2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport19953030303030302137,5309268,5
2.Fláma MiroslavBike sport Uničov1993151615211212301825252522,5302514237,5(291,5)
3.Borák MartinIn-Life Cycling Team199013152525211621211802111196
4.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk199121211618141425211492511189(198)
5.Hladiš DavidKolárna1995181814160151691021182118212115188(236)
6.Směšný JanStevens Bikes - Emilio Sport199130303018215129
7.Neset JanIn-Life Cycling Team19860211513251431,57119,5
8.Reif JanLKT 80 Šumperk1986131414181216687
9.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport1986253030385
10.Večeř MartinTNF bike team1992012161118018775
Bittner JakubIn-Life Cycling Team19943045275
12.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice1987181819,518473,5
13.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství1993162525366
14.Vašíček PetrCredo team19911288131311665
15.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team198521151612464
16.Fus MartinStevens Bolatice1987211625362
Vlček PavelIn-Life Cycling Team199001214101115662
18.Horký DavidCyklo Polách a syn199011816916,5560,5
19.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice1986141061513,5558,5
20.Březina TomášIn-Life Cycling Team198901511166548
21.Slaný PavelJeseničtí orli198812515015547
22.Kadlec OndřejBikecentrum Olomouc19851527242
23.Vydra JanIn-Life Cycling Team1987131611340
24.Linhart PetrTNF bike team19910144,516434,5
25.Váňa PavelBikers Tišnov198830130
Navrátil TomášBike Triatlon Morkovice198830130
27.Mikeska OndřejIn-Life Cycling Team19901118229
28.Čihalík MartinKolárna1991918227
Nešpor PatrikJeseničtí orli19861116227
30.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice19861196326
31.Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava198925125
Klos ViktorSK Jiří Team Ostrava199225125
Pustovit ToniSvetlovodsk198725125
Fabián JakubKolárna19910025325
Látal VojtěchIn-Life Cycling Team19951087325
36.Chudý JanSK Žamberk Tessuti sport19911113224
Linhart TomášTNF bike team1985915224
Novák Petr4ever Cyklo Bulis198724124
39.Štěpaník JiříKolárna199201013323
40.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz19891507,5322,5
41.Neumann JanTNF bike team1990021221
42.Hozák JiříMohelnice1992315218
Krčma MichalOD Morava Holešov198818118
Babiánek DavidMiKo Cycles199318118
45.Smrček JanGIANT Brno1993107217
46.Hyneček Michal198716116
47.Papula LukášIn-Life Cycling Team199515115
48.Ryšavý ZdeněkZábřeh19871004,5314,5
49.Gargulák PetrSportakus199114114
Marcin TomášHolešov198714114
Novotný Tomᚊumperk198514114
Kulhavý TomášStalak Team198814114
53.Křivánek TomášRicardo Racing199413113
Brandýs DominikKolárna1992013213
Jáně Lukᚊumperk199500130413
Knotek OndřejeSeNBáci199013113
57.Kubíček Vlastislav199512112
Klapal MartinStalak Team198712112
König Marek198812112
Klíma VladimírPionýr Sušice198712112
61.Linhart JanMohelnice198610,5110,5
62.Dubovecký AndrejDT Swiss198610110
Hlavsa JanVelké Losiny198810110
Sobala PetrCyklo TJ Písečná198910110
65.Karola MartinKolovrat1986919
Kašpar PetrCyklo Polách a syn1990919
67.Veselý RadekŠumperk1988818
Kubišta MichalRCR Bike Team Česká Třebová1990818
69.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team1987007,537,5
70.Staněk TomášTNF bike team1994717
Zdráhala AdamBerniess Team717
Břenek VojtěcheSeNBáci1987717
Nekola ŠimonKT Tryskomyš1998717
74.Hlásný RadekPísařov1985616
Sedlák LukášSMC Fort Ústí nad Orlicí1988616
Vortel OndřejČervenka1987616
Peterka Jiří1990616
78.Škrabal Pavel1985515
Havlíček Miroslav1995515
Juna Michal1989515
Kacíř Jiří1988515
Nepožitek Václav1985515
83.Zmeškal Jindřich1985313
84.Hausknecht DanielKolárna19851,511,5
85.Novák Jakub1985010
Kohout LukášIn-Life Cycling Team1995010
Kukrle MichalTJ Favorit Brno1994010
Kudláček MartinCyklo Kudláček1991010
Teffer Jan1989010
Vedelský Jakub1993010
Veselý Michal1989010
Zbořil MichalBerniess Team1986010
Chudoba KarelBerniess Team1987010
Klemeš TomášRicardo Racing1992010
Putira JanKolárna1986010
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk1995010
Janků MartinToyota Dolák MTB19890020
Pavlík VáclavGalaxy Team Hranice1994010
Dron FilipKolárna1991010
Kumr Michal1995010
Ivan BronislavGalaxy Team Hranice1986010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms