2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Harlender LukášKolárna20073030302530303037,53025302531,513309(384)
2.Svoboda MarcelUnikovo MTB team20072125253025452530252110272
3.Haluzík MartinKolárna2007252131,516182521153037,510240
4.Halás VáclavKolárna2007182118212721211816252711217(233)
5.Petrovský KryštofLoupežníci2007161516142521162412141414182114186(240)
6.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice20091814161819,51515161611162412173,5(198,5)
7.Zvědělík VojtěchACS Drak Vrbno2007161825131615127115
8.Tesařík JakubKolárna2008211845384
9.Chudada AdamSC Samotišky2008141415061418781
10.Lexa RichardSC Samotišky200718101515458
11.Kohout DanielSPORTON Šumperk200997512316,5652,5
12.Nechuta MarekBike Freaks Holice20072130251
13.Kočí JaroslavPotštejn20071818236
14.Jelínková Nicolexpress merida kolin200822,511233,5
15.Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun20091615231
Kubíček PetrVikýřovice200815115331
17.Kašíková Adéla200930130
Raška LukášBike Academy Opletal200730130
19.Macek LukášCyklo Polách a syn20091415229
Mitvalská BarboraUnikovo MTB team20098813329
21.Kulík JanCykloklub Morava20098911328
22.Machač TomášPřerov2009322,5225,5
23.Pekař ŠimonRapotín20091312225
24.Barnetová ŽofieSport Bart Team2008186224
25.Debre JanZábřeh20091012222
26.Douděra PetrChoceň200921121
Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov20091011221
Svěrkot DanielSK Jiří Team Ostrava200821121
29.Hynek OndřejSPORTON Šumperk200719,5119,5
30.Šotolová TerezaLesnice2008125217
31.David AlfrédČervená Voda200916,5116,5
32.Švéda MichalTři šneci200715115
Žáková BarboraJeseničtí orli2008510215
34.Cenek TomášeSeNBáci200714114
Valenta VěnekOlomouc200914114
36.Růčková TerezaČervená Voda200913,5113,5
37.Uchytil MarekBike Team Zlaté Hory200913113
Raška TomášBike Academy Opletal200913113
Sedlář Aleš200713113
Herzán JanCykloklub Morava200913113
Němec Vojtěch200713113
Vašková KateřinaSC Samotišky200713113
43.Drhová LindaZlín200912112
Doubrava TobiášKolšov200712112
Mikšíková NatálieSC Samotišky200712112
Mužík AdamČervená Voda-Šanov200712112
47.Osladilová BarboraBuldoci Rapotín200711111
Doležalová Anna200811111
Skalický DavidCykloklub Morava200811111
50.Chochrin LukášČervená Voda200910,5110,5
51.Fišnar FilipKolšov200810110
Šrotová LindaMohelnice200710110
Struhár SaniTJ Cyklistika Uničov200710110
54.Slabý VáclavLesnice2009919
Applová Gabriela2009919
Bravencová AdrianaBike Academy Opletal20084529
Buchtová EsterSKM Zlaté Hory2008919
Petřík VojtěchVelký Týnec2007919
Dušek MarekSC Samotišky2008919
60.Sluka MatyášOstrava2008818
Horníček MartinKolšov2009818
62.Gažák TomášLíšnice20087,517,5
63.Kaniščev AlexandrLoštice2009717
Svrčina DavidNový Malín2007717
Huppert MatyášLesnice2009717
66.Svrčina TomášNový Malín2008616
67.Dimitrov FabianHukot cz2007515
68.Kalous SamuelFitko Jeseník2009414
Mandák FilipMohelnice2008414
Fiálková Anna2009414
Ernekerová Nicol2007414
Spillerová ValerieCirlibaba2008414
73.Kukula JanŠumperk2007313
Pomajbíková BarboraHukot cz2008313
75.Knopová AmélieMohelnice2008212
76.Matis PavelRudoltice2009010
Safářová VeronikaBrníčko2009010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1124 ms