2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice851848259868985918981798371896591949070115,5201271,5(1778,5)
2.Credo team891587565747573776879638367713580528259,5111201127(1536,5)
3.Cyklo Polách a syn871547574768167756464546056757452767170100,5201088,5(1505,5)
4.Bike sport Uničov58184467044287643544777176280322578955464,520999,5(1234,5)
5.BT Kola Kaňkovský701127162426760522543436456535367675433124,520927,5(1218,5)
6.Zekof team5278474221394145366644380291964717604(650)
7.Oknoplast Šumperk2878283029431765153220501944632330505719599(721)
8.TNF bike team314037501174153366030152629452540,57818579,5(645,5)
9.Cirlibaba5703856593844221311183515581725173918519(580)
10.Cykloklub Morava38701321172060254435320131323394115266020514(605)
11.KTM Šumperk37404020400353720153037156014426
12.In-Life Cycling Team20202020462040175135294920293015409(446)
13.Nava sport1740343732272720173517373013370
14.SK Salith Sumtex Šumperk13602727151502917133022271514310
15.TJ Sokol Hrabenov29402020202015411520172615171722,516309,5(354,5)
16.TJ Cyklistika Uničov2342251535152313111336103513296
17.Passeggiata Nový Malín135415151715150281412211522173316281(306)
18.Ski Petříkov67587947175268
19.JaR Sport Letohrad1234221620232113132023151813250
20.Proxima20361504313231811021221813240
21.SK Žamberk Tessuti sport203737206920177220
22.LKT 80 Šumperk2030173037567,57206,5
23.MTB Bohdíkov11221313171313151115119913111216179(208)
24.C.A.C Šumperk008102313023212158,511177,5
Parapety RS262110816165211122228,512177,5
26.Vašíček pekařství a cukrářství13561621201311091810177
27.Moravec team20202020202055,57175,5
28.SKM Zlaté Hory7820763174
29.ACS Drak Vrbno26821420332020179169
30.Merida Biking Team153515203220307167
31.Cyklo TJ Písečná261411131213131272516,511162,5
32.Les Nice4301917172013013150212150
33.Stevens Bikes - Emilio Sport231313191712139109129
34.eSeNBáci69582127
35.Kolárna601715304122
36.Cycloracing Team A11261313171215138120
37.KC Horní Studénky20819201326127118
38.TJ Jiskra Králíky8129011112864106131214112
39.Rotnek322715304104
40.Juventus Bruntál1817152017156102
41.Atletika Zábřeh9273751972001801214100
42.Ski Snow Surf Sport9181110111010126997
43.Vencl team Ústí nad Orlicí1720122025,5594,5
44.Cyklosport Chropyně7517292
45.Pell's341701518584
46.ČS Specialized2212022017010,5883,5
47.Ranč Hranice610038941259591280
48.Silný Team Uničov6312091237,5779,5
49.CK PeMaP Přerov43320375
50.Dama Sport2272321473
51.LK Olomouc1112151518571
52.Víno Karabina2210861113670
53.Cyklo Jeseník22111124468
54.Mapei Merida Kaňkovský111922015567
55.Jeseničtí orli3429263
56.Novatop Lapierre131732362
Club Koruna Olomouc171581210562
Skivelo neslyšících Olomouc190430462
59.ASPV Těchonín1312121013,5560,5
Toyota Dolák MTB111237,5360,5
61.Buldoci Rapotín152022,5357,5
62.Lazy Swines000118009110111150
63.Fitko Jeseník171517349
64.Amenity mtb team3512247
Bike One470247
66.Ktukol Glucholazy2223245
Galaxy Team Hranice1728245
68.SK Nadoraz71285110,5643,5
69.Pell's Hard Bikers3210242
70.Dimpex Kosov1010137440
71.Bike Team Zlaté Hory38138
72.Ski Klub Rýmařov2512237
Alpine Pro Author Team37137
74.Ski areál Šanov36136
75.Duko Rýmařov0501215532
76.ACT Tiro Blansko30130
77.Sport Bike Strakonice29129
78.CK MTB Hlinsko27127
79.Sport servis Paseka26126
Drásal Team Holešov620226
81.Bike Sport servis Opava23123
82.Lecco C67 Racing Team20120
Superior Riders20120
i-treking20120
MTB Kolago Petřvald20120
Gunners Nová Paka20120
4ever Cyklo Bulis20120
Lidé a hory, Duratec20120
Bikestyle20120
90.F-bike klub Sádek19119
Koudelka Bike19119
92.Bikesport Šumperk17117
Cykloservis Petr17117
On road racing team17117
Cyklo Bendlkub17117
TJ Čenkovice17117
97.RCR biketeam Sloupnice1024316
Tlustý gumy Králíky16116
99.V P KTM cyklosport15115
Sulko machři15115
S-Team Olomouc5100315
Peksport Specialized15115
Cykloworld15115
Rodak510215
KOS Tesla Brno15115
106.Ricardo Racing14114
107.Aneka Team13113
Kola Číhal13113
Bike Ski Bakajda13113
Eleven Test Team13113
KL Sport Most13113
Destila Brno13113
113.OD Morava Holešov12112
Dekhome Cannondale12112
TJ Bohumín Kolík750312
SK Jiří Team Ostrava12112
Rusava Bike team12112
Ghost - mojekolo.cz8040412
119.ALW11111
AC Sparta Praha11111
Sekoši11111
Bikestock Singlebe11111
JVS Husqarna11111
Cyklan cz11111
Klub vytrvalostních sportů11111
AD Cyklo11111
127.OK Bag010210
Moravské divadlo Olomouc10110
Bakajteada10110
Ekofarma Křížov10110
Snowland Valča10110
Škop team Losiny10110
133.Ski Břidličná919
RCR Bike Team Česká Třebová0929
TC Sport Desná919
SPORTON Šumperk72039
DB919
138.PK Zábřeh818
A Team818
MTB Červená Voda818
Hannah818
142.Fortex ski Moravský Beroun717
DH Brutal team7027
Biker's team Jeseník717
HaPe Brno717
146.MBG616
Metal Militia616
Chirex cycling team616
FK Bohdíkov616
150.SK cyklo Chlubna515
CSC Šumperk515
152.Atletika Šumperk1324
153.FC Jiskra313
Merida Lichkov313
Hartman CZ313
TJ Agro313
Sacha Sport313
158.Sundance Opava212
JSCR212
KN Project212
Presbeton Nova212
162.Cykloklub Stará Ves111
163.Pekáreň Brojo010
Aktos racing klub010
Semix Pluso010
Vokno010
Mystic Bike Prostějov010
Špica team010
OQO Emseko Bike Team010
Vápenka Vitošov010
Loko Krnov010
Omega010
Navštivte Jeseníky0020
ABC Cyklosport Brno010
Fizantošov010
Sněženka010
Best Bikers010
VHH Thermont Bike010
Orel Bořitov0020
Cyklo Kudláček010
Mazda Tábor010
Saltman Ellizator's Bike Team010
Elrátor010
KP Nová Paka010
Bike 04010
Lokomotiva Zábřeh010
Cyklo Žopy010
Trob Racing Team010
Bike Triatlon Morkovice010
Omega Martin010
DT Swiss010
Hasiči Rýmařov010
2K bike club Odry010
Kórovačka Bike Team Brno010
OHSTO010
SK Toma Olomouc010
Ikus Racing010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1812 ms