2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2017 - Malí žáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Boz
Rab
Kol
Sen
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Hra
Moh
Elm
Šum
Účast
Celkem
1.
Harlender Lukáš
Kolárna
30
30
30
25
30
30
30
37,5
30
25
30
25
31,5
13
309
(384)
2.
Svoboda Marcel
Unikovo mtb team
21
25
25
30
25
45
25
30
25
21
10
272
3.
Haluzík Martin
Kolárna
25
21
31,5
16
18
25
21
15
30
37,5
10
240
4.
Halás Václav
Kolárna
18
21
18
21
27
21
21
18
16
25
27
11
217
(233)
5.
Petrovský Kryštof
Loupežníci
16
15
16
14
25
21
16
24
12
14
14
14
18
21
14
186
(240)
6.
Klecker Adam
Bikesport Team Mohelnice
18
14
16
18
19,5
15
15
16
16
11
16
24
12
173,5
(198,5)
7.
Zvědělík Vojtěch
ACS Drak Vrbno
16
18
25
13
16
15
12
7
115
8.
Tesařík Jakub
Kolárna
21
18
45
3
84
9.
Chudada Adam
SC Samotišky
14
14
15
0
6
14
18
7
81
10.
Lexa Richard
SC Samotišky
18
10
15
15
4
58
11.
Kohout Daniel
Sporton Šumperk
9
7
5
12
3
16,5
6
52,5
12.
Nechuta Marek
Bike Freaks Holice
21
30
2
51
13.
Kočí Jaroslav
Potštejn
18
18
2
36
14.
Jelínková Nicol
express merida kolin
22,5
11
2
33,5
15.
Stránský Matyáš
Cyklosport Dvořák Lanškroun
16
15
2
31
=
Kubíček Petr
Vikýřovice
15
11
5
3
31
17.
Raška Lukáš
Bike Academy Opletal
30
1
30
=
Kašíková Adéla
30
1
30
=
Patrmannová Elen
SC Samotišky
30
1
30
20.
Macek Lukáš
Cyklo Polách a syn
14
15
2
29
=
Mitvalská Bára
Unikovo mtb team
8
8
13
3
29
22.
Kulík Jan
Cykloklub Morava
8
9
11
3
28
23.
Machač Tomáš
Přerov
3
22,5
2
25,5
24.
Pekař Šimon
B4 Team
13
12
2
25
25.
Barnetová Žofie
Sport Bart Team
18
6
2
24
26.
Debre Jan
Zábřeh
10
12
2
22
27.
Homolová Karolína
TJ Sokol Hrabenov
10
11
2
21
=
Svěrkot Daniel
SK Jiří Team Ostrava
21
1
21
=
Douděra Petr
Choceň
21
1
21
30.
Hynek Ondřej
Sporton Šumperk
19,5
1
19,5
31.
Šotolová Tereza
Lesnice
12
5
2
17
32.
David Alfréd
Červená Voda
16,5
1
16,5
33.
Švéda Michal
Tři šneci
15
1
15
=
Žáková Barbora
Jeseničtí orli
5
10
2
15
35.
Valenta Věnek
Olomouc
14
1
14
=
Cenek Tomáš
eSeNBáci
14
1
14
37.
Růčková Tereza
Červená Voda
13,5
1
13,5
38.
Uchytil Marek
Bike Team Zlaté Hory
13
1
13
=
Herzán Jan
Cykloklub Morava
13
1
13
=
Vašková Kateřina
SC Samotišky
13
1
13
=
Sedlář Aleš
13
1
13
=
Raška Tomáš
Bike Academy Opletal
13
1
13
=
Němec Vojtěch
Praha
13
1
13
44.
Doubrava Tobiáš
Kolšov
12
1
12
=
Mikšíková Natálie
SC Samotišky
12
1
12
=
Mužík Adam
Červená Voda-Šanov
12
1
12
=
Drhová Linda
Zlín
12
1
12
48.
Osladilová Barbora
Buldoci Rapotín
11
1
11
=
Doležalová Anna
Šumperk
11
1
11
=
Skalický David
Cykloklub Morava
11
1
11
51.
Chochrin Lukáš
Červená Voda
10,5
1
10,5
52.
Struhár Sani
TJ Cyklistika Uničov
10
1
10
=
Šrotová Linda
Mohelnice
10
1
10
=
Fišnar Filip
Kolšov
10
1
10
55.
Dušek Marek
SC Samotišky
9
1
9
=
Bravencová Adriana
Bike Academy Opletal
4
5
2
9
=
Applová Gabriela
Zábřeh na Moravě
9
1
9
=
Buchtová Ester
SKM Zlaté Hory
9
1
9
=
Petřík Vojtěch
Velký Týnec
9
1
9
=
Slabý Václav
Lesnice
9
1
9
61.
Sluka Matyáš
Ostrava
8
1
8
=
Horníček Martin
Kolšov
8
1
8
63.
Gažák Tomáš
Líšnice
7,5
1
7,5
64.
Huppert Matyáš
Lesnice
7
1
7
=
Svrčina David
Víno Karabina
7
1
7
=
Kaniščev Alexander
Tufo Pardus Prostějov
7
1
7
67.
Svrčina Tomáš
Nový Malín
6
1
6
68.
Dimitrov Fabian
Hukot cz
5
1
5
69.
Kalous Samuel
Fitko Jeseník
4
1
4
=
Mandák Filip
Mohelnice
4
1
4
=
Fiálková Anna
4
1
4
=
Spillerová Valerie
Cirlibaba
4
1
4
=
Ernekerová Nicol
4
1
4
74.
Pomajbíková Barbora
Hukot cz
3
1
3
=
Kukula Jan
Šumperk
3
1
3
76.
Knopová Amélie
Mohelnice
2
1
2
77.
Safářová Veronika
Brníčko
0
1
0
=
Matis Pavel
Rudoltice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 656 ms