2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport19962501830212525211825304512265(283)
2.Petruš LubomírPrestige Ethic sport1990303030453030257220
3.Horák FilipBikesport Team Mohelnice19961616132513,5302115183025012209,5(222,5)
4.Hladiš DavidKolárna19952118181631,5181610141618012186,5(196,5)
5.Fláma MiroslavBike sport Uničov19931815161414181325132110167
6.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství19931813211614162137,58156,5
7.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport199525253030305140
8.Jedelský JakubJanoslavice19931513151822,51600131810130,5
9.Veselý RadekŠumperk19881013914110121431,59114,5
10.Borák MartinIn-Life Cycling Team199021252116255108
11.Skalický PavelRemerx Merida Team Kolín1992303025385
12.Reif JanLKT 80 Šumperk1986141619,5121110682,5
13.Nešpor PatrikJeseničtí orli19861415161416575
14.Směšný JanOknoplast Šumperk199102116,51818573,5
15.Čihalík MartinKolárna1991212715363
16.Strakoš JaroslavOknoplast Šumperk19861212218453
17.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport19962521246
18.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport198637,5137,5
19.Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov19861324237
20.Linhart PetrTNF bike team199101521336
21.Reif TomášOlomouc199012788435
22.Rauchfuss MarekHlinsko199030130
23.Linhart JanMohelnice19861415229
Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz198918011329
25.Jarma CtiradNezkušené Lolitky199727127
Pecha RobertPísařov19921215227
27.Váňa PavelBikers Tišnov198825125
28.Knotek OndřejeSeNBáci19901212224
Brandýs DominikKolárna19921113224
Halák MartinKolárna199024124
31.Kohout LukášIn-Life Cycling Team19951580323
32.Kubíček TomášCredo team199622,5122,5
33.Sedlák LukášSMC Fort Ústí nad Orlicí19881066322
34.Bednarský VojtěchTNF bike team199721121
Karola MartinKolovrat198621121
36.Ryšavý ZdeněkZábřeh1987911220
Kudláček MartinCyklo Kudláček1991155220
38.Novák Jan1989855318
Kubišta MichalRCR Bike Team Česká Třebová199018118
40.Pour PetrGhost - mojekolo.cz198616116
Novák Petr4ever Cyklo Bulis198716116
42.Krčma MichalOD Morava Holešov198815115
Janků MartinOknoplast Šumperk1989150215
Stöhr RadimSK Conti-RSC199115115
Mrůzek MichalSundance Opava198715115
Jílek DavidBikesport Team Mohelnice198715115
47.Březina TomášIn-Life Cycling Team198914114
Večeř MartinTNF bike team199214114
Koryťák RadekeSeNBáci198877214
50.Vydra JanIn-Life Cycling Team198713113
Miček RadomírCykloteam Morava198613113
Klapal MartinStalak Team198713113
Zouhar PetrKolšov198713113
54.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice199612112
Kašpar PetrCyklo Polách a syn199012112
Křivánek TomášRicardo Racing199412112
57.Höll Jan198711111
Macoun MarianCyklo Polách a syn199611111
Vostrčil DavidTNF bike team199111111
60.Grézl MartinSilný Team Uničov199110,5110,5
61.Štěpaník JiříKolárna198510110
Závrbský LadislavTrob Racing Team199310110
Jureček JiříOpava198610110
64.Vašíček PetrCredo team1991919
Mánek ErikTroubelice1990919
Mejtský JakubOlomouc19919029
Machala JanCyklo TJ Písečná1989919
Brachtl MartinŠumvald1992919
69.Pagáč MiroslavStevens Bikes - Emilio Sport19917,517,5
Vlachopulos Radim19967,517,5
71.Komínek VladimírKolárna1991717
72.Smrček JanGIANT Brno1993616
73.Dohnálek Martin1993515
Adamec PetrOlomouc1987515
75.Vojtek Jiří1986414
76.Bittner JakubIn-Life Cycling Team1994010
Hýbl JaroslavDimpex Kosov1993010
Ženčák JakubBuldoci Rapotín1988010
Smékal Vojtěch1993010
Sázel PatrikKolárna19930020
Cahlík TomášBuldoci Rapotín1987010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms