2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Týmy
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Bikesport Team Mohelnice
80
89
87
76
84
84
78
76
81
75
138
160
103,5
91
94
170
16
1100,5
(1566,5)
2.
Cyklo Polách a syn
94
57
100
48
82
90
80
79
48
55,5
52,5
104
106,5
77
69
178
16
990,5
(1320,5)
3.
Cirlibaba
15
65
75
70
67
10
24
46,5
52,5
80
0
32
17
144
14
656
(698)
4.
Bike sport Uničov
28
60
30
30
55
44
43
12
16,5
42
30
102
19,5
68
44
140
16
628
(764)
5.
Oknoplast Šumperk
52
28
41
56
38
22
27
33
48
67,5
70
15
34
45
112
15
563,5
(688,5)
6.
BT Kola Kaňkovský
36
38
59
44
64
34
1
26
30
52,5
70,5
24
76,5
32
33
78
16
552,5
(698,5)
7.
C.A.C Šumperk
20
54
25
35
11
34
45
13
19,5
25,5
62
25,5
39
78
14
423
(486,5)
8.
Cykloklub Rampušák
31
20
33
30
15
20
30
30
43,5
50
50
20
60
13
377,5
(432,5)
9.
Credo team
39
12
15
23
31
34
45
25,5
86
0
15
46
12
359,5
(371,5)
10.
Cyklo TJ Písečná
20
70
20
46
122
0
11
17
18
9
324
11.
eSeNBáci
74
53
126
70
4
323
12.
Cykloklub Morava
43
26
29
25
26
0
18
103,5
13
13
24
11
320,5
13.
SKM Zlaté Hory
75
78
166
3
319
14.
TJ Cyklistika Uničov
27
34
41
52
26
66
15
30
8
291
15.
SK Salith Sumtex Šumperk
0
15
15
32
28
14
20
13
16,5
19,5
25,5
30
16,5
11
15
72
16
275
(343)
16.
Mapei Merida Kaňkovský
13
15
32
67
22,5
22,5
30
22
28,5
0
10
252,5
17.
TJ Sokol Hrabenov
28
15
9
7
38
15
37
37
64
9
250
18.
Ski Snow Surf Sport
31
13
15
30
17
17
30
30
34
25,5
20
11
249,5
(262,5)
19.
Superior Riders
20
0
17
20
11
22,5
40
30
17
20
40
11
237,5
20.
Cyklo Jeseník
17
7
38
5
10
60
12
12
34
9
15
14
12
221
(233)
21.
Bike Team Zlaté Hory
6
48
126
30
4
210
22.
Cykloklub Stará Ves
20
17
15
20
20
19,5
18
30
13
26
10
198,5
23.
Nava sport
17
37
17
32
88
5
191
24.
Proxima
12
17
12
13
48
22
13
0
15
2
12
13
24
13
189
(203)
25.
Silný Team Uničov
10
17
10
15
18
26
22,5
17
30
9
165,5
26.
LKT 80 Šumperk
33
30
1,5
20
74
5
158,5
27.
Novatop Lapierre
19,5
52
82,5
3
154
28.
CSC Šumperk
20
20
20
17
40
7,5
20
7
144,5
29.
Östereich racing team
22,5
22,5
34
15
17
30
6
141
30.
AxitDoldy
133,5
1
133,5
31.
Víno Karabina
21
21
18
23
8
8
24
7
123
32.
Bike Pro Racing ValMez
120
1
120
33.
Fenix team Jeseník
78
13
26
3
117
34.
Loko Krnov
13
37
64
3
114
35.
SK Nadoraz
9
11
9
10
12
0
22,5
15
22
9
110,5
36.
TJ Bohumín Kolík
29
44
29
3
102
37.
Ski Petříkov
62
15
17
3
94
38.
H-Triatlon Team Skalica
91,5
1
91,5
39.
SK Žamberk Tessuti sport
20
30
34
3
84
=
KC Horní Studénky
22
17
15
30
4
84
41.
Skivelo neslyšících Olomouc
12
19,5
48
3
79,5
42.
Buldoci Rapotín
12
0
66
3
78
43.
