2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Spáčil Leopold
Merida Biking Team
30
30
30
30
30
25
25
25
30
30
30
30
37,5
13
382,5
2.
Vala Martin
Bike sport Uničov
25
25
25
45
30
8
30
30
13
21
30
25
45
13
352
3.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
16
16
21
18
37,5
18
18
25
30
14
21
16
21
21
31,5
15
294
(324)
4.
Trojek Karel
Oknoplast
18
15
13
0
18
21
31,5
15
13
21
21
15
15
18
18
25
18
17
254,5
(295,5)
5.
Vítámvás Josef
Stevens Bikes - Emilio Sport
10
9
9
14
15
22,5
9
7
0
16
25
12
13
12
14
173,5
6.
Brandýs Roman
Mapei Cyklo Kaňkovský
25
18
14
21
25
12
18
16
12
9
161
7.
Konopa Milan
Nový Malín
7
15
13
11
12
9
11
18
16
22,5
10
134,5
8.
Vychodil Lubomír
Club Koruna Olomouc
16
21
18
16
30
27
6
128
=
Eliáš Josef
Cirlibaba
25
14
11
12
18
16
14
18
8
128
10.
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
13
27
12
10
18
24
6
104
11.
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
30
25
18
21
4
94
12.
Kouřil Jiří
Cyklo TJ Písečná
21
25
18
21
4
85
13.
Sobala Miroslav
Cyklo TJ Písečná
13
11
16
18
11
14
6
83
14.
Peškar Josef
Bikesport Team Mohelnice
12
12
10
10
15
19,5
6
78,5
15.
Brückner Ivan
Credo team
8
24
13
11
21
5
77
16.
Nádvorník Zdenek
Kolárna
21
25
2
46
17.
Keprt Jan
SK Nadoraz
7
5
13
7
5
8
6
45
18.
Navrátil Petr
BT Kola Kaňkovský
30
14
2
44
19.
Kukula Zdeněk
Staviva eMKo
14
15
14
3
43
20.
Boreček Tomáš
Novatop Lapierre
25
14
2
39
21.
Caska Vladimír
Caska Invest Zábřeh
0
16
5
0
16
5
37
22.
Kolář Robert
Ski Petříkov
10
13
13
3
36
=
Mikulka Josef
Šumperk
21
15
2
36
24.
Adamík Jiří
Credo team
5
6
14
9
4
34
25.
Jiroutek Juraj
In-Life Cycling Team
8
10
15
3
33
26.
Machalický Milan
SK Toma Olomouc
30
1
30
=
Kaprál Milan
Ricardo Racing
30
1
30
28.
Hanáček Jaromír
25
1
25
=
Frkal Miroslav
Novatop Lapierre
25
1
25
30.
Neset Vladimír
In-Life Cycling Team
11
13
2
24
31.
Raida Ivo
eSeNBáci
0
6
7
10
4
23
32.
Schindler Zbyněk
Sport Club Opava
21
1
21
=
Marada Josef
Cykloklub Morava
21
1
21
=
Axman Jaroslav
Troubelice
12
9
2
21
=
Komárek Bedřich
Hlubočky
5
8
8
3
21
=
Moravec Jaroslav
SK Žamberk Tessuti sport
21
1
21
37.
Zmeškal Zdenek
Šternberk
18
1
18
38.
Kreizl Dušan
Buldoci Rapotín
8
9
2
17
39.
Bauer Pavel
Třebíč
16
1
16
=
Grus Petr
Žamberk
16
1
16
=
Ženčák Jaroslav
ASPV OA Šumperk
16
1
16
=
Žváček Mojmír
Jeseničtí orli
0
16
2
16
=
Ovad Roman
Holštejn
16
1
16
44.
Pavlišta Aleš
Jeseník
15
1
15
=
Rohan Jan
Opavský sportovní klub
15
1
15
=
Raiskub Jiří
Cyklan cz
15
1
15
=
Riedl Václav
Chromeč
15
1
15
=
Kaděrka Oto
Ski Petříkov
15
1
15
=
Babiánek Milan
Kalas Racing Team
15
1
15
50.
Moric Stanislav
Snowland Valča
14
1
14
=
Orlich Petr
CTC Fort SMC Ústí n/O
14
1
14
52.
Lisa Miroslav
Pelhřimov
13
1
13
53.
Šťastný Václav
Zekof team
11
1
11
=
Kolomazník Miroslav
Holešov
11
1
11
55.
Hynek Vladimír
Biker's team Jeseník
10
1
10
=
Jelínek Zdeněk
Holešov
10
1
10
57.
Heger Kurt
Zekof team
9
1
9
=
Doležal Rudolf
Cykloklub Morava
9
1
9
59.
Došek František
Holešov
8
1
8
=
Vaida Jiří
Olomouc
8
1
8
61.
Havlíček Miroslav
Kolárna
7
1
7
62.
Revús Stanislav
FC Jiskra
6
1
6
=
Stibor Josef
Kokory
6
1
6
64.
Hamáček Jaroslav
Buldoci Rapotín
5
1
5
65.
Milták Jan
Králíky
4
1
4
=
Klein Antonín
Nezmar
4
1
4
=
Krmela Lubomír
4
1
4
68.
Grygar Jiří
Hu Hu Racing Team
3
1
3
69.
Jakob Petr
0
1
0
=
Zatloukal Jiří
Medlov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 718 ms