2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov19741717402041715201715132017151725,516210,5(289,5)
2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team19812020202020202020203010210
3.Zlámal TomášProxima1979131334151720171520131511179(192)
4.Václavík PavelOknoplast1978151530130131015151322,511161,5
5.Janda JiříCyklo Polách a syn19751212017121510517121319,512139,5(144,5)
6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice197911112612151311111213121010131015138(190)
7.Unzeitig MartinCykloklub Morava19818810984115119181197(101)
8.Žák IvoProxima1980201215171511690
9.Kessler JiříCirlibaba197309181050851011151282
10.Planička RobertBikesport Team Mohelnice19761020111001011772
11.Trunečka ZbyněkSPORTON Šumperk19759516884101010,51071,5
12.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1977102412417567
13.Trojek KarelOknoplast19812207008120849
14.Kulík VladislavCykloklub Morava197321269960744
15.Fiala RadekWitzenmann Opava19721717234
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory197691312334
17.Kukula MarcelStaviva eMKo197380107017733
18.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský19776066408730
19.Horák RenéCyklo TJ Písečná197511711329
20.Kostka TomášCredo team19740622612628
21.Černoch JakubeSeNBáci19739726424
22.Vošický PavelDama Sport1975716,5223,5
23.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná19770913322
24.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice1973813,5221,5
25.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř1978138221
26.Plesník PetrLes Nice1975700265620
27.Sadil MichalParapety RS1975000296617
Fojt RobertBT Kola Kaňkovský197689217
Špiler StanislavCK PeMaP Přerov198117117
30.Zelenka RadekDama Sport197815115
31.Čepa MartinBikesport Team Mohelnice197200000374,5814,5
32.Janů MartinSilný Team Uničov197414114
Švorčík PetrPK Zábřeh1976077314
34.Nosál PavelBikesport Team Mohelnice1976103213
Dvořák DušanSMP Duha Lanškroun197613113
36.Sedláček PetrLKT 80 Šumperk198112112
Kavan OndřejNovatop Lapierre197712112
Kaplan OndřejAcer Bike Team198112112
Uherka MartinRicardo Racing197739212
Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský197912112
Novotný Tomᚊumperk197508004512
42.Kocourek RadimSuperior Riders197811111
Šustr JiříBT Kola Kaňkovský198011111
44.Krejčí Michal197510110
45.Petřík ZdeněkHannah1980919
Voleský JosefCC Choceň1979919
47.Kopecký LukášHartman CZ1978818
48.Sýkora JanParapety RS19787,517,5
49.Urban RadekCredo team19721627
Matušů Jaroslav1975717
Nečas MiroslavOn road racing team1974717
Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory1978717
53.Lam Robert1974616
Janíček LukášCzech Outdoor Club1976616
Šťastný RomanKED-Cyklomax Specialized1979616
56.Černý RobertCyklo TJ Písečná197650035
Kačín Miroslav19795025
Coufal RostislavCyklo Polách a syn197510435
Blaha JiříOknoplast19760525
Goryczka MichalFrýdek-Místek1976515
61.Komárek JaroslavCirlibaba1977414
Ehrlich VáclavTlačpára1976414
63.Kouřil MartinFitko Jeseník19753023
Vogel MichalLucky plus1976313
Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík1973313
König JiříCykloklub Morava1978313
Zobaník TomášSK Hasiči Přerov1979313
68.Kozík PavelMapei Cyklo Kaňkovský1979212
69.König RadekSudkov1976111
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport1976111
71.Remeš JaroslavHolešov1974010
Horák Richard3atlonteam Uničov1975010
Adler TomášOlomouc1977010
Novotný PetrVokno1980010
Hanulík VladanPardubice1980010
Mosner MichalBludov1977010
Klaus DavidDavid Klaus Travel1977010
Beneš FrantišekMěsto Albrechtice1978010
Janků JanVelké Losiny1972010
Palinčák PetrGoofy Ociz Team1976010
Sedláček RomanŠtíty1976010
Burda LukášPraha1977010
Jansa PetrMoravská Třebová1976010
Osladil KamilBuldoci Rapotín1975010
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory19750020
Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory19800020
Havlíček PetrLazy Swines1978010
Dostál OndřejLazy Swines1977010
Hauk MartinDolní Studénky1978010
Staněk KarelCyklo Lazníky1976010
Maryška JosefStalak Team1973010
Mádr ZbyněkProstějov1976010
Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk1976010
Fišnar JiříTC Sport Desná1976010
Nováček JaneSeNBáci1974010
Vinklárek JanLíšná1975010
Stiller JaroslavKrnov1978010
Navara MilanBrno - Kohoutky1980010
Kohoutek PetrLoučany1972010
Hocz MartineSeNBáci1973010
Fiala MartinWild cuber rider1975010
Lepka TomášProxima1973010
Knotek VladimíreSeNBáci1975010
Chmelař LadislaveSeNBáci1979010
Kopecký TomášeSeNBáci1974010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1131 ms