2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Raška LukášSK Šela sport200718211415452513302521161816252537,516322,5(364,5)
2.Spillerová TerezieCirlibaba200630250212537,5212118301221152714303,5
3.Barnet VilémRotnek2006161631,51830161525303031,511259
4.Harlender LukášMiki team200730252125211518458200
5.Fröml PatrikBike sport Uničov200616271821182518218164
6.Barnetová ŽofieRotnek2008121222,5815675181319,511138
7.Gajdoš ŠtěpánTJ Bystřice pod Hostýnem200518253030305133
8.Václavík JanOknoplast2008258181613910148113
9.Najer VáclavCyklo Polách a syn2006303030390
10.Chudada AdamBT Kola Kaňkovský200828107161121775
11.Navrátil TomášOlomouc2007302115366
12.Zderčík MatyášNava sport2006181813349
13.Hastík DamianSKM Zlaté Hory2006131221346
14.Raška TomášSK Šela sport200919,59140442,5
15.Cenek TomášeSeNBáci2007111416341
16.Černoch ViktoreSeNBáci20061525240
17.Hubáček MatějŠumperk200618135336
18.Svoboda MarcelUnikovo MTB team20071616232
19.Černoch OskareSeNBáci20071812230
Jarmara Matyáš200630130
Ptáček JanČervená Voda200630130
Argirovská Lucie20061614230
23.Kolářová MagdalénaSki Petříkov20069713329
24.Vašíček DanielDubicko2008217228
25.Petřivalský RobinTNF bike team20071611227
26.Riedl VojtěchChromeč200625125
Buchtová EsterSKM Zlaté Hory200810411325
Kulha Jan200625125
Macourek JanProstějov200625125
30.Maturová MichaelaBludov200624124
Šimek DavidRanč Šimek200624124
32.Formánek TeoJeseník20081211223
33.Kouřil JakubTJ Sokol Hrabenov200722,5122,5
34.Mikeš Mikoláš200721121
Kubíček VojtěchNava sport200821121
Šimek JakubRanč Šimek200621121
Horák RichardUničov200621121
38.König LukášCykloklub Morava200618118
Stašák MartinRapotín2007810218
Lesniak MatějNava sport200818118
41.Petrovský KryštofLoupežníci2007116217
42.Teichmann ViktorXCT Horní Heřmanice200716116
Hubáček ŠimonŠumperk200816116
44.Kovář Jan200715115
Mekiska Ondřej200715115
Budiš KryštofTěchonín200615115
Vykydalová ŠárkaeSeNBáci200615115
Nováková Veronika200815115
49.Hubinka Ondřej200614114
Šafářová AdrianaBrníčko200614114
Rončák Lukáš200714114
Moravec MikulášNový Jíčín200614114
Opravilová LucieVyšehoří200714114
Šebesta Pavel200614114
Haluzík MartinKolárna200714114
56.Švajdová Karolína200613113
Václavíková JanaOknoplast200813113
Krátký DanielShort bike Olomouc2007130213
Hodúr Jakub200713113
60.Kratochvil MarekLeština200712112
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín200612112
Wojcik AmeliaNysa200648212
Ješina OndřejUnikovo MTB team200612112
Sklenář RadimDivočáci Hejnice200812112
Rada TobiášBenešov200712112
66.Ptáčková MarieČervená Voda200711111
Hladík Tomáš200711111
Lukasová SáraLeština200711111
69.Košár KarelKolárna200810110
Dytrychová LucieBystřice pod Hostýnem200610110
Baier Tomáš200610110
Vágner KryštofŠumperk200910110
Osladilová BarboraBuldoci Rapotín200773210
Majer Tobias200710110
75.Kočí FilipTeam Kočí2007919
Janků TomášVikýřovice2009919
Zita Filip2008919
Šafářová PetraBrníčko2007919
Slavíková SašaOpava2007919
Ernekerová Nicol2007919
81.Machačová ZuzanaPřerov2007818
Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun2009818
Černý AdamTýn nad Bečvou2006818
84.Reslerová VeronikaVK Lanškroun2006717
Neuwirth DanieleSeNBáci2006717
86.Horčicová Marie2007616
Kubíček PetrVikýřovice2008616
Tešitel Martin2006616
89.Bílá EllaRůžové holčičky2009515
Kubíčková Barbora2007515
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín2006515
Kopa Daniel2007515
Spillerová ValerieCirlibaba2008515
Papšík MichalJeseník2006515
Kessler AlbertCirlibaba2010515
96.Tešitel Michal2008414
Resler FilipLanškroun2009414
Maierová Nela2009414
99.Kristek Tomáš2009313
Žerníček JanCV 072009313
Kobza DavidRapotín2007313
102.Pavelková NelaYeti team2008212
Urbanová VeronikaCredo team2009212
Procházka MatějSKM Zlaté Hory2008212
105.Kouřilová JulieJeseník2008111
106.Rosta Václav2009010
Vallová Markéta2006010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms