2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Raška Lukáš
Hsk Haná
18
21
14
15
45
25
13
30
25
21
16
18
16
25
25
37,5
16
322,5
(364,5)
2.
Spillerová Terezie
Cirlibaba
30
25
0
21
25
37,5
21
21
18
30
12
21
15
27
14
303,5
3.
Barnet Vilém
Rotnek
16
16
31,5
18
30
16
15
25
30
30
31,5
11
259
4.
Harlender Lukáš
Miki team
30
25
21
25
21
15
18
45
8
200
5.
Fröml Patrik
Bike sport Uničov
16
27
18
21
18
25
18
21
8
164
6.
Barnetová Žofie
Rotnek
12
12
22,5
8
15
6
7
5
18
13
19,5
11
138
7.
Gajdoš Štěpán
TJ Bystřice pod Hostýnem
18
25
30
30
30
5
133
8.
Václavík Jan
Oknoplast
25
8
18
16
13
9
10
14
8
113
9.
Najer Václav
Cyklo Polách a syn
30
30
30
3
90
10.
Chudada Adam
BT Kola Kaňkovský
2
8
10
7
16
11
21
7
75
11.
Navrátil Tomáš
Olomouc
30
21
15
3
66
12.
Zderčík Matyáš
Nava sport
18
18
13
3
49
13.
Hastík Damian
SKM Zlaté Hory
13
12
21
3
46
14.
Raška Tomáš
Hsk Haná
19,5
9
14
0
4
42,5
15.
Cenek Tomáš
eSeNBáci
11
14
16
3
41
16.
Černoch Viktor
eSeNBáci
15
25
2
40
17.
Hubáček Matěj
Šumperk
18
13
5
3
36
18.
Svoboda Marcel
Unikovo mtb team
16
16
2
32
19.
Černoch Oskar
eSeNBáci
18
12
2
30
=
Jarmara Matyáš
30
1
30
=
Ptáček Jan
Červená Voda
30
1
30
=
Argirovská Lucie
16
14
2
30
23.
Kolářová Magdaléna
Ski Petříkov
9
7
13
3
29
24.
Vašíček Daniel
Dubicko
21
7
2
28
25.
Petřivalský Robin
TNF bike team
16
11
2
27
26.
Riedl Vojtěch
Chromeč
25
1
25
=
Buchtová Ester
SKM Zlaté Hory
10
4
11
3
25
=
Kulha Jan
25
1
25
=
Macourek Jan
Prostějov
25
1
25
30.
Maturová Michaela
Bludov
24
1
24
=
Šimek David
Ranč Šimek
24
1
24
32.
Formánek Teo
Jeseník
12
11
2
23
33.
Kouřil Jakub
TJ Sokol Hrabenov
22,5
1
22,5
34.
Mikeš Mikoláš
21
1
21
=
Kubíček Vojtěch
Nava sport
21
1
21
=
Šimek Jakub
Ranč Šimek
21
1
21
=
Horák Richard
Uničov
21
1
21
38.
König Lukáš
Cykloklub Morava
18
1
18
=
Stašák Martin
Rapotín
8
10
2
18
=
Lesniak Matěj
Nava sport
18
1
18
41.
Petrovský Kryštof
Promotorsport
11
6
2
17
42.
Teichmann Viktor
XCT Horní Heřmanice
16
1
16
=
Hubáček Šimon
Šumperk
16
1
16
44.
Kovář Jan
15
1
15
=
Mekiska Ondřej
15
1
15
=
Budiš Kryštof
Těchonín
15
1
15
=
Vykydalová Šárka
eSeNBáci
15
1
15
=
Nováková Veronika
15
1
15
49.
Hubinka Ondřej
14
1
14
=
Šafářová Adriana
Brníčko
14
1
14
=
Rončák Lukáš
14
1
14
=
Moravec Mikuláš
Nový Jíčín
14
1
14
=
Opravilová Lucie
Vyšehoří
14
1
14
=
Šebesta Pavel
14
1
14
=
Haluzík Martin
Kolárna
14
1
14
56.
Švajdová Karolína
13
1
13
=
Václavíková Jana
Oknoplast
13
1
13
=
Krátký Daniel
Short bike Olomouc
13
0
2
13
=
Hodúr Jakub
13
1
13
60.
Kratochvil Marek
Leština
12
1
12
=
Mičunková Natálie
Buldoci Rapotín
12
1
12
=
Wojcik Amelia
Nysa
4
8
2
12
=
Ješina Ondřej
Unikovo mtb team
12
1
12
=
Sklenář Radim
Divočáci Hejnice
12
1
12
=
Rada Tobiáš
Benešov
12
1
12
66.
Ptáčková Marie
Červená Voda
11
1
11
=
Hladík Tomáš
11
1
11
=
Lukasová Sára
Leština
11
1
11
69.
Košár Karel
Kolárna
10
1
10
=
Dytrychová Lucie
Bystřice pod Hostýnem
10
1
10
=
Baier Tomáš
10
1
10
=
Vágner Kryštof
Šumperk
10
1
10
=
Osladilová Barbora
Buldoci Rapotín
7
3
2
10
=
Majer Tobias
10
1
10
75.
Kočí Filip
Team Kočí
9
1
9
=
Janků Tomáš
Vikýřovice
9
1
9
=
Zita Filip
9
1
9
=
Šafářová Petra
Brníčko
9
1
9
=
Slavíková Saša
Opava
9
1
9
=
Ernekerová Nicol
9
1
9
81.
Machačová Zuzana
Přerov
8
1
8
=
Stránský Matyáš
Cyklosport Dvořák Lanškroun
8
1
8
=
Černý Adam
Týn nad Bečvou
8
1
8
84.
Reslerová Veronika
VK Lanškroun
7
1
7
=
Neuwirth Daniel
eSeNBáci
7
1
7
86.
Horčicová Marie
6
1
6
=
Kubíček Petr
Vikýřovice
6
1
6
=
Tešitel Martin
6
1
6
89.
Bílá Ella
Růžové holčičky
5
1
5
=
Kubíčková Barbora
5
1
5
=
Mičunková Natálie
Buldoci Rapotín
5
1
5
=
Kopa Daniel
5
1
5
=
Spillerová Valerie
Cirlibaba
5
1
5
=
Papšík Michal
Jeseník
5
1
5
=
Kessler Albert
Cirlibaba
5
1
5
96.
Tešitel Michal
4
1
4
=
Resler Filip
Lanškroun
4
1
4
=
Maierová Nela
4
1
4
99.
Kristek Tomáš
3
1
3
=
Žerníček Jan
CV 07
3
1
3
=
Kobza David
Rapotín
3
1
3
102.
Pavelková Nela
Yeti team
2
1
2
=
Urbanová Veronika
Credo team
2
1
2
=
Procházka Matěj
SKM Zlaté Hory
2
1
2
105.
Kouřilová Julie
Jeseník
1
1
1
106.
Rosta Václav
0
1
0
=
Vallová Markéta
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 765 ms