2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Liebich PetrJS Sport Giant204020202017202020203011230(247)
2.Směšný JanCredo team17153420171720200171725,512204,5(219,5)
3.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice00221017151215128151522,513155,5(163,5)
4.Večeř MartinDama Sport131391211151300701519,513127,5
5.Janků MartinProxima120910913915050131813113
6.Strakoš JaroslavTour de Beer91110512421311151092
7.Orság OndřejČS Specialized3012139017681
8.Pospíšil TomášDolní Studénky8907121216,5764,5
9.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín11212111013,5659,5
10.Stejskal DavidÚstí nad Orlicí81014711550
11.Vitešník AdamBike sport Uničov11171010448
12.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov12181300543
13.Slonina LuděkLoko Krnov121713342
14.Válek AdamDrásal Team Holešov1526241
15.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport2020240
Adamík PatrikCredo team62127013640
17.Borák MartinCyklo Polách a syn02611337
18.Vostrčil DavidJS Sport Giant1520235
19.Horký DavidCyklo Polách a syn13126331
20.Fišer LiborÚstí nad Orlicí79068530
Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství01317330
22.Keprt JanSilný Team Uničov200220
Stuna TomášMenX - Haibike20120
24.Šilar JakubJS Sport Giant17117
Žák PavelBike Triatlon Morkovice17117
Sedlář JakubNovatop Lapierre17117
Klos ViktorSK Jiří Team Ostrava17117
28.Boušek MichalRůžovej bagr16116
Žváček MilanSPORTON Šumperk106216
Josefík MariánCykloworld133216
31.Vávra AlešAnag Olomouc15115
Kristejn LukášSK Žamberk Tessuti sport15115
Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava15115
Buksa DominikČS Specialized15115
Pilčík AdamBikestyle15115
36.Koziel DavidTrob Racing Team13113
Kubánek MarekBikez mtb Team13113
38.Sedláček VáclavFenix team Jeseník12112
Haitl František4ever Cyklo Bulis12112
Bánovský AntonínDrásal Team Holešov12112
41.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava11111
Machala JanCyklo TJ Písečná11111
Rosenberg DavideSeNBáci11111
Jorda RadekBT Kola Kaňkovský11111
45.Kostecký JanŠumperk010210
Franer JakubBike Sport servis Opava10110
Vydra Janpivo Litovel10110
48.Všetíček VladimírBohdíkov0929
49.Břenek VojtěcheSeNBáci818
Tomášek MichalCredo team00838
Dejnožka Petr818
Kaniščev RomanSK Salith Sumtex Šumperk008048
Běhal LukášSladovna Bruntál818
Podzimek MartinSokol Maršíkov818
55.Pudil Radek717
Chalupa JosefCPV Krnov717
57.Šváb JiříCykloklub Morava616
Karásek RomanHelia sport Kouty0626
59.Sobala MartinCyklo TJ Písečná00535
Řehák JakubTour de Beer515
61.Neset JanVaradero cycling team414
Nétek RostislavCykloklub Morava414
63.Linet PetrKamion Rapotín313
Diviš MichalFrýsport313
65.Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team111
Jílek TomášZábřeh111
67.Hanák JanZvole010
Byrtus MarianProstějov010
Krčma MichalOD Morava Holešov010
Zdražil JiříOlomouc010
Smrž MarekKamion Rapotín010
Exler Ondřej010
Glombíček JaneSeNBáci010
Morkus DavidCyklo Lazníky010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 718 ms