2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2014 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Ráb
Mrt
Krá
Boz
HXC
Sen
Jeř
Heř
Šin
Rap
Pet
Ram
Mor
Moh
Šum
Hra
Účast
Celkem
1.
Vala Martin
Bike sport Uničov
30
30
25
30
0
30
30
30
30
25
30
30
12
295
(320)
2.
Kouřil Jiří
Fitko Jeseník
21
30
30
25
25
21
30
30
37,5
25
25
11
278,5
(299,5)
3.
Opletal Vladimír
Kolárna
25
18
16
25
30
25
25
16
21
24
21
21
12
235
(267)
4.
Jiroutek Juraj
In-Life Cycling Team
25
30
18
21
18
21
7
25
21
16
21
27
12
227
(250)
5.
Trojek Karel
Oknoplast
15
21
25
12
21
0
18
13
18
16
0
16
12
175
6.
Brandýs Roman
Kolárna
18
21
14
16
16
15
9
13
18
21
15
11
167
(176)
7.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
0
13
21
15
21
15
18
18
8
121
8.
Brückner Ivan
Credo team
13
7
11
15
14
10
12
19,5
16
9
117,5
9.
Sobala Miroslav
Cyklo TJ Písečná
16
14
14
14
18
5
76
10.
Ondráček Libor
Olomouc
14
16
15
16
14
5
75
11.
Spáčil Leopold
Merida Biking Team
25
45
2
70
12.
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
14
15
11
16
13
5
69
13.
Konopa Milan
Nový Malín
13
8
10
0
13
8
12
7
64
14.
Nádvorník Zdenek
Kolárna
16
14
31,5
3
61,5
15.
Eliáš Josef
Cirlibaba
12
9
13
18
4
52
16.
Adamík Jiří
Credo team
0
14
12
8
16,5
5
50,5
17.
Marada Josef
Cykloklub Morava
5
16
25
3
46
18.
Navrátil Petr
BT Kola Kaňkovský
15
18
2
33
=
Jirásko Zdeněk
TJ Baník Ostrava
15
18
2
33
20.
Keprt Jan
SK Nadoraz
0
11
6
15
4
32
=
Raida Ivo
eSeNBáci
11
16
5
3
32
22.
Doležel Josef
CK Slovan Moravská Třebová
30
1
30
=
Ovad Roman
Holštejn
30
1
30
24.
Čejka Petr
Kolárna
25
1
25
=
Steuer Radovan
Bike Sport Club Opava
25
1
25
26.
Kukula Zdeněk
Víno Karabina
11
12
0
3
23
27.
Zmeškal Zdenek
Šternberk
22,5
1
22,5
28.
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
21
1
21
=
Štěpař Petr
Čerti Kunčina
21
1
21
=
Moravec Jaroslav
SK Žamberk Tessuti sport
21
1
21
31.
Hudeček Dušan
Jeseničtí orli
18
0
2
18
=
Podešva Pavel
Duko Rýmařov
18
1
18
=
Kolář Robert
Ski Petříkov
18
1
18
=
Orlich Petr
CTC Fort SMC Ústí n/O
18
1
18
=
Skoupil Petr
Ski Petříkov
4
5
9
0
4
18
=
Rohan Jan
Opavský sportovní klub
18
1
18
37.
Polách Milan
Postřelmov
16
1
16
=
Flégl Aleš
Náchod
16
1
16
39.
Mareš Petr
15
1
15
=
Mazur Jan
Kolárna
15
1
15
=
Žváček Mojmír
Jeseničtí orli
15
1
15
=
Hrnčíř Petr
Credo team
15
1
15
=
Frkal Miroslav
Novatop Lapierre
15
1
15
44.
Fuchs Vladimír
Opava
14
1
14
=
Roháček Michal
14
1
14
46.
Všetička Zdeněk
SKP Olomouc
13,5
1
13,5
47.
Hlavačka Miroslav
Fitko Jeseník
13
1
13
=
Khomenko Oleksandr
13
1
13
49.
Lidera Milan
Kolárna
12
1
12
=
Vala Kamil
12
1
12
=
Vychodil Lubomír
Club Koruna Olomouc
0
12
2
12
=
Riedl Václav
Chromeč
12
1
12
53.
Hynek Vladimír
Biker's team Jeseník
11
1
11
54.
Hofman Jiří
SK Conti-RSC
10
1
10
=
Škop Vladimír
Víno Karabina
10
1
10
56.
Komárek Bedřich
Hlubočky
7
1
7
57.
Krňávek Petr
Stevens Bikes - Emilio Sport
6
1
6
=
Neset Vladimír
In-Life Cycling Team
6
1
6
59.
Novák Josef
TJ Jiskra Králíky
5
1
5
60.
Revús Stanislav
FC Jiskra
4
1
4
61.
Nátr Jiří
0
1
0
=
Zatloukal Jiří
Medlov
0
1
0
=
Navrátil Jan
0
1
0
=
Šťastný Václav
Stevens Bikes - Emilio Sport
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 640 ms