2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport3025304530300303030304512355
2.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský15162521301837,52530253018252131,515337(368)
3.Navařík RobertNava sport302130302531,5251625211818252714326,5(342,5)
4.Hladiš DavidCykloklub Morava025151616131427153018211512211421162119262(330)
5.Bednarský VojtěchTNF bike team14211315131814150182515181625161322,518238,5(291,5)
6.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk1316101414151121151216112114815161316,519206,5(271,5)
7.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk11189131016121222,5141415131613141817198,5(240,5)
8.Macoun MarianCyklo Polách a syn121201319,52121131211131519,513182
9.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský161110119241611182514012165
10.Cink JanBT Kola Kaňkovský12815251002114211810144
11.Fláma TomášEkofarma Křížov18141812211880159124
12.Laštůvka DavidKolárna213000021210151210120
13.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport0252537,5487,5
14.Horák FilipBikesport Team Mohelnice16163011473
15.Látal VojtěchIn-Life Cycling Team15181318464
Kupčík DavidTNF bike team25002118564
17.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk099101212652
18.Vykoukal Marek4ever Cyklo Bulis2130251
19.Papula LukášIn-Life Cycling Team1830248
20.Kotas JanBike Triatlon Morkovice2515240
21.Kohout LukášIn-Life Cycling Team0714414539
22.Blaťák PetrHranice1016226
23.Hošek MartinBrend11014425
Loveček AdamChirex cycling team25125
25.Brokeš RostislavMapei Cyklo Kaňkovský24124
26.Smrček JakubPískov18118
27.Kubín Filip16116
Večeř MilanOEZ Letohrad16116
29.Hýbl ŠtěpánKosov15115
30.Mikuláš VojtěchDlouhá Třebová14114
31.Venzara BartolomějTlustý gumy Králíky13113
32.Muž JanMapei Cyklo Kaňkovský11111
33.Kouhout LukášIn-Life Cycling Team10110
34.Hotový MichalCyklo Polách a syn919
Neubert Adamkanoistika SK UP Olomouc919
36.Mastík TomášOlomouc818
37.Holec PatrikCredo team7027
Oslizlo RadekNovatop Lapierre717
39.Soldán MartinNovatop Lapierre616
40.Krejčí MarianOstrava515
Pietroň JanBike Sport servis Opava515
42.Pospíšil Filip414
43.Švub JakubSulko junior313
Kachyňa LubomírOlomouc313
45.Štolc OndřejSulko junior212
46.Ryšavý MartinMohelnice010
Navrátil MartinCredo team010
Štancl DanielSK Žamberk Tessuti sport010
Hirner TomášBystrovany010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1406 ms