2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice851848259868985918981798371896591949070115,5201271,5(1778,5)
2.Credo team891587565747573776879638367713580528259,5111201127(1536,5)
3.Cyklo Polách a syn87154757474816674646454605275745276717085,5201070,5(1482,5)
4.Bike sport Uničov58184467044287643544777176280322578955464,520999,5(1234,5)
5.BT Kola Kaňkovský701127162426760522543436456535367675433124,520927,5(1218,5)
6.Zekof team6778475534395759366844519391964717687(755)
7.Oknoplast Šumperk2878283029431765153220501944632330505719599(721)
8.TNF bike team314037501174153366030152629452540,57818579,5(645,5)
9.Cirlibaba5703856593844221311183515581725173918519(580)
10.Cykloklub Morava38701321172060254435320131323394115266020514(605)
11.KTM Šumperk37404020400353720153037156014426
12.In-Life Cycling Team20202020462040175135294920293015409(446)
13.Passeggiata Nový Malín24801528172815170401412361535173317385(426)
14.Nava sport1740343732272720173517373013370
15.SK Salith Sumtex Šumperk13602727151502917133022271514310
16.TJ Sokol Hrabenov29402020202015411520172615171722,516309,5(354,5)
17.TJ Cyklistika Uničov2342251535152313111336103513296
18.Ski Petříkov67587947175268
19.JaR Sport Letohrad1234221620232113132023151813250
20.Proxima20361504313231811021221813240
21.SK Žamberk Tessuti sport203737206920177220
22.Cyklo TJ Písečná26311113121313271772516,512211,5
23.LKT 80 Šumperk2030173037567,57206,5
24.C.A.C Šumperk608102313023212158,511183,5
25.MTB Bohdíkov11221313171313151115119913111216179(208)
26.Parapety RS262110816165211122228,512177,5
27.Vašíček pekařství a cukrářství13561621201311091810177
28.Moravec team20202020202055,57175,5
29.SKM Zlaté Hory7820763174
30.ACS Drak Vrbno26821420332020179169
31.Merida Biking Team153515203220307167
32.Les Nice4301917172013013150212150
33.eSeNBáci69582127
34.Kolárna601715304122
35.KC Horní Studénky20819201326127118
36.TJ Jiskra Králíky8129011112864106131214112
37.Rotnek322715304104
38.Juventus Bruntál1817152017156102
39.Atletika Zábřeh9273751972001801214100
40.Ski Snow Surf Sport9181110111010126997
41.Vencl team Ústí nad Orlicí1720122025,5594,5
42.Cyklosport Chropyně7517292
43.Pell's341701518584
44.ČS Specialized2212022017010,5883,5
45.Ranč Hranice610038941259591280
46.Silný Team Uničov6312091237,5779,5
47.CK PeMaP Přerov43320375
48.Dama Sport2272321473
49.LK Olomouc1112151518571
50.Víno Karabina2210861113670
51.Cyklo Jeseník22111124468
52.Mapei Merida Kaňkovský111922015567
53.Jeseničtí orli3429263
54.Novatop Lapierre131732362
Club Koruna Olomouc171581210562
Skivelo neslyšících Olomouc190430462
57.Toyota Dolák MTB111237,5360,5
ASPV Těchonín1312121013,5560,5
59.Buldoci Rapotín152022,5357,5
60.Lazy Swines000118009110111150
61.Bike One470247
Amenity mtb team3512247
63.Ktukol Glucholazy2223245
Galaxy Team Hranice1728245
65.SK Nadoraz71285110,5643,5
66.Pell's Hard Bikers3210242
67.Dimpex Kosov1010137440
68.Bike Team Zlaté Hory38138
69.Alpine Pro Author Team37137
Ski Klub Rýmařov2512237
71.Ski areál Šanov36136
72.Duko Rýmařov0501215532
73.ACT Tiro Blansko30130
74.Sport Bike Strakonice29129
75.CK MTB Hlinsko27127
76.Drásal Team Holešov620226
Sport servis Paseka26126
78.Bike Sport servis Opava23123
79.Lecco C67 Racing Team20120
Superior Riders20120
Gunners Nová Paka20120
Bikestyle20120
4ever Cyklo Bulis20120
MTB Kolago Petřvald20120
i-treking20120
Lidé a hory, Duratec20120
87.Koudelka Bike19119
F-bike klub Sádek19119
89.Cykloservis Petr17117
TJ Čenkovice17117
On road racing team17117
Cyklo Bendlkub17117
Bikesport Šumperk17117
94.Tlustý gumy Králíky16116
RCR biketeam Sloupnice1024316
96.S-Team Olomouc5100315
Peksport Specialized15115
Cykloworld15115
Rodak510215
KOS Tesla Brno15115
V P KTM cyklosport15115
Sulko machři15115
103.Ricardo Racing14114
104.KL Sport Most13113
Bike Ski Bakajda13113
Aneka Team13113
Kola Číhal13113
Destila Brno13113
Eleven Test Team13113
110.Dekhome Cannondale12112
TJ Bohumín Kolík750312
SK Jiří Team Ostrava12112
Ghost - mojekolo.cz8040412
OD Morava Holešov12112
Rusava Bike team12112
116.ALW11111
AD Cyklo11111
Klub vytrvalostních sportů11111
Cyklan cz11111
Sekoši11111
JVS Husqarna11111
Bikestock Singlebe11111
AC Sparta Praha11111
124.Škop team Losiny10110
Snowland Valča10110
OK Bag010210
Bakajteada10110
Ekofarma Křížov10110
Moravské divadlo Olomouc10110
130.TC Sport Desná919
Sporton Šumperk72039
Ski Břidličná919
DB919
RCR Bike Team Česká Třebová0929
135.A Team818
MTB Červená Voda818
PK Zábřeh818
Hannah818
139.Fortex ski Moravský Beroun717
HaPe Brno717
Biker's team Jeseník717
DH Brutal team7027
143.MBG616
FK Bohdíkov616
Chirex cycling team616
Metal Militia616
147.CSC Šumperk515
SK cyklo Chlubna515
149.Atletika Šumperk1324
150.Hartman CZ313
TJ Agro313
Sacha Sport313
FC Jiskra313
Merida Lichkov313
155.Presbeton Nova212
JSCR212
KN Project212
Sundance Opava212
159.Cykloklub Stará Ves111
160.Špica team010
Saltman Ellizator's Bike Team010
Loko Krnov010
Vokno010
Pekáreň Brojo010
Vápenka Vitošov010
Oqo Emseko Bike Team010
Elrátor010
KP Nová Paka010
Hasiči Rýmařov010
Omega010
Bike 04010
Aktos racing klub010
VHH Thermont Bike010
Fizantošov010
SK Toma Olomouc010
Ikus Racing010
Orel Bořitov0020
Sněženka010
Best Bikers010
Kórovačka Bike Team Brno010
ABC Cyklosport Brno010
Navštivte Jeseníky0020
OHSTO010
Omega Martin010
Mazda Tábor010
Bike Triatlon Morkovice010
Semix Pluso010
2K bike club Odry010
DT Swiss010
Cyklo Kudláček010
Mystic Bike Prostějov010
Trob Racing Team010
Lokomotiva Zábřeh010
Cyklo Žopy010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 874 ms