2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov182121122131,521152515162131525254517305,5(350,5)
2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team252525253030251514213011265
3.Václavík PavelOknoplast21181501427181801515186181815221
4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice141414162421182101885252114219
5.Planička RobertBikesport Team Mohelnice1615212516181518016131312186
6.Kestler AlešYogi Racing Ostrava3030303030306180
7.Zlámal TomášProxima30212518037,5182199179,5
8.Janda JiříCyklo Polách a syn15121612181122,514141331,511179
9.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský1381291416101811051096182116169(180)
10.Trojek KarelOknoplast0019,5151512211637,59136
11.Unzeitig MartinCykloklub Morava181621131621167121
12.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice11131512071015249107
13.Kouřil MartinKolokrám3002521255101
14.Kostka TomášCredo team1112101127571
15.Sadil MichalParapety RS69413816,53759,5
16.Malý TomášAtletika Zábřeh735911597856
17.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn152512352
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory1801618452
Rusnák ZdeněkZábřeh1048112710752
20.Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team510121360646
21.Zachoval TomášOK Bag11128111543
22.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport713814442
23.Kajnar TomášNutrend Specialized1318231
Novotný Tomᚊumperk615100431
25.Fröml JosefUničov131214430
Čer TomášOpava30130
27.Keprt JanSilný Team Uničov15131329
28.Bárta MartinStevens Bikes - Emilio Sport101350428
29.Kubát ZdeněkČS Specialized422,5226,5
30.Pecháček AdamMike Bike Cycling Team25125
Vágner MichalRCR Bike Team Česká Třebová25125
32.Fojt RobertBT Kola Kaňkovský11130324
33.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský360653623
34.Lah RobertCycloracing Olomouc139222
35.Sládeček LukášCK PeMaP Přerov21121
Volek JaromírSk Bagbike21121
37.Matura PavelBludov19,5119,5
38.Kratina PetrKolárna18118
39.Kopecký LukášHartman CZ16116
Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský16116
Jeřábek OldřichPajv16116
Janů MartinSilný Team Uničov160216
Raška AloisHsk Haná16116
Barták RadimBike Triatlon Morkovice16116
45.Pytel JaromírOstrava15115
46.Opravil PavelVyšehoří14114
Kučera ViktorCK MTB Hlinsko14114
Petřík ZdeněkHannah14114
Dostál OndřejLazy Swines3740414
Fliedr JiříF-bike klub Sádek14114
Uherka MartinRicardo Racing464314
Višňa LukášRD Mont14114
Vall JanMaxbike team59214
Šustr JiříSilný Team Uničov14114
Švorčík PetrSilný Team Uničov14114
Chmelař LadislaveSeNBáci266314
Lejska MartinDanbořice14114
58.Jašek OndřejAtletika Zábřeh58213
Doležal JanChoceň13113
Mazourek FrantišekOrel Bořitov13113
61.Vilém KryštofKlopina12112
Žurek PavelHervis12112
Pok JiříDr.a.cy12112
Haluzík MartinKolárna12112
Šimko Ondřej12112
66.Ryba LukášBB cyklosport superior11111
Hynek JosefVelké Losiny11111
Jorda RadekBT Kola Kaňkovský110211
Josefík MariánGhost - mojekolo.cz011211
70.Kadrman MiloslavTTC UO10110
Chupík MartinSkivelo neslyšících Olomouc055310
Konupčík PetrCyklo TJ Písečná10110
Kratochvíl Martin10110
74.Náplava Pavel919
Kubičík MartinMaxidek Cannondale919
Přibyl JosefPostřelmov5429
77.Winkler JanHervis818
Kubíček Martin818
Leszczynski RadekMoravské divadlo Olomouc818
80.Slavík PetrOpava717
Hilschner Marek717
Donth MichaelRicardo Racing717
Vilášek MichaelNovatop Lapierre717
84.Dedek AlešZapro AD team515
Macourek MilanProstějov515
Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team515
Nétek TomášKolšov515
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport0525
Maliňák JosefOdry515
90.Švéda KamilZábřeh na Moravě414
Černý RobertCyklo TJ Písečná414
Vošický PavelDama Sport414
Čermák KarelProstějov414
Kratochvíl René414
Gryc MichalC.A.C Šumperk414
96.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín3023
Zemánek JiříJeseničtí orli313
Masopust Aleš313
Ehrlich VáclavTlačpára313
100.Plesník PetrLes Nice212
Závodník PetrOlomouc212
Osladil KamilBuldoci Rapotín212
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory212
Michal Petr212
Fričar Jiří0222
106.Slavík ZdeněkUničov111
Knotek TomášeSeNBáci111
Krtička LuděkSeverka Šumperk111
109.Švec LuděkDuko Rýmařov010
Čech AlešBranka u Opavy010
Vymazal PetrSK Salix Grymov010
Pařízek VojtěchPraha010
Majer JiříBady bike010
Kuttler Petr010
Önodi Otto010
Stejskal JiříSaxo bank team010
Šín OldřichUničov010
Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport00000000000000140
Hubáček TomášSaxo bank team010
Všetíček VladimírBohdíkov010
Fišnar JanTJ Baník Meziboří010
Minář Luděk010
Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory0020
Medřík JiříZubr team010
Hamalčík StanislavWeber010
Podzimek MartinSokol Maršíkov010
Struhár DušanPasseggiata Nový Malín010
Hekele Josef010
Šimek PetrUničov010
Šrámek PetrStrančice010
Kučera PetrCyklosport Chropyně010
Košár KarelKolárna010
Trnka Lukáš010
Lazecký PavelNábytkové studio Lazecký010
Remeš JaroslavHolešov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1406 ms