2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport252137,53030253025189241,5
2.Fláma TomášBike sport Uničov18018302721152121163011217
3.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství1318142130025141416184512215(228)
4.Fláma MiroslavBike sport Uničov141413162118251816142537,512204,5(231,5)
5.Pokorný JiříSK Salith sport, z.s.1521162525251821169182
6.Hladiš DavidKolárna120151822,5152100111611130,5
7.Skalický PavelKolárna30303000306120
8.Hejtmánek MarekSPORTON Šumperk16160163021157114
Bittner OndřejRed Point racing10131214121214278114
10.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport31,53025144100,5
11.Bednarský VojtěchTNF bike team21252414484
12.Kašpar PetrCyklo Polách a syn79111613556
13.Petruš LubomírEthic sport2530255
Pěnčík LukášBike sport Uničov15111379555
15.Veselý RadekŠumperk01501201013750
Grézl MartinBike sport Uničov911001812650
17.Horák FilipBikesport Team Mohelnice1531,5246,5
18.Babiánek DavidMiKo Cycles2125246
19.Klos ViktorSK Jiří Team Ostrava45145
20.Reif TomášOlomouc618146444
21.Borák MartinIn-Life Cycling Team1825243
22.Čihalík MartinKolárna131513341
23.Fiala RadimHead Bike TJ Opava81215335
24.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport30130
25.Horký DavidCyklo Polách a syn01811329
26.Knypl Jaroslav24124
27.Ryšavý ZdeněkZábřeh138221
Kubišta MichalRCR Bike Team Česká Třebová21121
Jedelský JakubJanoslavice21121
Cink JanMapei Merida Kaňkovský21121
31.Wiedermann DavidMoolbike Team19,5119,5
32.Brandýs DominikKolárna9010319
33.Mach Ondřej18118
Krčma MichalOD Morava Holešov18118
35.Baďura ZdeněkForce Team Jeseník16,5116,5
36.Jarma CtiradNezkušené Lolitky16116
Halfar MartinJeseník16116
Křivánek TomášRicardo Racing16116
Popek KarelNáchod16116
40.Wittich Jakub15115
Adamík PatrikCredo team15115
Jílek DavidBikesport Team Mohelnice15115
43.Mejtský JakubOlomouc14114
44.Zatloukal AlešProstějov13113
Brzobohatý JakubLeština013213
Wiedermann FilipKolárna13113
47.Vyroubal EdvardUničov12112
48.Zouhar PetrKolšov11111
Zednik VítězslavSuperior Riders11111
Hájek MartinKolárna11111
51.Štěpaník JiříKolárna10110
Vepřek MartinKolšov10110
Komínek VladimírKolárna10110
Wiederman FilipKolárna10110
55.Krejčí TomášStevens Bikes - Emilio Sport919
56.Vyroubal EduardUničov8028
57.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice717
58.Janoch PatrikZábřeh515
Maštera AntonínVyšehorky515
60.Ryšavý MartinMohelnice414
61.Fus MartinStevens Bolatice010
Filka KarelBike Team Zlaté Hory010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 852 ms