2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Mráz DanielTJ Cyklistika Uničov2004302530303030303030303030453014315(430)
2.Pokorný OndřejKolárna2004181825212121212121302531,5302514250,5(328,5)
3.Pola JonášPorsche Olomouc2004253025252525252137,59238,5
4.Fröml PatrikBike sport Uničov20061316181512151121251610162
5.Spillerová TerezieCirlibaba20063016211513141639121511161(164)
6.Barnet VilémSport Bart Team2006142114181691519,5219147,5
7.Jakl ViktorSC Samotišky2005161618181418247124
8.Flajšar TomášCirlibaba20051216182118585
9.Raška LukášBike Academy Opletal200714013181521681
10.Svoboda MarcelUnikovo MTB team200714211321469
11.Kratina MichalKolárna2005111651015557
12.Zderčík MatyášNava sport200615141014453
13.Gajdoš Štěpán4ever Cyklo Bulis20052527252
14.Velc RomanSki Petříkov20042518243
15.Zubatý MatějSC Samotišky2005971214442
Urban MichalCredo team20042121242
17.Dabrowská Julia20043011241
18.Smékal JiříCyklo SML20061201610438
19.Haluzík MartinKolárna200711158334
20.Hampl TomášBikesport Team Mohelnice200511129332
21.Cenková EmaeSeNBáci2005256231
22.Najer VáclavCyklo Polách a syn20061515230
23.Ptáček Jan200525125
Pěnkava JakubBT Kola Kaňkovský200425125
25.Paprsek TomášMohelnice200522,5122,5
26.Hoczová KarolinaeSeNBáci2005182220
27.Karafiát VojtěchBikesport Team Mohelnice200418118
Pietrzyk ŠimonYogi Racing Ostrava200518118
Cebulová Klára200618118
30.Köenig LukášSudkov200616,5116,5
31.Mervart Vít200516116
Dabrowski Benjamin200516116
Jonová Adéla200416116
Grzegorzewska NataliaKTM racing team200516116
35.Šolc OndřejBikesport Team Mohelnice200415115
Dabrowski BeniaminGogolin (Polsko)200515115
Kovalová PetraBike Team Zlaté Hory2006150215
38.Moravec MikulášNový Jíčín200614114
Pelikán Jan200414114
40.Horák DavidMohelnice200613,5113,5
41.Kulíková AnnaCykloklub Morava200513113
Škop JanŠkop team Losiny200413113
Knápková KláraXCT Horní Heřmanice200413113
Poláchová Emma200513113
Basler JanCirlibaba200413113
Kočerová ZuzanaSSPK Junior200513113
47.Halas David200612112
Anderlová Nika200412112
Papšik Míša200612112
Luzar DanTNF bike team200412112
51.Suk LukášFBŠ Hattrick Brno200411111
Kabourek Štěpán200611111
Raška PavelTNF bike team200411111
Ptáčková Marie200611111
55.Horáček DanielKřemačov200610,5110,5
56.Baier Tomáš200610110
Ščučka Pavel200610110
Huf Tomáš200410110
Skalák ŠtěpánCredo team200610110
Pivoňka JaroslavTNF bike team200610110
Částek Adam200610110
62.Ettel MartinKolárna2006919
Srovnalová AdélaTNF bike team2005919
Michálek Přemysl2006919
Blažek DavidShort bike Olomouc2007919
66.Švorčíková HanaZábřeh2005818
Rojek SzymonKtukol Glucholazy2005818
Etel MartinKolárna2006818
69.Urbášková NelaMohelnice20067,517,5
70.Smrčka Václav2006717
Marcinák Patrik2006717
Baierová Linda2004717
73.Minář LukášSK Štíty2006616
Kohout TomášSPORTON Šumperk2005616
75.Hladíková Tereza2005515
Riedl VojtěchChromeč2006515
Kundelová AdélaAuto Gamba2006515
Pelikán Jiří2004515
Buchta MarekSKM Zlaté Hory2004515
80.Jeřábek Adam20054024
Juráň František2004414
82.Argirovská Lucie2006313
83.Škopová MarieŠkop team Losiny2006212
84.Papšík MichalJeseník2006111
Hastík DamianSKM Zlaté Hory2006111
86.Horký Roman2006010
Kolářová MagdalénaSki Petříkov2006010
Podhorný Jan2004010
Ševčíková MarkétaBuldoci Rapotín2006010
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín2006010
Harlender LukášKolárna2007010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms