2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Krč TomášKTM Šumperk197020202020200202020152020153014260
2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice197013241313131715151692013012131717131722,520219,5(292,5)
3.Jílek MartinCyklo Polách a syn19692034201520171717202010200
4.Javůrek MilanZekof team19711220121210131313161217121213174
5.Hrubý PetrLes Nice1967173015171717130131510154
6.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský196916118811871010816,511113,5
7.Navařík RobertNava sport19691720151212151708108
8.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky1971812901116864106131214106
9.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský19641014107712067901812100
10.Kohout TomášBike sport Uničov197040132025,5498,5
11.Tomášek MichalCredo team197069108103121015151098
12.Horký LubomírCyklo Polách a syn19681515171113915795
13.Staník JosefBike sport Uničov1969111810911100713,5989,5
14.Doležel JaromírRanč Hranice1970610038941259591280
15.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk19630815013111119,5877,5
16.Petruš LubomírACS Drak Vrbno196326121212462
17.Hudeček DušanCyklo Jeseník196422111111455
18.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice19694880074308321247
19.Směšný PavelCredo team1968991008536
20.Čejka PetrKolárna19641715232
21.Holec PavelCredo team1965560947631
22.Urban RadekCredo team19724087703729
23.Chaloupka PetrDuko Rýmařov197101215327
24.Šťasta LiborPell's Hard Bikers19661510225
25.Mařáček MiroslavRCR biketeam Sloupnice196971024423
26.Michal RobertOstrava1968137220
27.Vítámvás JosefZekof team1963766319
28.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice19705570417
Švehla MiloslavHervis196717117
30.Barnet LadislavRotnek1972645315
31.Ondráček LiborOlomouc19640095414
Polách MilanPostřelmov196459214
33.Fláma MiroslavEkofarma Křížov1969310213
Segl JaroslavKL Sport Most13113
35.Horák ČestmírOD Morava Holešov197112112
36.Horký PetrSvitavy196511111
Macek KamilCirlibaba197211111
Žilka MartinRicardo Racing197011111
Hejtmánek CtiborALW196811111
Koubek PetrCyklosport Chropyně196011111
41.Harlender MichalKolárna197210,5110,5
42.Pokorný RomanBike One197110110
Mikula RichardLoko Krnov1966280310
44.Gerla LubošRCR Bike Team Česká Třebová1969919
Polách JanPostřelmov1964919
Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory1966919
47.Satke TomašHervis1971818
Nátěsta MartinMaletín1972818
49.Lhoták StanislavKoudelka Bike1966717
Suchomel MilanDH Brutal team19657027
51.Babiánek MilanKalas Racing Team19630626
Plachý JiříZlín-Malenovice1963616
Obrátil RadekZekof team1972616
Kučera PetrMTB Olšany1965616
55.Václavek JaroslavRodak1970515
Gerhard TomasDuko Rýmařov1972515
Hotový PavelCyklo Polách a syn1970515
58.Fabián ZdeněkNáchod1966414
Navara IvoBikesport Team Mohelnice1970414
Pelcl PetrBuldoci Rapotín19701324
Žváček MojmírJeseničtí orli19634024
Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský1963414
63.Kohoutek PetrLoučany1972313
Šmíd MartinKroměříž1971313
Merta JaroslavMerida Lichkov1968313
66.Knápek PetrKN Project1966212
Kořenek AntonínBike Team Zlaté Hory1970212
Dlabaja RadekAmenity mtb team1964212
Jílek PetrBikesport Team Mohelnice19640222
70.Marek BohuslavDubicko1965111
Hýbl JaroslavDimpex Kosov1967111
Kraina TomášBystrovany1971111
Kistan VladimírCykloklub Stará Ves1971111
74.Podešva MiroslavMedlov1968010
Mrázek DušanSulko machři1968010
Novotný JaroslavProstějov1965010
Válek LiborVHH Thermont Bike1964010
Schon MartinVHH Thermont Bike1970010
Špička Radek1964010
Holubář Jiří1963010
Nepustil MarekOlomouc1970010
Malínek LuděkDama Sport1963010
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk1971010
Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín19630020
Oravec PetrLipník nad Bečvou1967010
Děcký František1969010
Janda JosefBeňov1966010
Konvalinka JosefBike 041966010
Bober VlastimilZekof team1969010
Čepa MartinBikesport Team Mohelnice1972010
Vrzal IvoBrno1967010
Holinka RadekNemile1969010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1812 ms