2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Benjamínci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kessler AlbertCirlibaba3030252537,5216168,5
2.Krejčí JakubBike sport Uničov152111301513167121
3.Nováková ŠarlotaRudoltice2545270
4.Kopecký JanHartman CZ211627364
5.Pírek David3030260
6.Kubín TomášSC Samotišky2530255
Mazáková AnetaTJ Sokol Hrabenov2530255
Kulík JanCykloklub Morava2530255
9.Bittner LukášOlšany151818351
10.Pecher MatyášPorsche Olomouc45145
11.Unzeitigová EliškaCykloklub Morava2121242
12.Pátková VeronikaTJ Sokol Hrabenov1030240
13.Rudolfová Natálie37,5137,5
14.Pláničková JulieBikesport Team Mohelnice2512237
15.Nováková MatyldaRudoltice1222,5234,5
16.Schmidová SaraBikecentrum Olomouc1418232
17.Paprsek DavidMohelnice31,5131,5
Malinková Vanessa31,5131,5
19.Gottwaldová AliceŠanov30130
Hofschneider Adam30130
Šípová NelaHorní Heřmanice30130
Gottwaldová AmálieStaré Město30130
Kukula JanŠumperk30130
24.Kunertová SofieBikesport Team Mohelnice27127
25.Kubíčková Anna25125
Stránský ŠtěpánCyklosport Dvořák Lanškroun25125
Procházka SamuelHradec Team25125
Eve EtienCredo team25125
Kramařík TomášTNF bike team25125
30.Kopová Nela24124
Masopust LukášMohelnice24124
32.Ernekerová SáraMohelnice22,5122,5
33.Šrot DanielMohelnice21121
Hřebíček Josef21121
Srovnal VojtěchTNF bike team21121
Strnad MartinKamion Rapotín21121
Eve FabienCredo team21121
Jakl ŠtěpánSC Samotišky21121
Voch MichalNava sport21121
40.Petrovský MarekLoupežníci19,5119,5
41.Klečka Vojtěch18118
Macek VojtěchBratrušov18118
Hošek FrantišekCirlibaba18118
Riedlová Eliška18118
Drozd FilipNava sport18118
Čtvrtlík Jan18118
47.Němeček Jakub16,5116,5
48.Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice16116
Koblížek Filip16116
Doležalová Anna16116
Hrochová Kristýna16116
Ivanovič Dominik16116
Komínková AdélaNava sport16116
54.Drlíková ZuzanaMohelnice15115
Haluzík TomášKolárna15115
Stančíková EmaCredo team15115
Václavková TerezaRodak15115
Navrátil JanLanškroun15115
Kubíčková ValerieVikýřovice15115
60.Költö TobiasXCT Horní Heřmanice14114
Navrátil Jaroslav14114
Konupčík Filip14114
Hofschneider David14114
64.Drlíková NelaMohelnice13,5113,5
65.Macek JindřichBratrušov13113
Šebek Roman13113
67.Hrubá Sofie12112
68.Dabrowská Kinga11111
Foglová EliškaKoburk11111
70.Žák Dominik10110
Šafářova MagdalenaČeská rybná10110
72.Strnad MikulášKamion Rapotín919
Malá KarolínaKN Project919
74.Geryková VendulaBuldoci Rapotín818
75.Kašpar JanCirlibaba010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1000 ms