2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Brokeš RostislavOknoplast1740172013171520203010209
2.Hladiš DavidCykloklub Morava131526151513171581517131011131325,517173,5(254,5)
3.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov17300131217912171522,511164,5
4.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk0132413121117915128151219,514152,5(180,5)
5.Roubíček AdamBikesport Team Mohelnice15341315201115108133
6.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství2017202020176114
7.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov20202020480
8.Jablončík LukášCredo team111215018556
9.Staněk TomášLKT 80 Šumperk0171517449
10.Holinka DavidRodak1712229
11.Babiánek DavidSKC Prostějov20120
Hynek MatoušMapei Cyklo Kaňkovský20120
Nováček TomášSK Jiří Team Ostrava20120
14.Dovrtěl DavidCyklo Žopy17117
15.Závrbský LadislavTrob Racing Team15115
16.Janda JanCK PeMaP Přerov13113
Bittner Jakubpivo Litovel13113
Panský JanSkivelo neslyšících Olomouc13113
19.Kriegler BoleslavZábřeh12112
Liška PavelÚstí nad Orlicí12112
21.Hilšer MiroslavKolárna11111
Semerád JanSkivelo neslyšících Olomouc11111
23.Hýbl VladislavSki Klub Rýmařov10110
Menša TomášSkivelo neslyšících Olomouc10110
25.Papula Lukášpivo Litovel919
Mach OndřejČervená Voda919
27.Oravec PetrMiKo Cycles818
28.Horák FilipBikesport Team Mohelnice717
29.Ondruška VojtěchFortex ski Moravský Beroun616
30.Hotový MichalCyklo Polách a syn515
31.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský414
32.Tempír TomášDekhome Cannondale313
33.Schwab Václav212
34.Zednik VítězslavRaFaMaZ111
35.Urbášek KvětoslavVašíček pekařství a cukrářství010
Badal TomášVašíček pekařství a cukrářství010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 812 ms