocz MartineSeNBáci1829
59.Kukula MarcelStaviva eMKo818
60.Glacner MiroslavBikecentrum Olomouc4327
Knotek TomášeSeNBáci00737
62.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice6026
Jakl LiborSC Samotišky616
Kalous RomanFitko Jeseník4226
65.Svrčina DavidVíno Karabina515
Krákora Petr515
Kočvara JiříSK-AIB Břidličná515
68.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory30134
Grepl PetrCyklo Jeseník414
Honig MilanLitovel414
71.Erneker PetrMohelnice313
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport313
73.Matěj PetrTři šneci212
Podešva MiroslavMedlov212
75.Osladil KamilBuldoci Rapotín111
Macháček Tomᚊumperk111
77.Hamalčík StanislavSaint-Gobain MTB Team010
Madaj RenéeSeNBáci010
Muzikant Michal010
Pekař MiroslavB4 Team010
Bukač RomanPardubice010
Novosad Jan010
Krobot Pavel010
Fröml JosefUničov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1500 ms