2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Krč TomášKTM Šumperk20202020200202020152020153014260
2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice13241313131715151692013012131717131722,520219,5(292,5)
3.Jílek MartinCyklo Polách a syn2034201520171717202010200
4.Javůrek MilanZekof team1220121210131313161217121213174
5.Hrubý PetrLes Nice173015171717130131510154
6.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský16118811871010816,511113,5
7.Navařík RobertNava sport1720151212151708108
8.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky812901116864106131214106
9.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský1014107712067901812100
10.Kohout TomášBike sport Uničov40132025,5498,5
11.Tomášek MichalCredo team69108103121015151098
12.Horký LubomírCyklo Polách a syn1515171113915795
13.Staník JosefBike sport Uničov111810911100713,5989,5
14.Doležel JaromírRanč Hranice610038941259591280
15.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk0815013111119,5877,5
16.Petruš LubomírACS Drak Vrbno26121212462
17.Hudeček DušanCyklo Jeseník22111111455
18.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice4880074308321247
19.Směšný PavelCredo team991008536
20.Čejka PetrKolárna1715232
21.Holec PavelCredo team560947631
22.Urban RadekCredo team4087703729
23.Chaloupka PetrDuko Rýmařov01215327
24.Šťasta LiborPell's Hard Bikers1510225
25.Mařáček MiroslavRCR biketeam Sloupnice71024423
26.Michal RobertOstrava137220
27.Vítámvás JosefZekof team766319
28.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice5570417
Švehla MiloslavHervis17117
30.Barnet LadislavRotnek645315
31.Ondráček LiborOlomouc0095414
Polách MilanPostřelmov59214
33.Fláma MiroslavEkofarma Křížov310213
Segl JaroslavKL Sport Most13113
35.Horák ČestmírOD Morava Holešov12112
36.Horký PetrSvitavy11111
Macek KamilCirlibaba11111
Žilka MartinRicardo Racing11111
Hejtmánek CtiborALW11111
Koubek PetrCyklosport Chropyně11111
41.Harlender MichalKolárna10,5110,5
42.Pokorný RomanBike One10110
Mikula RichardLoko Krnov280310
44.Gerla LubošRCR Bike Team Česká Třebová919
Polách JanPostřelmov919
Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory919
47.Satke TomašHervis818
Nátěsta MartinMaletín818
49.Lhoták StanislavKoudelka Bike717
Suchomel MilanDH Brutal team7027
51.Babiánek MilanKalas Racing Team0626
Plachý JiříZlín-Malenovice616
Obrátil RadekZekof team616
Kučera PetrMTB Olšany616
55.Václavek JaroslavRodak515
Gerhard TomasDuko Rýmařov515
Hotový PavelCyklo Polách a syn515
58.Fabián ZdeněkNáchod414
Navara IvoBikesport Team Mohelnice414
Pelcl PetrBuldoci Rapotín1324
Žváček MojmírJeseničtí orli4024
Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský414
63.Kohoutek PetrLoučany313
Šmíd MartinKroměříž313
Merta JaroslavMerida Lichkov313
66.Knápek PetrKN Project212
Kořenek AntonínBike Team Zlaté Hory212
Dlabaja RadekAmenity mtb team212
Jílek PetrBikesport Team Mohelnice0222
70.Marek BohuslavDubicko111
Hýbl JaroslavDimpex Kosov111
Kraina TomášBystrovany111
Kistan VladimírCykloklub Stará Ves111
74.Podešva MiroslavMedlov010
Mrázek DušanSulko machři010
Novotný JaroslavProstějov010
Válek LiborVHH Thermont Bike010
Schon MartinVHH Thermont Bike010
Špička Radek010
Holubář Jiří010
Nepustil MarekOlomouc010
Malínek LuděkDama Sport010
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk010
Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín0020
Oravec PetrLipník nad Bečvou010
Děcký František010
Janda JosefBeňov010
Konvalinka JosefBike 04010
Bober VlastimilZekof team010
Čepa MartinBikesport Team Mohelnice010
Vrzal IvoBrno010
Holinka RadekNemile010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1218 ms