2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Mráz DanielTJ Cyklistika Uničov302530303030303030303030453014315(430)
2.Pokorný OndřejKolárna181825212121212121302531,5302514250,5(328,5)
3.Pola JonášPorsche Olomouc253025252525252137,59238,5
4.Fröml PatrikBike sport Uničov1316181512151121251610162
5.Spillerová TerezieCirlibaba3016211513141639121511161(164)
6.Barnet VilémSport Bart Team142114181691519,5219147,5
7.Jakl ViktorSC Samotišky161618181418247124
8.Flajšar TomášCirlibaba1216182118585
9.Raška LukášBike Academy Opletal14013181521681
10.Svoboda MarcelUnikovo MTB team14211321469
11.Kratina MichalKolárna111651015557
12.Zderčík MatyášNava sport15141014453
13.Gajdoš Štěpán4ever Cyklo Bulis2527252
14.Velc RomanSki Petříkov2518243
15.Zubatý MatějSC Samotišky971214442
Urban MichalCredo team2121242
17.Dabrowská Julia3011241
18.Smékal JiříCyklo SML1201610438
19.Haluzík MartinKolárna11158334
20.Hampl TomášBikesport Team Mohelnice11129332
21.Cenková EmaeSeNBáci256231
22.Najer VáclavCyklo Polách a syn1515230
23.Ptáček Jan25125
Pěnkava JakubBT Kola Kaňkovský25125
25.Paprsek TomášMohelnice22,5122,5
26.Hoczová KarolinaeSeNBáci182220
27.Karafiát VojtěchBikesport Team Mohelnice18118
Pietrzyk ŠimonYogi Racing Ostrava18118
Cebulová Klára18118
30.Köenig LukášSudkov16,5116,5
31.Mervart Vít16116
Dabrowski Benjamin16116
Jonová Adéla16116
Grzegorzewska NataliaKTM racing team16116
35.Šolc OndřejBikesport Team Mohelnice15115
Dabrowski BeniaminGogolin (Polsko)15115
Kovalová PetraBike Team Zlaté Hory150215
38.Moravec MikulášNový Jíčín14114
Pelikán Jan14114
40.Horák DavidMohelnice13,5113,5
41.Kulíková AnnaCykloklub Morava13113
Škop JanŠkop team Losiny13113
Knápková KláraXCT Horní Heřmanice13113
Poláchová Emma13113
Basler JanCirlibaba13113
Kočerová ZuzanaSSPK Junior13113
47.Papšik Míša12112
Halas David12112
Anderlová Nika12112
Luzar DanTNF bike team12112
51.Suk LukášFBŠ Hattrick Brno11111
Ptáčková Marie11111
Raška PavelTNF bike team11111
Kabourek Štěpán11111
55.Horáček DanielKřemačov10,5110,5
56.Baier Tomáš10110
Ščučka Pavel10110
Huf Tomáš10110
Skalák ŠtěpánCredo team10110
Pivoňka JaroslavTNF bike team10110
Částek Adam10110
62.Ettel MartinKolárna919
Michálek Přemysl919
Srovnalová AdélaTNF bike team919
Blažek DavidShort bike Olomouc919
Cinková BarboraČervená Voda919
67.Rojek SzymonKtukol Glucholazy818
Etel MartinKolárna818
Švorčíková HanaZábřeh818
70.Urbášková NelaMohelnice7,517,5
71.Smrčka Václav717
Marcinák Patrik717
Baierová Linda717
74.Kohout TomášSPORTON Šumperk616
Minář LukášSK Štíty616
76.Buchta MarekSKM Zlaté Hory515
Riedl VojtěchChromeč515
Pelikán Jiří515
Kundelová AdélaAuto Gamba515
Hladíková Tereza515
81.Jeřábek Adam4024
Juráň František414
83.Argirovská Lucie313
84.Škopová MarieŠkop team Losiny212
85.Papšík MichalJeseník111
Hastík DamianSKM Zlaté Hory111
87.Ševčíková MarkétaBuldoci Rapotín010
Kolářová MagdalénaSki Petříkov010
Harlender LukášKolárna010
Podhorný Jan010
Horký Roman010
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1312 ms