2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Navařík RobertNava sport1969302521302145252125030253037,514365,5
2.Hrubý PetrLes Nice19672130252513212525302516212513302
3.Krč TomášKTM Šumperk197021303030303030458246
4.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský196990015211431,5181615121411161631,516231(240)
5.Tomášek MichalCredo team1970101312181637,51518141416101513208,5
6.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský196425913131602191218182712181
7.Jílek MartinCyklo Polách a syn196918182125212521188167
8.Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport1973121518141503016169136
9.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice19694548815241071665241013017131(141)
10.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky1971185761092713082111124
11.Horký LubomírCyklo Polách a syn1968131618252113117117
12.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský1973681115108120011691213108
13.Hrubý Paveltoblerone hatex team19732151091313473141099
14.Pospíšil PetrOn road racing team197321212130493
15.Harlender MichalMiki team197281110131524681
16.Doležel JaromírRanč Hranice1970651269111219,5880,5
17.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc1967153025370
18.Žilka MartinRicardo Racing197014181515462
19.Černoch JakubeSeNBáci1973162518359
Kňáva MartinOrbea Czech Masters1970301811359
21.Čejka PetrKolárna19641614021451
22.Kukula MarcelStaviva eMKo1973141618348
23.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc19732521246
Hudeček DušanJeseničtí orli1964151615346
25.Urban RadekCredo team1972161613345
26.Kessler JiříCirlibaba1973400161013643
27.Ondráček LiborOlomouc1964121014336
28.Staník JosefBike sport Uničov196911138332
29.Buksa JiříČS Specialized196530130
Fiala RadekWitzenmann Opava197230130
Švehla MiloslavHervis196730130
32.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory19661279328
Klimek TomášBikecentrum Olomouc19681810228
34.Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták197325125
Kučera VladimírCyklosport Chropyně197325125
36.Sklenář FrantišekLukavice196922,5122,5
37.Kostecký JanCredo team1965156221
38.Bartoň JiříF-bike klub Sádek197318118
Pocsai SándorČerti Kunčina197018118
Vaverka JiříCredo team1964711218
Satke TomašHervis197118118
42.Navara IvoBikesport Team Mohelnice19700115316
43.Plhák Radek196715115
Hruška TomášRCR Bike Team Česká Třebová197115115
45.Horák ČestmírOD Morava Holešov197114114
Drásal ZdeněkBrend196214114
Macháček LuděkRD Mont197214114
Riedl PetrChromeč196614114
Kulík VladislavCykloklub Morava1973014214
Loveček MartinChirex cycling team197114114
51.Hejtmánek CtiborALW196813113
Vybíral Martin13113
53.Dulava LukášNovatop Lapierre197212112
Nátěsta MartinMaletín197212112
Václavek JaroslavRodak197012112
Jelínek TomášOlomouc197293212
Borek MartinZappa Česká Třebová197212112
58.Žerníček PetrCV 07197111111
Havránek JosefPorsche Olomouc196911111
Hudetz MichaelKrálíky197311111
Háva JanBT Kola Kaňkovský197211111
Směšný PavelCredo team196811111
63.Polách MilanPostřelmov196410110
Hocz MartineSeNBáci197355210
Čada Michal196810110
Novotný PetrOlomouc196710110
67.Fojt RadovanProstějov1970919
Hofman JiříSK Conti-RSC1964919
Krobot VratislavDolní Morava1973919
Fláma MiroslavEkofarma Křížov19690929
71.Boček RomanOlomouc1967818
Podešva MiroslavMedlov19683528
Pelcl PetrBuldoci Rapotín1970818
Petrovský MarekLoupežníci1972818
Janíček Petr1973818
Zita LiborAtletika Zábřeh1973818
77.Lazecký PetrNovatop Lapierre1970717
Dosoudil PetrHostkovice1967717
Adamů PavelCyklo ski Sport Žitník1966717
Minařík MartinTTC Olomouc1967717
81.Šincl JiříStevens Bikes - Emilio Sport1965616
Buriánek RomanCbase Brno1970616
83.Felcl PetrBuldoci Rapotín1970515
Churý MartineSeNBáci1973515
Mařáček MiroslavRCR Bike Team Česká Třebová1969515
Volek Pavel1967515
Nábělek AlešCyklosport Chropyně1973515
88.Valenta IvanBike Team Bludov1968414
Girášek MartinMudraci cz1968414
Janda JosefBeňov1966414
Spáčil RadekDama Sport1971414
Chlapek RomanJeseník1968414
93.Fencl RadovanŠternberk1972313
Hotový PavelCyklo Polách a syn1970313
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk1971313
Kučera PetrMTB Olšany1965313
97.Knápek PetrKN Project1966212
Holec PavelCredo team19650222
Novotný JaroslavProstějov1965212
100.Mičunek JakubBuldoci Rapotín1972010
Bober VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport1969010
Javůrek MilanStevens Bikes - Emilio Sport197100030
Rezek JaroslavMoravský Beroun1964010
Juříček DušanTNF bike team1971010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms