2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice77841888191891004891769780751009481141171075(1593)
2.Cyklo Polách a syn94721724862692062383581778633757511417915(1213)
3.Credo team6860100267870737468757166076737912917828(1186)
4.Oknoplast Šumperk695012260355405337375517697069100,516721,5(897,5)
5.Cirlibaba357514465255141511720204388,514587,5(630,5)
6.Bike sport Uničov584980201543434743241336442476182,517553,5(707,5)
7.Cykloklub Morava47421024648322632121528181022221343,517446,5(558,5)
8.SK Salith Sumtex Šumperk3742843340281737531524041323519,516434(537,5)
9.TJ Cyklistika Uničov4817649465934265617243912413(439)
10.BT Kola Kaňkovský2303228194807273349393858,515346,5(365,5)
11.Nava sport33273735373015373752,510340,5
12.Proxima13253415463038282452150290281816334(395)
13.LKT 80 Šumperk28566150373420378323
14.SKM Zlaté Hory51627782285300
15.JaR Sport Letohrad3020361714301129261225322840,514296,5(350,5)
16.Cyklo TJ Písečná9121848720631195310112413270(295)
17.Ski Snow Surf Sport272854203520321317101116,512262,5(283,5)
18.JS Sport Giant20405220201720202020203012262(299)
19.TJ Sokol Hrabenov32204420103317152013151215361222,516259,5(336,5)
20.SK Toma Olomouc2020402017202020202025,511225,5(242,5)
21.In-Life Cycling Team2020202020202020203010210
22.C.A.C Šumperk1130717151511171122252222,513196,5(225,5)
23.Dama Sport13241691211151300290154514193(202)
24.eSeNBáci382748594172
25.Cykloklub Stará Ves152618202113017913916,512168,5(177,5)
26.Mapei Merida Kaňkovský81220111533171513910153
27.Vašíček pekařství a cukrářství20172033371227150
28.MTB Bohdíkov1610171515121201115131812144(154)
TJ Bohumín Kolík327322028346144
30.ACS Drak Vrbno152055101217127141
Ski Petříkov5743413141
Buldoci Rapotín2502633575141
33.Bajala Bike Červenka12132271212101101312131813138(155)
34.Juventus Bruntál17179171720307127
35.Parapety RS1317141324426123
36.Drásal Team Holešov1578203113
37.ČS Specialized3012132890177109
38.ASPV Těchonín11102420171301309108
39.Tour de Beer141110512421311151097
40.Ricardo Racing111467,5392,5
41.Skivelo neslyšících Olomouc3058288
42.Sporton Šumperk195228841001010,51187,5
43.KC Horní Studénky810222124585
44.SK Jiří Team Ostrava6515280
Novatop Lapierre172538380
46.Pell's20201720477
47.Ski Klub Šumperk202015017572
48.Bike Team Zlaté Hory222712361
49.SK Nadoraz715140715658
50.Passeggiata Nový Malín172317357
SK Žamberk Tessuti sport3720257
52.LKS Gosciecin13201211456
53.Víno Karabina92201110552
54.Trob Racing Team48148
55.Cyklo Jeseník10131113447
56.Ranč Hranice2229117274946
57.Stalak Team42142
Loko Krnov121713342
59.MenX - Haibike40140
60.CK PeMaP Přerov2413237
Pulci2017237
62.Silný Team Uničov340234
Witzenmann Opava1717234
64.pivo Litovel1022232
Rodak15215332
66.Navrc team30130
Ktukol Glucholazy273230
68.OD Morava Holešov28128
Fenix team Jeseník622228
70.FC Jiskra26126
71.Hartman CZ23123
AVN Trans23123
73.Bike Sport servis Opava21121
DH Brutal team4683421
Active sport Jaroměř138221
76.SKC Tufo Prostějov20120
Bike 200020120
Mitas Rubena20120
Les Nice700265620
80.Redstone Colorado17117
Bike Pro Racing ValMez17117
Cyklo Žopy17117
Černí koně89217
SK Piranha Bike17117
85.Fortex ski Moravský Beroun106216
Růžovej bagr16116
Cykloworld133216
88.Bikestyle15115
Cyklo Lazníky15115
Cyklo profi Holice15115
Anag Olomouc15115
Ski Břidličná15115
TJ Baník Ostrava114215
Club Koruna Olomouc15115
95.PK Zábřeh077314
96.SMP Duha Lanškroun13113
Bikesport Šumperk13113
MTB Červená Voda67213
Rusava Bike team13113
TJ Ski Pro Sport Kouty13113
Bikez mtb Team13113
102.Piccolo tým Zlaté Hory12112
4ever Cyklo Bulis12112
SPS Sázava12112
Duko Rýmařov12112
Acer Bike Team12112
107.Superior Riders11111
Klub vytrvalostních sportů11111
109.ALW10110
Ski Klub Rýmařov10110
Goofy Ociz Team10110
112.CC Choceň919
Hannah919
SK Přerov919
115.Kremo818
Sladovna Bruntál818
TJ Jiskra Králíky818
MiKo Cycles818
119.AD Cyklo3427
On road racing team717
CPV Krnov717
SK Black Street717
123.In Bike Litovel616
Czech Outdoor Club616
KED-Cyklomax Specialized616
Biker's team Jeseník616
127.Varadero cycling team414
128.Svatý Ludvík pláče313
SK Hasiči Přerov313
Frýsport313
Lucky plus313
Kamion Rapotín313
Dekhome Cannondale313
134.Sportovní kluby MP Zlín212
135.RaFaMaZ111
136.Mazda Králíky010
Retia Pardubice010
Vokno010
Cyklo Bendlkub010
Karlos bike team010
Amenity mtb team010
Sulko010
BDC Team010
ABC Cyklosport Brno010
Wild cuber rider010
Cyklo Kudláček0020
Lazy Swines010
Bikers Heraus010
CK Skuteč010
3atlonteam Uničov010
Mazda Tábor010
Ski areál Šanov010
Tlustý gumy Králíky010
TC Sport Desná010
David Klaus Travel010
KN Project010
F-bike klub Sádek010
Cykloservis Petr010
Elem bike Zlín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 718 ms