2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Krč TomášKTM Šumperk45303025309301818214511292(301)
2.Navařík RobertNava sport3030302118183021213031,511262,5(280,5)
3.Krejčí VladislavBike sport Uničov21252518252525252530252712257(296)
4.Beneš PavelNava sport25212115162421162121211621302537,516246,5(351,5)
5.Tomášek MichalCredo team1418161822,51813138131511160,5(168,5)
6.Jílek MartinCyklo Polách a syn3021152730146137
7.Doležel JaromírRanč Hranice91510716,50914131519,511128
8.Hrubý PetrLes Nice182502537,52107126,5
9.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky12611819,510855111811108,5(113,5)
10.Kulík VladislavCykloklub Morava1301413161822,5796,5
11.Tyráček MartinBBB Moolbike1516162524596
12.Kostka TomášCredo team141515151616691
13.Pěnkava RadomilSC Samotišky13119121514674
14.Fláma MiroslavEkofarma Křížov010121516116770
15.Harlender MichalMiki team12101121454
16.Jedelský ZbyněkRohle1421140449
17.Jakl LiborSC Samotišky84681012648
18.Horký LubomírCyklo Polách a syn141810342
19.Panoch VáclavKolárna131810341
20.Pospíšil PetrOn road racing team1818236
21.Juřík KamilCyklo Jeseník12155332
Chuděj MarekCyklo Jeseník1814232
23.Švajda MartinDT Swiss31,5131,5
24.Chudada TomášSC Samotišky634711531
Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice514336531
26.Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták30130
Pecháček AdamMike Bike Cycling Team30130
28.Nečas MiroslavOn road racing team1415229
29.Musila RenéSportakus1511226
30.Kadlčák RichardAmenity mtb team25125
31.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice70143424
32.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory148222
Zubatý RomanSC Samotišky1210222
34.Zemene BřetislavNemile516,5221,5
35.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc714221
Podešva MiroslavMedlov1056321
Sedláček GambaAuto Gamba21121
Kouřil MartinFitko Jeseník021221
39.Gargulák Michal137220
40.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice118219
41.Rýva MartinRedpoint-Eleven Team18118
Smrčka JiříŠumperk18118
43.Staník JosefBike sport Uničov1250317
Petrovský MarekLoupežníci107217
45.Kučera ViktorCK MTB Hlinsko16116
Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc16116
Novotný Tomᚊumperk16116
Lelek JosefINS-Náchod16116
Plesník PetrLes Nice115216
Michal RobertOstrava16116
51.Hron TomášOlomouc15115
Hort Stanislav15115
53.Hašek Stanislav14114
Juříček DavidTNF bike team14114
55.Juchelka PatrikJeseničtí orli13,5113,5
56.Hvolka PetrA Bike Club Ostrava013213
Churý MartineSeNBáci553313
Cink PetrBT Kola Kaňkovský13113
Vepřek Roman13113
Juříček DušanTNF bike team13113
61.Šedivý Marcel012212
Hocz MartineSeNBáci57212
Horák Richard3atlonteam Uničov12112
Chaloupka PetrDuko Rýmařov12112
Pavlák LuděkBrno12112
66.Hejtmánek CtiborALW11111
Němeček PavelNava sport11111
68.Neumann BorisJeseničtí orli64210
Riedl RadomírKolárna10110
70.Charuza JiříKCL Kooperativa-Svijany919
Osladil KamilBuldoci Rapotín919
Plaček KamilMohelnice919
Černoch JakubeSeNBáci919
74.Pelce PetrBuldoci Rapotín818
75.Sadil MichalParapety RS717
76.Jarkovský Jaroslavjospo Holešov616
77.Režňák MartinPůjčovna koloběžek Šumperk515
Kočvara JiříSK-AIB Břidličná515
Urbášek DaliborMohelnice515
80.Ordelt Ladislav414
Holinej Tomasz414
Žváček MiroslavSilný Team Uničov414
Mičunek JakubBuldoci Rapotín414
Gottvald Denis414
85.Haluza RudolfCredo team010
Pokorný RomanBike One010
Tvarůžka TomášKroměříž010
Nátěsta MartinMaletín010
Rella MichalSC Samotišky010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1546 ms