2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2014 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Ráb
Mrt
Krá
Boz
HXC
Sen
Jeř
Heř
Šin
Rap
Pet
Ram
Mor
Moh
Šum
Hra
Účast
Celkem
1.
Kubelka Petr
SK Žamberk Tessuti sport
30
30
30
30
30
30
21
37,5
30
9
268,5
2.
Fláma Miroslav
Bike sport Uničov
15
16
15
21
12
12
30
18
25
25
25
22,5
30
25
14
237,5
(291,5)
3.
Borák Martin
In-Life Cycling Team
13
15
25
25
21
16
21
21
18
0
21
11
196
4.
Mádr Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
21
21
16
18
14
14
25
21
14
9
25
11
189
(198)
5.
Hladiš David
TNF bike team
18
18
14
16
0
15
16
9
10
21
18
21
18
21
21
15
188
(236)
6.
Směšný Jan
Stevens Bikes - Emilio Sport
30
30
30
18
21
5
129
7.
Neset Jan
In-Life Cycling Team
0
21
15
13
25
14
31,5
7
119,5
8.
Reif Jan
LKT 80 Šumperk
13
14
14
18
12
16
6
87
9.
Liebich Petr
SK Žamberk Tessuti sport
25
30
30
3
85
10.
Večeř Martin
TNF bike team
0
12
16
11
18
0
18
7
75
=
Bittner Jakub
In-Life Cycling Team
30
45
2
75
12.
Jílek David
Bikesport Team Mohelnice
18
18
19,5
18
4
73,5
13.
Blaháček Daniel
Vašíček pekařství a cukrářství
16
25
25
3
66
14.
Vašíček Petr
Credo team
12
8
8
13
13
11
6
65
15.
Maksant Jindřich
In-Life Cycling Team
21
15
16
12
4
64
16.
Fus Martin
Stevens Bolatice
21
16
25
3
62
=
Vlček Pavel
In-Life Cycling Team
0
12
14
10
11
15
6
62
18.
Horký David
Cyklo Polách a syn
11
8
16
9
16,5
5
60,5
19.
Strakoš Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
14
10
6
15
13,5
5
58,5
20.
Březina Tomáš
In-Life Cycling Team
0
15
11
16
6
5
48
21.
Slaný Pavel
Jeseničtí orli
12
5
15
0
15
5
47
22.
Kadlec Ondřej
Bikecentrum Olomouc
15
27
2
42
23.
Vydra Jan
In-Life Cycling Team
13
16
11
3
40
24.
Linhart Petr
TNF bike team
0
14
4,5
16
4
34,5
25.
Váňa Pavel
Bikers Tišnov
30
1
30
=
Navrátil Tomáš
Bike Triatlon Morkovice
30
1
30
27.
Mikeska Ondřej
In-Life Cycling Team
11
18
2
29
28.
Čihalík Martin
Kolárna
9
18
2
27
=
Nešpor Patrik
Jeseničtí orli
11
16
2
27
30.
Dudík Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
11
9
6
3
26
31.
Kubica Roman
SK Jiří Team Ostrava
25
1
25
=
Klos Viktor
SK Jiří Team Ostrava
25
1
25
=
Pustovit Toni
Svetlovodsk
25
1
25
=
Fabián Jakub
Kolárna
0
0
25
3
25
=
Látal Vojtěch
In-Life Cycling Team
10
8
7
3
25
36.
Chudý Jan
SK Žamberk Tessuti sport
11
13
2
24
=
Linhart Tomáš
TNF bike team
9
15
2
24
=
Novák Petr
4ever Cyklo Bulis
24
1
24
39.
Štěpaník Jiří
Kolárna
0
10
13
3
23
40.
Křivohlávek David
Ghost - mojekolo.cz
15
0
7,5
3
22,5
41.
Neumann Jan
TNF bike team
0
21
2
21
42.
Hozák Jiří
Mohelnice
3
15
2
18
=
Krčma Michal
OD Morava Holešov
18
1
18
=
Babiánek David
MiKo Cycles
18
1
18
45.
Smrček Jan
Giant Brno
10
7
2
17
46.
Hyneček Michal
16
1
16
47.
Papula Lukáš
In-Life Cycling Team
15
1
15
48.
Ryšavý Zdeněk
Zábřeh
10
0
4,5
3
14,5
49.
Gargulák Petr
Sportakus
14
1
14
=
Marcin Tomáš
Holešov
14
1
14
=
Novotný Tomáš
Šumperk
14
1
14
=
Kulhavý Tomáš
Stalak Team
14
1
14
53.
Křivánek Tomáš
SKC Tufo Prostějov
13
1
13
=
Brandýs Dominik
Kolárna
0
13
2
13
=
Jáně Lukáš
Šumperk
0
0
13
0
4
13
=
Knotek Ondřej
eSeNBáci
13
1
13
57.
Kubíček Vlastislav
12
1
12
=
Klapal Martin
Stalak Team
12
1
12
=
König Marek
12
1
12
=
Klíma Vladimír
Pionýr Sušice
12
1
12
61.
Linhart Jan
Mohelnice
10,5
1
10,5
62.
Dubovecký Andrej
DT Swiss
10
1
10
=
Hlavsa Jan
Velké Losiny
10
1
10
=
Sobala Petr
Cyklo TJ Písečná
10
1
10
65.
Karola Martin
Kolovrat
9
1
9
=
Kašpar Petr
Cyklo Polách a syn
9
1
9
67.
Veselý Radek
Šumperk
8
1
8
=
Kubišta Michal
RCR Bike Team Česká Třebová
8
1
8
69.
Mikeska Ladislav
In-Life Cycling Team
0
0
7,5
3
7,5
70.
Staněk Tomáš
TNF bike team
7
1
7
=
Zdráhala Adam
Berniess Team
7
1
7
=
Břenek Vojtěch
eSeNBáci
7
1
7
=
Nekola Šimon
KT Tryskomyš
7
1
7
74.
Hlásný Radek
Písařov
6
1
6
=
Sedlák Lukáš
SMC Fort Ústí nad Orlicí
6
1
6
=
Vortel Ondřej
Červenka
6
1
6
=
Peterka Jiří
6
1
6
78.
Škrabal Pavel
5
1
5
=
Havlíček Miroslav
5
1
5
=
Juna Michal
5
1
5
=
Kacíř Jiří
5
1
5
=
Nepožitek Václav
5
1
5
83.
Zmeškal Jindřich
Šterberk
3
1
3
84.
Hausknecht Daniel
Kolárna
1,5
1
1,5
85.
Novák Jakub
0
1
0
=
Kohout Lukáš
In-Life Cycling Team
0
1
0
=
Kukrle Michal
TJ Favorit Brno
0
1
0
=
Kudláček Martin
Cyklo Kudláček
0
1
0
=
Teffer Jan
0
1
0
=
Vedelský Jakub
0
1
0
=
Veselý Michal
0
1
0
=
Zbořil Michal
Berniess Team
0
1
0
=
Chudoba Karel
Berniess Team
0
1
0
=
Klemeš Tomáš
Ricardo Racing
0
1
0
=
Putira Jan
Kolárna
0
1
0
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Janků Martin
Toyota Dolák MTB
0
0
2
0
=
Pavlík Václav
Galaxy Team Hranice
0
1
0
=
Dron Filip
Kolárna
0
1
0
=
Kumr Michal
0
1
0
=
Ivan Bronislav
Galaxy Team Hranice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 734 ms