2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport19953025304530300303030304512355
2.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský199715162521301837,52530253018252131,515337(368)
3.Navařík RobertNava sport1996302130302531,5251625211818252714326,5(342,5)
4.Hladiš DavidCykloklub Morava1995025151616131427153018211512211421162119262(330)
5.Bednarský VojtěchTNF bike team199714211315131814150182515181625161322,518238,5(291,5)
6.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk19971316101414151121151216112114815161316,519206,5(271,5)
7.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk199711189131016121222,5141415131613141817198,5(240,5)
8.Macoun MarianCyklo Polách a syn1996121201319,52121131211131519,513182
9.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský1997161110119241611182514012165
10.Cink JanBT Kola Kaňkovský199912815251002114211810144
11.Fláma TomášEkofarma Křížov199718141812211880159124
12.Laštůvka DavidKolárna1997213000021210151210120
13.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport19960252537,5487,5
14.Horák FilipBikesport Team Mohelnice199616163011473
15.Látal VojtěchIn-Life Cycling Team199515181318464
Kupčík DavidTNF bike team199625002118564
17.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk1995099101212652
18.Vykoukal Marek4ever Cyklo Bulis19962130251
19.Papula LukášIn-Life Cycling Team19951830248
20.Kotas JanBike Triatlon Morkovice19952515240
21.Kohout LukášIn-Life Cycling Team19950714414539
22.Blaťák PetrHranice19951016226
23.Hošek MartinBrend199611014425
Loveček AdamChirex cycling team199625125
25.Brokeš RostislavMapei Cyklo Kaňkovský199524124
26.Smrček JakubPískov199718118
27.Kubín Filip199516116
Večeř MilanOEZ Letohrad199616116
29.Hýbl ŠtěpánKosov199615115
30.Mikuláš VojtěchDlouhá Třebová199614114
31.Venzara BartolomějTlustý gumy Králíky199613113
32.Muž JanMapei Cyklo Kaňkovský199611111
33.Kouhout LukášIn-Life Cycling Team199510110
34.Hotový MichalCyklo Polách a syn1996919
Neubert Adamkanoistika SK UP Olomouc1997919
36.Mastík TomášOlomouc1997818
37.Holec PatrikCredo team19977027
Oslizlo RadekNovatop Lapierre1996717
39.Soldán MartinNovatop Lapierre1996616
40.Krejčí MarianOstrava1998515
Pietroň JanBike Sport servis Opava1996515
42.Pospíšil Filip1995414
43.Švub JakubSulko junior1996313
Kachyňa LubomírOlomouc1996313
45.Štolc OndřejSulko junior1996212
46.Ryšavý MartinMohelnice1995010
Navrátil MartinCredo team1997010
Štancl DanielSK Žamberk Tessuti sport1995010
Hirner TomášBystrovany1995010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms