2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2012 - Muži C
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Leš
Sen
Šin
Jeř
Lho
Hyn
Rap
Wel
Mor
Šum
Moh
Hra
Ram
Blu
Účast
Celkem
1.
Krč Tomáš
KTM Šumperk
20
20
20
20
20
0
20
20
20
15
20
20
15
30
14
260
2.
Hübl Pavel
Bikesport Team Mohelnice
13
24
13
13
13
17
15
15
16
9
20
13
0
12
13
17
17
13
17
22,5
20
219,5
(292,5)
3.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
20
34
20
15
20
17
17
17
20
20
10
200
4.
Javůrek Milan
Zekof team
12
20
12
12
10
13
13
13
16
12
17
12
12
13
174
5.
Hrubý Petr
Les Nice
17
30
15
17
17
17
13
0
13
15
10
154
6.
Panoch Václav
BT Kola Kaňkovský
16
11
8
8
11
8
7
10
10
8
16,5
11
113,5
7.
Navařík Robert
Nava sport
17
20
15
12
12
15
17
0
8
108
8.
Švéda Roman
TJ Jiskra Králíky
8
12
9
0
1
11
6
8
6
4
10
6
13
12
14
106
9.
Opletal Vladimír
BT Kola Kaňkovský
10
14
10
7
7
12
0
6
7
9
0
18
12
100
10.
Kohout Tomáš
Bike sport Uničov
40
13
20
25,5
4
98,5
11.
Tomášek Michal
Credo team
6
9
10
8
10
3
12
10
15
15
10
98
12.
Horký Lubomír
Cyklo Polách a syn
15
15
17
11
13
9
15
7
95
13.
Staník Josef
Bike sport Uničov
11
18
10
9
11
10
0
7
13,5
9
89,5
14.
Doležel Jaromír
Ranč Hranice
6
10
0
3
8
9
4
12
5
9
5
9
12
80
15.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
0
8
15
0
13
11
11
19,5
8
77,5
16.
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
26
12
12
12
4
62
17.
Hudeček Dušan
Cyklo Jeseník
22
11
11
11
4
55
18.
Uherka Vlastimil
Bikesport Team Mohelnice
4
8
8
0
0
7
4
3
0
8
3
2
12
47
19.
Směšný Pavel
Credo team
9
9
10
0
8
5
36
20.
Čejka Petr
Kolárna
17
15
2
32
21.
Holec Pavel
Credo team
5
6
0
9
4
7
6
31
22.
Urban Radek
Credo team
4
0
8
7
7
0
3
7
29
23.
Chaloupka Petr
Duko Rýmařov
0
12
15
3
27
24.
Šťasta Libor
Pell's Hard Bikers
15
10
2
25
25.
Mařáček Miroslav
RCR biketeam Sloupnice
7
10
2
4
4
23
26.
Michal Robert
Ostrava
13
7
2
20
27.
Vítámvás Josef
Zekof team
7
6
6
3
19
28.
Polášek Roman
Bikesport Team Mohelnice
5
5
7
0
4
17
=
Švehla Miloslav
Hervis
17
1
17
30.
Barnet Ladislav
Rotnek
6
4
5
3
15
31.
Ondráček Libor
Olomouc
0
0
9
5
4
14
=
Polách Milan
Postřelmov
5
9
2
14
33.
Fláma Miroslav
Ekofarma Křížov
3
10
2
13
=
Segl Jaroslav
KL Sport Most
13
1
13
35.
Horák Čestmír
OD Morava Holešov
12
1
12
36.
Horký Petr
Svitavy
11
1
11
=
Macek Kamil
Cirlibaba
11
1
11
=
Žilka Martin
Ricardo Racing
11
1
11
=
Hejtmánek Ctibor
ALW
11
1
11
=
Koubek Petr
Cyklosport Chropyně
11
1
11
41.
Harlender Michal
Kolárna
10,5
1
10,5
42.
Pokorný Roman
Bike One
10
1
10
=
Mikula Richard
Loko Krnov
2
8
0
3
10
44.
Uchytil Alois
Bike Team Zlaté Hory
9
1
9
=
Gerla Luboš
RCR Bike Team Česká Třebová
9
1
9
=
Polách Jan
Postřelmov
9
1
9
47.
Satke Tomaš
Hervis
8
1
8
=
Nátěsta Martin
Maletín
8
1
8
49.
Lhoták Stanislav
Koudelka Bike
7
1
7
=
Suchomel Milan
DH Brutal team
7
0
2
7
51.
Obrátil Radek
Zekof team
6
1
6
=
Babiánek Milan
Kalas Racing Team
0
6
2
6
=
Plachý Jiří
Zlín-Malenovice
6
1
6
=
Kučera Petr
MTB Olšany
6
1
6
55.
Gerhard Tomas
Duko Rýmařov
5
1
5
=
Hotový Pavel
Cyklo Polách a syn
5
1
5
=
Václavek Jaroslav
Rodak
5
1
5
58.
Navara Ivo
Bikesport Team Mohelnice
4
1
4
=
Fabián Zdeněk
Náchod
4
1
4
=
Žváček Mojmír
Jeseničtí orli
4
0
2
4
=
Brandýs Roman
Mapei Cyklo Kaňkovský
4
1
4
=
Pelcl Petr
Buldoci Rapotín
1
3
2
4
63.
Merta Jaroslav
Merida Lichkov
3
1
3
=
Kohoutek Petr
Loučany
3
1
3
=
Šmíd Martin
Kroměříž
3
1
3
66.
Dlabaja Radek
Amenity mtb team
2
1
2
=
Jílek Petr
Bikesport Team Mohelnice
0
2
2
2
=
Kořenek Antonín
Bike Team Zlaté Hory
2
1
2
=
Knápek Petr
KN Project
2
1
2
70.
Marek Bohuslav
Dubicko
1
1
1
=
Kraina Tomáš
Bystrovany
1
1
1
=
Hýbl Jaroslav
Dimpex Kosov
1
1
1
=
Kistan Vladimír
Cykloklub Stará Ves
1
1
1
74.
Novotný Jaroslav
Prostějov
0
1
0
=
Nepustil Marek
Olomouc
0
1
0
=
Konvalinka Josef
Bike 04
0
1
0
=
Bober Vlastimil
Zekof team
0
1
0
=
Mrázek Dušan
Sulko machři
0
1
0
=
Holubář Jiří
0
1
0
=
Podešva Miroslav
Medlov
0
1
0
=
Schon Martin
VHH Thermont Bike
0
1
0
=
Válek Libor
VHH Thermont Bike
0
1
0
=
Špička Radek
0
1
0
=
Vrzal Ivo
Brno
0
1
0
=
Kostka Tomáš
Credo team
0
1
0
=
Děcký František
0
1
0
=
Oravec Petr
Lipník nad Bečvou
0
1
0
=
Janda Josef
Beňov
0
1
0
=
Holinka Radek
Nemile
0
1
0
=
Malínek Luděk
Dama Sport
0
1
0
=
Hamáček Jaroslav
Buldoci Rapotín
0
0
2
0
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Čepa Martin
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 640 ms