2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2013 - Ženy A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Loš
Lez
Mrt
Krá
Ráb
Boz
Leš
HXC
Sen
Jeř
Heř
Hyn
Rap
Wel
Ram
Mor
Moh
Šum
Pet
Hra
Účast
Celkem
1.
Planičková Eva
Bikesport Team Mohelnice
21
21
25
30
30
30
37,5
30
25
25
30
25
12
329,5
2.
Zatloukalová Eva
BT Kola Kaňkovský
14
15
16
21
18
14
25
18
21
14
15
14
14
25
21
31,5
16
254,5
(296,5)
3.
Valová Tereza
Bike sport Uničov
25
0
22,5
18
21
16
21
12
21
30
30
37,5
12
254
4.
Tomášková Kateřina
Credo team
13
14
0
21
15
21
13
15
13
21
15
21
21
25
0
15
228
5.
Linhartová Štěpánka
TNF bike team
25
21
18
27
21
30
18
45
8
205
6.
Kukulová Martina
Oknoplast
30
30
30
0
45
25
30
7
190
7.
Wittnerová Bronislava
BT Kola Kaňkovský
18
12
12
13
18
11
15
13
12
9
14
12
0
13
18
18
0
17
188
(208)
8.
Václavíková Michaela
Oknoplast Šumperk
15
21
25
25
15
25
21
18
8
165
9.
Nesetová Tereza
In-Life Cycling Team
30
0
21
30
30
30
6
141
10.
Lahová Barbora
BT Kola Kaňkovský
0
16
25
25
16
19,5
16
18
8
135,5
11.
Smitalová Hana
Bikesport Team Mohelnice
18
24
0
25
4
67
12.
Schnaubeltová Dana
Passeggiata Nový Malín
11
18
16
16
4
61
13.
Karkošková Renáta
Novatop Lapierre
25
25
2
50
14.
Skácelová Naděžda
LKT 80 Šumperk
31,5
18
2
49,5
15.
Kubínová Markéta
Králíky
16
13
18
3
47
16.
Klimková Adriana
Bikecentrum Olomouc
16
30
2
46
17.
Kouřilová Petra
Fitko Jeseník
21
18
2
39
18.
Rychnovská Miluše
In-Life Cycling Team
13
18
0
3
31
19.
Havlasová Alžběta
BB cyklosport superior
30
1
30
=
Simonová Monika
RCR Bike Team Česká Třebová
30
1
30
=
Macíková Lucie
Ghost - mojekolo.cz
30
1
30
22.
Juříčková Jarmila
TNF bike team
16,5
13
2
29,5
23.
Hůvrová Lucie
Short bike Olomouc
13
14
2
27
=
Maturová Ludmila
27
1
27
=
Kalafatičová Soňa
eSeNBáci
14
13
2
27
=
Sedláková Lucie
eSeNBáci
15
12
2
27
27.
Neufusová Michaela
Kolárna
11
15
2
26
28.
Novotná Martina
Tüv Süd Rusava Bike Team
25
1
25
=
Blaničková Lenka
25
1
25
=
Rousková Tereza
Pardubice
25
1
25
=
Dudíková Gabriela
Bikesport Team Mohelnice
10
15
0
3
25
32.
Tomečková Zuzana
LKT 80 Šumperk
21
1
21
=
Vančurová Lenka
Valaští Bajkeři Superior
21
1
21
34.
Planičková Lenka
In-Life Cycling Team
18
1
18
=
Wawrzyczková Zuzana
Ski areál Šanov
18
1
18
=
Pavlíková Tereza
18
1
18
=
Kopecká Jana
Hartman CZ
18
1
18
38.
Škvařilová Marie
Bořitov
16
1
16
=
Janošíková Lenka
16
1
16
=
Pagáčová Iveta
Kolárna
16
1
16
=
Dlouhá Michaela
Postřelmov
16
1
16
=
Němcová Zuzana
16
1
16
=
Navrátilová Zuzana
Vracov
16
1
16
44.
Pinďáková Monika
15
1
15
=
Vanduchová Alena
Kolárna
15
1
15
=
Pomajbíková Petra
Hukot cz
15
1
15
47.
Janků Věra
Zborov
14
1
14
=
Hejkrlíková Markéta
Kalas Racing Team
14
1
14
49.
Černá Lenka
Uherský Brod
12
1
12
=
Debreczenyiová Lucie
12
1
12
51.
Prášková Petra
Bike Team Zlaté Hory
11
1
11
=
Divišová Kateřina
Mazlíci
11
1
11
53.
Kolářová Kateřina
Ski Petříkov
10
1
10
=
Vrágová Ivana
10
1
10
55.
Harlenderová Jitka
Miki team
8
1
8
56.
Knápková Kateřina
0
1
0
=
Flámová Jana
Ekofarma Křížov
0
1
0
=
Rakusová Karolina
Olomouc
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 765 ms