2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport30300302125253025453011291
2.Krejčí VladislavBike sport Uničov2525303030253025303010280
3.Beneš PavelNava sport1112161312132118251531,5252513202,5(237,5)
4.Jílek MartinCyklo Polách a syn212521303018167161
Panoch VáclavKolárna2116111015181613142710161
6.Fláma MiroslavEkofarma Křížov516151812181419,5181610151,5
7.Hrubý PetrLes Nice2521181415306123
8.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky101114716211213,5149118,5
9.Doležel JaromírRanč Hranice664138141681110,5161312115,5(125,5)
10.Tyráček MartinBBB Moolbike181511161122,5217114,5
11.Krč TomášKTM Šumperk025212510306111
Kulík VladislavCykloklub Morava121316251512187111
Kostka TomášCredo team918142524216111
14.Tomášek MichalCredo team1515211521587
15.Holec PavelCredo team68110121112614980
Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice59952141209151080
17.Horký LubomírCyklo Polách a syn1618181600668
18.Kessler JiříCirlibaba1601518015664
19.Pěnkava RadomilSC Samotišky1212514107,5660,5
20.Pospíšil PetrOn road racing team2137,5258,5
21.Harlender MichalMiki team18721346
22.Malý TomášAtletika Zábřeh812116437
23.Staník JosefBike sport Uničov101113334
24.Zubatý RomanSC Samotišky810366533
25.Černoch JakubeSeNBáci30130
Juříček DušanTNF bike team1515230
Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták30130
28.Chudada TomášSC Samotišky7800104629
29.Sklenář FrantišekLukavice1414228
30.Juříček DavidTNF bike team1314227
31.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc1015225
Švehla MiloslavHervis25125
33.Gargulák Michal816224
Orálek DušanCykloFort213224
35.Fendrich RenéCredo team21121
Sládek Tomáš21121
Rotter MichalTřebařov21121
38.Jáně Vladimír316219
Valenta IvanBike Team Bludov910219
40.Klimek TomášBikecentrum Olomouc18118
Žilka MartinRicardo Racing18118
Rýva MartinRedpoint-Eleven Team18118
Picek Václav18118
44.Jelínek TomášOlomouc16,5116,5
45.Opíchal TomášGhost - Rubena Racing16116
46.Satke TomašHervis15115
Musila RenéSportakus15115
48.Hocz MartineSeNBáci77214
Zita LiborAtletika Zábřeh140214
Žurek PavelHervis14114
Chaloupka PetrDuko Rýmařov14114
52.Kistan VladimírCykloklub Stará Ves13113
Kubín Jiří13113
Mervart Jan13113
Vašata PavelRCR Bike Team Česká Třebová13113
Hrubý Paveltoblerone hatex team130213
Janů MartinSilný Team Uničov13113
58.Hejtmánek CtiborALW12112
Petrovský MarekLoupežníci12112
60.Riedl PetrChromeč11111
Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory11111
62.Fabián ZdeněkNáchod10110
Zámečník JaroslavZlín10110
Hotový PavelCyklo Polách a syn10110
Kvasnica Josef55210
66.Podešva MiroslavMedlov919
Lazecký PetrNovatop Lapierre919
Kristek JiříRetia Pardubice919
Skalický MichaelKS Pardubice919
Kukula MarcelStaviva eMKo919
Novotný JaroslavProstějov919
Strouhal TomášFortex ski Moravský Beroun919
73.Jurčík PavelZapro AD team818
Vala Martin818
75.Jakl LiborSC Samotišky0007,547,5
76.Chovanec Juraj717
Jílek RichardBrno717
78.Sedláček GambaAuto Gamba616
79.Smrčka JiříŠumperk515
Žižka Zbyněk515
Jarkovský Jaroslavjospo Holešov515
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk515
Michal PavelKolárna515
84.Novotný Radek414
Helešic RobertBřeclav414
Hron TomášOlomouc414
87.Knápek PetrKN Project313
88.Šincl JiříStevens Bikes - Emilio Sport010
Nepustil MarekOlomouc010
Václavek JaroslavRodak010
Fistr MiroslavDolomityTeam010
Žofka PavelTěchonín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1312 ms