2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport2501830212525211825304512265(283)
2.Petruš LubomírEthic sport303030453030257220
3.Horák FilipBikesport Team Mohelnice1616132513,5302115183025012209,5(222,5)
4.Hladiš DavidKolárna2118181631,5181610141618012186,5(196,5)
5.Fláma MiroslavBike sport Uničov1815161414181325132110167
6.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství1813211614162137,58156,5
7.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport25253030305140
8.Jedelský JakubJanoslavice1513151822,51600131810130,5
9.Veselý RadekŠumperk1013914110121431,59114,5
10.Borák MartinIn-Life Cycling Team21252116255108
11.Skalický PavelRemerx Merida Team Kolín303025385
12.Reif JanLKT 80 Šumperk141619,5121110682,5
13.Nešpor PatrikJeseničtí orli1415161416575
14.Směšný JanOknoplast Šumperk02116,51818573,5
15.Čihalík MartinKolárna212715363
16.Strakoš JaroslavOknoplast Šumperk1212218453
17.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport2521246
18.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport37,5137,5
19.Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov1324237
20.Linhart PetrTNF bike team01521336
21.Reif TomášOlomouc12788435
22.Rauchfuss MarekHlinsko30130
23.Linhart JanMohelnice1415229
Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz18011329
25.Jarma CtiradNezkušené Lolitky27127
Pecha RobertPísařov1215227
27.Váňa PavelBikers Tišnov25125
28.Knotek OndřejeSeNBáci1212224
Brandýs DominikKolárna1113224
Halák MartinKolárna24124
31.Kohout LukášIn-Life Cycling Team1580323
32.Kubíček TomášCredo team22,5122,5
33.Sedlák LukášSMC Fort Ústí nad Orlicí1066322
34.Bednarský VojtěchTNF bike team21121
Karola MartinKolovrat21121
36.Ryšavý ZdeněkZábřeh911220
Kudláček MartinCyklo Kudláček155220
38.Novák Jan855318
Kubišta MichalRCR Bike Team Česká Třebová18118
40.Pour PetrGhost - mojekolo.cz16116
Novák Petr4ever Cyklo Bulis16116
42.Krčma MichalOD Morava Holešov15115
Janků MartinOknoplast Šumperk150215
Stöhr RadimSK Conti-RSC15115
Mrůzek MichalSundance Opava15115
Jílek DavidBikesport Team Mohelnice15115
47.Březina TomášIn-Life Cycling Team14114
Večeř MartinTNF bike team14114
Koryťák RadekeSeNBáci77214
50.Vydra JanIn-Life Cycling Team13113
Miček RadomírCykloteam Morava13113
Klapal MartinStalak Team13113
Zouhar PetrKolšov13113
54.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice12112
Kašpar PetrCyklo Polách a syn12112
Křivánek TomášRicardo Racing12112
57.Höll Jan11111
Macoun MarianCyklo Polách a syn11111
Vostrčil DavidTNF bike team11111
60.Grézl MartinSilný Team Uničov10,5110,5
61.Štěpaník JiříKolárna10110
Závrbský LadislavTrob Racing Team10110
Jureček JiříOpava10110
64.Vašíček PetrCredo team919
Mánek ErikTroubelice919
Mejtský JakubOlomouc9029
Machala JanCyklo TJ Písečná919
Brachtl MartinŠumvald919
69.Pagáč MiroslavStevens Bikes - Emilio Sport7,517,5
Vlachopulos Radim7,517,5
71.Komínek VladimírKolárna717
72.Smrček JanGIANT Brno616
73.Dohnálek Martin515
Adamec PetrOlomouc515
75.Vojtek Jiří414
76.Bittner JakubIn-Life Cycling Team010
Hýbl JaroslavDimpex Kosov010
Ženčák JakubBuldoci Rapotín010
Smékal Vojtěch010
Sázel PatrikKolárna0020
Cahlík TomášBuldoci Rapotín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 796 ms