Agnesi MTB Team
75
1
75
44.
Maniac Pedals
73,5
0
2
73,5
45.
Cenytisku.cz
40
30
2
70
46.
Bikesport Šumperk
13
22,5
34
0
4
69,5
47.
Drásal Team Holešov
67,5
1
67,5
48.
UKK Wiadrow
62
1
62
49.
Pulci
45
15
2
60
50.
ACS Drak Vrbno
13
0
43
3
56
51.
Bike 2000
55,5
1
55,5
52.
Velum Zábřeh
15
10
7
8
7
8
6
55
53.
MTB Chřiby
24
30
2
54
54.
Dama Sport
0
12
13
0
0
26
6
51
=
SK Piranha Bike
15
2
5
19
10
5
51
56.
ASPV Těchonín
12
20
9
9
4
50
57.
Bike Sport servis Opava
48
1
48
=
DT Swiss
30
18
2
48
59.
Rodak
12
33
2
45
60.
Trob Racing Team
42
1
42
=
Durativa
42
1
42
62.
CPV Krnov
40
1
40
63.
MTB Ondřejník
30
9
2
39
=
SK Valašské království
39
1
39
65.
Ski Klub Šumperk
20
18
2
38
66.
SK Veselí nad Moravou
37,5
1
37,5
67.
LKS Gosciecin
13
22
2
35
=
Rak Janco
11
12
12
3
35
69.
Cyklo Žopy
34,5
1
34,5
70.
Dimpex Kosov
34
1
34
71.
Hakr Brno
33
1
33
=
Duko Rýmařov
9
24
2
33
73.
Benedictus biking team
31,5
1
31,5
=
OD Morava Holešov
15
16,5
2
31,5
=
Veus Vyškov
31,5
1
31,5
=
Trenér a Gazela
31,5
1
31,5
77.
TTC Olomouc
30
1
30
=
Volvo auto Hase
30
1
30
=
CK Skuteč
0
30
2
30
=
Oceloví letci
30
1
30
=
Stalak Team
30
1
30
=
Biatlon Letohrad
30
1
30
=
Silný-Pells team
30
1
30
84.
Horal Šumperk
10
15
4,5
3
29,5
85.
Juvacyklo team
25,5
1
25,5
=
Ski areál Šanov
25,5
1
25,5
=
Galaxy Team Hranice
25,5
1
25,5
=
TJ Rožnov pod Radhoštěm
25,5
1
25,5
=
Pell's Hard Bikers
25,5
1
25,5
=
Orel Bořitov
25,5
1
25,5
=
Slušnej oddíl
25,5
1
25,5
=
MiKo Cycles
25,5
1
25,5
93.
Cykloservis Petr
6
18
2
24
94.
Epic Team
23
1
23
95.
Ghost - mojekolo.cz
22,5
1
22,5
=
SK Hasiči Hodonín
22,5
1
22,5
=
XCT Horní Heřmanice
22,5
1
22,5
=
V P KTM cyklosport
22,5
1
22,5
=
Ufo Bike
22,5
1
22,5
=
Catus Bike Team
22,5
1
22,5
=
Bike Triatlon Morkovice
22,5
1
22,5
102.
SK Šela sport
20
0
2
20
=
blue SSU
20
1
20
=
Ricardo Racing
20
1
20
=
Kolarz Polanica
20
1
20
106.
TJ Slovan Luhačovice
19,5
1
19,5
=
Bike 04
19,5
1
19,5
=
Toyota Dolák MTB
19,5
1
19,5
=
Městská policie Čekyně
19,5
1
19,5
110.
FK Bohdíkov
12
7
2
19
111.
Witzenmann Opava
0
18
2
18
=
Destila Brno
18
1
18
=
RaFaMaZ
18
1
18
=
Lucky plus
18
1
18
=
Studio 2001
18
1
18
=
TriSK Olomouc
18
1
18
=
Power Sport plus
18
1
18
118.
Team Green
17
1
17
=
Scott Scania Team Kolín
17
1
17
120.
CK Jih
16,5
1
16,5
=
dog4bike
16,5
0
2
16,5
122.
