2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre19592530303030302530304510305
2.Vala MartinBike sport Uničov1962212525252530253030253037,512282,5(328,5)
3.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team19570122131,5212121151616162712205,5(217,5)
4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk1963014301518014252531,510172,5
5.Trojek KarelOknoplast Šumperk19551314141314183021249161
6.Brandýs RomanKolárna19631521162121131610219154
7.Všetička ZdeněkSKP Olomouc195390141816667131219,511120,5
8.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team196016010251612151212010118
9.Brückner IvanMTB Bohdíkov19491171511119111522,59112,5
10.Kouřil JiříFitko Jeseník195521251521255107
11.Nádvorník ZdenekKolárna196237,5141621165104,5
12.Hudeček DušanJeseničtí orli19641818181821593
13.Kukula ZdeněkStaviva eMKo195012151841821688
14.Konopa MilanCredo team196121121415462
15.Eliáš JosefCirlibaba19591418167455
16.Adamík JiříCredo team196110619,595549,5
17.Štěpař PetrČerti Kunčina19643018248
18.Čejka PetrKolárna196445145
19.Kolář RobertSki Petříkov1959151415344
Leicht JiříASPV Těchonín19491391210444
21.Holec PavelCredo team19651818236
22.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná1962111113335
23.Brokeš RostislavKC Horní Studénky19621816234
24.Doležel Josef193630130
25.Spurný RomanKolárna196427127
26.Hofman JiříSK Conti-RSC196425125
Rohan JanOpavský sportovní klub196225125
28.Ondráček LiborOlomouc196424124
29.Stöhr RadekSK Conti-RSC196422,5122,5
30.Zmeškal Zdenek195621121
31.Boreček TomášNovatop Lapierre195718118
Keprt JanSK Nadoraz19545013318
Novotný JaroslavProstějov196518118
34.Bedeč LadislavJeseničtí orli196488216
Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport195816116
Vavřík IvanSK Salith Sumtex Šumperk16116
37.Frkal MiroslavNovatop Lapierre195615115
38.Hajtmar Milan196214114
39.Šmatera Petr196113113
Pek MiroslavPeksport Specialized195813113
Roháček Michal196113113
42.Komárek BedřichHlubočky195348212
43.Moravec MilošNový Jičín196511111
44.Vaida JiříOlomouc195610110
Neset VladimírIn-Life Cycling Team195910110
46.Raida IvoeSeNBáci19554529
Černil Tomáš1961919
48.Kylar IvoKrálíky1954818
49.Spurník Mirko1965717
50.Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín1963515
51.Daňhel MojmírCPV Krnov1964010
Hynek VladimírBiker's team Jeseník1958010
Flégl AlešNáchod1963010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms