2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2015 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Mrt
Krá
Rab
Boz
Hyn
Sen
Jeř
Heř
Rap
Ram
Mor
Moh
Šum
Kol
Hra
Účast
Celkem
1.
Spáčil Leopold
Novatop Lapierre
25
30
30
30
30
30
25
30
30
45
10
305
2.
Vala Martin
Bike sport Uničov
21
25
25
25
25
30
25
30
30
25
30
37,5
12
282,5
(328,5)
3.
Vychodil Lubomír
In-Life Cycling Team
0
12
21
31,5
21
21
21
15
16
16
16
27
12
205,5
(217,5)
4.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
0
14
30
15
18
0
14
25
25
31,5
10
172,5
5.
Trojek Karel
Oknoplast Šumperk
13
14
14
13
14
18
30
21
24
9
161
6.
Brandýs Roman
Kolárna
15
21
16
21
21
13
16
10
21
9
154
7.
Všetička Zdeněk
SKP Olomouc
9
0
14
18
16
6
6
7
13
12
19,5
11
120,5
8.
Jiroutek Juraj
In-Life Cycling Team
16
0
10
25
16
12
15
12
12
0
10
118
9.
Brückner Ivan
MTB Bohdíkov
11
7
15
11
11
9
11
15
22,5
9
112,5
10.
Kouřil Jiří
Fitko Jeseník
21
25
15
21
25
5
107
11.
Nádvorník Zdenek
Kolárna
37,5
14
16
21
16
5
104,5
12.
Hudeček Dušan
Jeseničtí orli
18
18
18
18
21
5
93
13.
Kukula Zdeněk
Staviva eMKo
12
15
18
4
18
21
6
88
14.
Konopa Milan
Nový Malín
21
12
14
15
4
62
15.
Eliáš Josef
Cirlibaba
14
18
16
7
4
55
16.
Adamík Jiří
Credo team
10
6
19,5
9
5
5
49,5
17.
Štěpař Petr
Čerti Kunčina
30
18
2
48
18.
Čejka Petr
Kolárna
45
1
45
19.
Kolář Robert
Ski Petříkov
15
14
15
3
44
=
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
13
9
12
10
4
44
21.
Holec Pavel
Credo team
18
18
2
36
22.
Sobala Miroslav
Cyklo TJ Písečná
11
11
13
3
35
23.
Brokeš Rostislav
KC Horní Studénky
18
16
2
34
24.
Doležel Josef
30
1
30
25.
Spurný Roman
Kolárna
27
1
27
26.
Hofman Jiří
SK Conti-RSC
25
1
25
=
Rohan Jan
Opavský sportovní klub
25
1
25
28.
Ondráček Libor
Olomouc
24
1
24
29.
Stöhr Radek
SK Conti-RSC
22,5
1
22,5
30.
Zmeškal Zdenek
21
1
21
31.
Boreček Tomáš
Novatop Lapierre
18
1
18
=
Keprt Jan
SK Nadoraz
5
0
13
3
18
=
Novotný Jaroslav
Prostějov
18
1
18
34.
Bedeč Ladislav
Jeseničtí orli
8
8
2
16
=
Moravec Jaroslav
SK Žamberk Tessuti sport
16
1
16
=
Vavřík Ivan
SK Salith Sumtex Šumperk
16
1
16
37.
Frkal Miroslav
Novatop Lapierre
15
1
15
38.
Hajtmar Milan
14
1
14
39.
Šmatera Petr
13
1
13
=
Pek Miroslav
Peksport Specialized
13
1
13
=
Roháček Michal
13
1
13
42.
Komárek Bedřich
Hlubočky
4
8
2
12
43.
Moravec Miloš
Nový Jičín
11
1
11
44.
Vaida Jiří
Olomouc
10
1
10
=
Neset Vladimír
In-Life Cycling Team
10
1
10
46.
Raida Ivo
eSeNBáci
4
5
2
9
=
Černil Tomáš
9
1
9
48.
Kylar Ivo
Králíky
8
1
8
49.
Spurník Mirko
7
1
7
50.
Hamáček Jaroslav
Buldoci Rapotín
5
1
5
51.
Daňhel Mojmír
CPV Krnov
0
1
0
=
Hynek Vladimír
Biker's team Jeseník
0
1
0
=
Flégl Aleš
Náchod
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 735 ms