2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Hampl TomášBikesport Team Mohelnice2005202012201720121517121525,512205,5
2.Gajdoš Štěpán4ever Cyklo Bulis20051520202020306125
3.Smitalová VeronikaBikesport Team Mohelnice20051117881219,5675,5
4.Spillerová TerezieCirlibaba2006131717716,5570,5
5.Dabrowski BeniaminGogolin (Polsko)200517171517466
6.Hubáček MatějŠumperk2006109151315562
7.Barnet VilémRotnek200617131018458
8.Kolářová MagdalénaSki Petříkov20061115173446
9.Barnetová ŽofieRotnek2008151012337
10.Rojek SzymonKtukol Glucholazy20051520235
11.Černoch ViktoreSeNBáci2006209229
12.Hastík DamianSKM Zlaté Hory2006176223
13.Hejtmánek AntonínC.A.C Šumperk200522,5122,5
14.Najser KarelBike One200620120
Ptáček JanČervená Voda200620120
Žák DanielŠumperk200520120
17.Dvořáková PetraKunčina200517117
18.König LukášCykloklub Morava200615115
Kouba LukášKrálíky200515115
20.Harlender LukášKolárna200713,5113,5
21.Malá EvaTJ Sokol Hrabenov200613113
Horák RichardUničov200613113
Navrátil TomášOlomouc200713113
Ješina OndřejUnikovo MTB team200613113
Šafářová AdrianaBrníčko200613113
26.Bruštíková AmálieZábřeh200612112
Ješina KryštofChrudim200612112
Maturová MichaelaBludov200612112
Kouřilová EmaJeseník2005120212
30.Bruštíková RozárieZábřeh200611111
Mík MatějČervená Voda200511111
Černoch OskareSeNBáci200792211
Sekanina JakubSekoši200511111
Rys MichalMoravská Třebová200611111
35.Smital JiříLeština200510110
Šlechta OndřejHradec Králové200510110
Škopová MarieŠkop team Losiny200610110
38.Novotný MarekMohelnice2005919
Martinec JosefČervená Voda2006919
Pátková VeronikaTJ Sokol Hrabenov2010919
41.Maistvyszinová SimonaZvole2005818
Gerhardová VendulaSki Klub Rýmařov2006818
43.Sorbi MatějMohelnice2006717
Semrád VítVelké Losiny2005717
Jánošík MartinLeština2005717
46.Vesecký AntonínSKM Zlaté Hory2006616
Zbončák ViktorOlomouc2006616
Skopalová PavlínaLeština2006616
49.Neuwirth DanieleSeNBáci20065025
Hoczová KarolinaeSeNBáci2005515
51.Nedbalová EliškaCredo team200531034
Raška LukášBike Academy Opletal2007414
Semrádová EvelínaVelké Losiny2006414
54.Ston OndřejBludov2007212
55.Sýkorová AnnaParapety RS2007111
56.Grund JakubŠumperk2007010
Pekařová StelaBuldoci Rapotín2007010
Mičunková NatálieBuldoci Rapotín2008010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1276 ms