Biker's team Jeseník
16
1
16
123.
CK Frenštát pod Radhoštěm
15
1
15
=
HMS Polešovice
15
1
15
=
Rubena Birell Specialized
15
1
15
=
Active sport Jaroměř
15
1
15
=
PBV MTB Team Brno
15
1
15
=
Team ski Jeseník
15
1
15
129.
LK Šumperk
14
1
14
130.
SPAPaP
13,5
1
13,5
131.
Sladovna Bruntál
13
1
13
132.
Cyklosport Česká u Brna
12
1
12
=
TC Sport Desná
12
1
12
=
Zhor Team
12
1
12
=
Vašíček pekařství a cukrářství
12
1
12
136.
CTC Fort SMC Ústí n/O
11
0
2
11
=
Rotor Plzeň
11
1
11
=
ČS Specialized
11
0
2
11
=
Rossignol Racing Team
11
1
11
140.
Cyklo MXM Hulín
10,5
1
10,5
=
Bike Klub Dolní Orlice
10,5
1
10,5
=
Liga 100 Olomouc
10,5
1
10,5
=
ALW
10,5
1
10,5
144.
SOK Kratochvíl
10
1
10
=
Les Nice
10
0
2
10
=
Atletika Zábřeh
10
1
10
147.
Áda bike sport Brno
9
1
9
=
AD Pemap Brodek
9
1
9
=
Pearl Izumi
9
0
2
9
=
Pell's
0
9
2
9
=
SK Conti-RSC
9
1
9
=
Elem bike Zlín
9
1
9
=
DH Brutal team
9
0
2
9
=
2K bike club Odry
9
1
9
155.
Furt defekt
8
1
8
=
JKF Jaroměř
8
1
8
=
Kouťas
8
1
8
158.
Author Tufo Ti
7,5
1
7,5
159.
Tour de Beer
7
0
2
7
=
KED-Cyklomax Specialized
7
0
2
7
161.
Dádabike
6
1
6
=
Veloservis Bruntál
6
1
6
=
Cyklo profi Holice
0
6
2
6
164.
MTB Proseč
4,5
1
4,5
165.
Skala 2010
3
1
3
=
CT Hvozdná
3
1
3
=
Autodoprava Peza
3
1
3
168.
Los playboys
1,5
1
1,5
=
DammaBike Opava
1,5
1
1,5
=
MMB
1,5
1
1,5
171.
Elektroinstal Nové Mesto n/V.
0
1
0
=
Rebel sport Mohelnice
0
1
0
=
Dekhome Cannondale
0
1
0
=
V Team
0
1
0
=
Cyklosport Uničov
0
1
0
=
Masazeastimulace.cz
0
1
0
=
Semix Pluso
0
1
0
=
GT Kolín
0
1
0
=
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
KN Project
0
1
0
=
David Klaus Travel
0
1
0
=
Vokno
0
1
0
=
Kaktus team
0
1
0
=
T4T
0
1
0
=
Cyklo sport Stratílek
0
1
0
=
Věteřov boys
0
1
0
=
Klub dobrého vína
0
1
0
=
Velryba bike team
0
1
0
=
Filmová místa
0
1
0
=
Cyklo Kudláček
0
1
0
=
Cyklo-ski klub Polička
0
1
0
=
Passeggiata Nový Malín
0
1
0
=
Mazda Tábor
0
1
0
=
Fortex ski Moravský Beroun
0
0
2
0
=
Bikers Tišnov
0
1
0
=
Bikers Heraus
0
1
0
=
Viky racing
0
1
0
=
X live Zlín
0
1
0
=
Bike Team Sazovice
0
1
0
=
SSCK
0
1
0
=
MaMa-Trek Komárno
0
1
0
=
ACK Kyjov-Boršov
0
1
0
=
Asper
0
1
0
=
Sporton Šumperk
0
1
0
=
Cykloklub Oslavany
0
1
0
=
Idex
0
1
0
=
Štatl
0
1
0
=
Outsider Bruntál
0
1
0
=
Cyklo centrum Hodonín
0
1
0
=
Cannondale maniac Kyjov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms