2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2012 - Junioři
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Leš
Sen
Šin
Jeř
Lho
Hyn
Rap
Wel
Mor
Šum
Moh
Hra
Ram
Blu
Účast
Celkem
1.
Navařík Robert
Nava sport
17
40
17
17
17
15
15
20
17
20
17
20
30
13
262
2.
Hladiš David
Cykloklub Morava
15
30
13
13
17
13
13
13
15
9
15
0
13
13
17
0
18
17
205
(227)
3.
Kupčík David
SK Salith Sumtex Šumperk
34
15
15
15
0
17
17
13
17
9
15
11
167
4.
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
13
26
12
12
15
0
0
12
13
13
12
15
12
143
5.
Staněk Tomáš
TNF bike team
20
20
20
20
20
20
22,5
7
142,5
6.
Kubelka Petr
Vencl team Ústí nad Orlicí
17
20
12
20
25,5
5
94,5
7.
Fabián Tomáš
SK Žamberk Tessuti sport
20
20
17
20
17
5
94
=
Bittner Jakub
In-Life Cycling Team
15
20
17
13
12
17
6
94
9.
Horák Filip
Bikesport Team Mohelnice
12
15
8
19,5
4
54,5
10.
Stejskal Jakub
Lichkov
12
11
20
3
43
11.
Urbášek Jan
TJ Cyklistika Uničov
20
20
2
40
12.
Bargel Radek
Dama Sport
7
12
11
3
30
13.
Papula Lukáš
In-Life Cycling Team
11
15
2
26
14.
Komárek Jakub
Kolárna
24
1
24
15.
Holinka David
Rodak
12
10
2
22
16.
Stejskal David
Lichkov
17
1
17
=
Vrána Michal
Skivelo neslyšících Olomouc
17
1
17
18.
Soural Martin
Šumperk
15
1
15
=
Pokorný Jiří
Cyklo Polách a syn
15
1
15
=
Blaťák Petr
Hranice
15
1
15
21.
Plášek Miroslav
Fizantošov
13
0
2
13
=
Cink Jan
BT Kola Kaňkovský
13
1
13
=
Jurečka Jiří
Aneka Team
13
1
13
24.
Žídek Ladislav
Credo team
12
1
12
=
Pinter Martin
Jeseničtí orli
12
1
12
=
Tempír Tomáš
Dekhome Cannondale
12
1
12
=
Fláma Tomáš
TJ Cyklistika Uničov
12
1
12
28.
Kohout Lukáš
TriBike MTB Academy
11
1
11
=
Raiskub Tomáš
Cyklan cz
11
1
11
30.
Marek Jan
Mohelnice
10
1
10
=
Štodt Kamil
Šumperk
10
1
10
=
Novák Jindřich
Bakajteada
10
1
10
33.
Hilšer Miroslav
Kolárna
9
1
9
34.
Venzara Bartoloměj
Tlustý gumy Králíky
8
1
8
35.
Ondruška Vojtěch
Fortex ski Moravský Beroun
7
1
7
36.
Loveček Adam
Chirex cycling team
6
1
6
=
Liška Pavel
Ústí nad Orlicí
6
1
6
38.
Ryška Marek
Duko Rýmařov
0
0
2
0
=
Kostecký Tomáš
Credo team
0
1
0
=
Brokeš Rostislav
Mapei Cyklo Kaňkovský
0
1
0
=
Holický Adam
C.A.C Šumperk
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 843 ms