2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2014 - Benjamínci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Ráb
Mrt
Krá
Boz
HXC
Sen
Jeř
Heř
Šin
Rap
Pet
Ram
Mor
Moh
Šum
Hra
Účast
Celkem
1.
Kessler Albert
Cirlibaba
30
30
25
25
37,5
21
6
168,5
2.
Krejčí Jakub
Bike sport Uničov
15
21
11
30
15
13
16
7
121
3.
Nováková Šarlota
Rudoltice
25
45
2
70
4.
Kopecký Jan
Hartman CZ
21
16
27
3
64
5.
Pírek David
30
30
2
60
6.
Kubín Tomáš
SC Samotišky
25
30
2
55
=
Mazáková Aneta
TJ Sokol Hrabenov
25
30
2
55
=
Kulík Jan
Cykloklub Morava
25
30
2
55
9.
Bittner Lukáš
Olšany
15
18
18
3
51
10.
Pecher Matyáš
Porsche Olomouc
45
1
45
11.
Unzeitigová Eliška
Cykloklub Morava
21
21
2
42
12.
Pátková Veronika
TJ Sokol Hrabenov
10
30
2
40
13.
Rudolfová Natálie
37,5
1
37,5
14.
Pláničková Julie
Bikesport Team Mohelnice
25
12
2
37
15.
Nováková Matylda
Rudoltice
12
22,5
2
34,5
16.
Schmidová Sara
Bikecentrum Olomouc
14
18
2
32
17.
Paprsek David
Mohelnice
31,5
1
31,5
=
Malinková Vanessa
31,5
1
31,5
19.
Gottwaldová Alice
Šanov
30
1
30
=
Hofschneider Adam
30
1
30
=
Šípová Nela
Horní Heřmanice
30
1
30
=
Gottwaldová Amálie
Staré Město
30
1
30
=
Kukula Jan
Šumperk
30
1
30
24.
Kunertová Sofie
Bikesport Team Mohelnice
27
1
27
25.
Kubíčková Anna
25
1
25
=
Stránský Štěpán
Cyklosport Dvořák Lanškroun
25
1
25
=
Procházka Samuel
Hradec Team
25
1
25
=
Eve Etien
Credo team
25
1
25
=
Kramařík Tomáš
TNF bike team
25
1
25
30.
Kopová Nela
24
1
24
=
Masopust Lukáš
Mohelnice
24
1
24
32.
Ernekerová Sára
Mohelnice
22,5
1
22,5
33.
Šrot Daniel
Mohelnice
21
1
21
=
Hřebíček Josef
21
1
21
=
Srovnal Vojtěch
TNF bike team
21
1
21
=
Strnad Martin
Kamion Rapotín
21
1
21
=
Eve Fabien
Credo team
21
1
21
=
Jakl Štěpán
SC Samotišky
21
1
21
=
Voch Michal
Nava sport
21
1
21
40.
Petrovský Marek
Promotorsport
19,5
1
19,5
41.
Klečka Vojtěch
18
1
18
=
Macek Vojtěch
Bratrušov
18
1
18
=
Hošek František
Cirlibaba
18
1
18
=
Riedlová Eliška
18
1
18
=
Drozd Filip
Nava sport
18
1
18
=
Čtvrtlík Jan
18
1
18
47.
Němeček Jakub
16,5
1
16,5
48.
Knápková Anežka
XCT Horní Heřmanice
16
1
16
=
Koblížek Filip
16
1
16
=
Doležalová Anna
16
1
16
=
Hrochová Kristýna
16
1
16
=
Ivanovič Dominik
16
1
16
=
Komínková Adéla
Nava sport
16
1
16
54.
Drlíková Zuzana
Mohelnice
15
1
15
=
Haluzík Tomáš
Kolárna
15
1
15
=
Stančíková Ema
Credo team
15
1
15
=
Václavková Tereza
Rodak
15
1
15
=
Navrátil Jan
Lanškroun
15
1
15
=
Kubíčková Valerie
Vikýřovice
15
1
15
60.
Költö Tobias
XCT Horní Heřmanice
14
1
14
=
Navrátil Jaroslav
Rapotín
14
1
14
=
Konupčík Filip
14
1
14
=
Hofschneider David
14
1
14
64.
Drlíková Nela
Mohelnice
13,5
1
13,5
65.
Macek Jindřich
Bratrušov
13
1
13
=
Šebek Roman
13
1
13
67.
Hrubá Sofie
12
1
12
68.
Dabrowská Kinga
11
1
11
=
Foglová Eliška
Koburk
11
1
11
70.
Žák Dominik
10
1
10
=
Šafářova Magdalena
Česká rybná
10
1
10
72.
Strnad Mikuláš
Kamion Rapotín
9
1
9
=
Malá Karolína
KN Project
9
1
9
74.
Geryková Vendula
Buldoci Rapotín
8
1
8
75.
Kašpar Jan
Cirlibaba
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 718 ms