2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2010 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLezMrtKráLosBozLešSenLhoKarJeřHynRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice80898776848478768175138160103,59194170161100,5(1566,5)
2.Cyklo Polách a syn945710048829080794855,552,5104106,5776917816990,5(1320,5)
3.Cirlibaba1565757067102446,552,5800321714414656(698)
4.Bike sport Uničov286030305544431216,5423010219,5684414016628(764)
5.Oknoplast Šumperk52284156382227334867,57015344511215563,5(688,5)
6.BT Kola Kaňkovský3638594464341263052,570,52476,532337816552,5(698,5)
7.C.A.C Šumperk205425351134451319,525,56225,5397814423(486,5)
8.Cykloklub Rampušák312033301520303043,55050206013377,5(432,5)
9.Credo team3912152331344525,5860154612359,5(371,5)
10.eSeNBáci7453126704323
11.Cykloklub Morava4326292526018103,513132411320,5
12.SKM Zlaté Hory75781663319
13.TJ Cyklistika Uničov27344152266615308291
14.Cyklo TJ Písečná2057204010201117189285
15.SK Salith Sumtex Šumperk01515322814201316,519,525,53016,511157216275(343)
16.Mapei Merida Kaňkovský1315326722,522,5302228,5010252,5
17.TJ Sokol Hrabenov28159738153737649250
18.Ski Snow Surf Sport31131530171730303425,52011249,5(262,5)
19.Superior Riders20017201122,5403017204011237,5
20.Cyklo Jeseník17738510601212349151412221(233)
21.Bike Team Zlaté Hory648126304210
22.Cykloklub Stará Ves201715202019,51830132610198,5
23.Nava sport17371732885191
24.Proxima12171213482213015212132413189(203)
25.Silný Team Uničov10171015182622,517309165,5
26.LKT 80 Šumperk33301,520745158,5
27.Novatop Lapierre19,55282,53154
28.CSC Šumperk20202017407,5207144,5
29.Östereich racing team22,522,5341517306141
30.AxitDoldy133,51133,5
31.Víno Karabina2121182388247123
32.Bike Pro Racing ValMez1201120
33.Fenix team Jeseník7813263117
34.Loko Krnov1337643114
35.SK Nadoraz91191012022,515229110,5
36.TJ Bohumín Kolík2944293102
37.Ski Petříkov621517394
38.H-Triatlon Team Skalica91,5191,5
39.KC Horní Studénky22171530484
SK Žamberk Tessuti sport203034384
41.Skivelo neslyšících Olomouc1219,548379,5
42.Buldoci Rapotín12066378
43.Agnesi MTB Team75175
44.Maniac Pedals73,50273,5
45.Cenytisku.cz4030270
46.Bikesport Šumperk1322,5340469,5
47.Drásal Team Holešov67,5167,5
48.Fitko Jeseník201134365
49.UKK Wiadrow62162
50.Pulci4515260
51.ACS Drak Vrbno13043356
52.Bike 200055,5155,5
53.Velum Zábřeh15107878655
54.MTB Chřiby2430254
55.Dama Sport012130026651
SK Piranha Bike15251910551
57.ASPV Těchonín122099450
58.DT Swiss3018248
Bike Sport servis Opava48148
60.Rodak1233245
61.Durativa42142
Trob Racing Team42142
63.CPV Krnov40140
64.MTB Ondřejník309239
SK Valašské království39139
66.Ski Klub Šumperk2018238
67.SK Veselí nad Moravou37,5137,5
68.LKS Gosciecin1322235
Rak Janco111212335
70.Cyklo Žopy34,5134,5
71.Dimpex Kosov34134
72.Hakr Brno33133
Duko Rýmařov924233
74.Benedictus biking team31,5131,5
OD Morava Holešov1516,5231,5
Trenér a Gazela31,5131,5
Veus Vyškov31,5131,5
78.Silný-Pells team30130
CK Skuteč030230
Oceloví letci30130
TTC Olomouc30130
Volvo auto Hase30130
Stalak Team30130
Biatlon Letohrad30130
85.Horal Šumperk10154,5329,5
86.Pell's Hard Bikers25,5125,5
Juvacyklo team25,5125,5
TJ Rožnov pod Radhoštěm25,5125,5
Galaxy Team Hranice25,5125,5
MiKo Cycles25,5125,5
Orel Bořitov25,5125,5
Ski areál Šanov25,5125,5
Slušnej oddíl25,5125,5
94.Cykloservis Petr618224
95.Epic Team23123
96.XCT Horní Heřmanice22,5122,5
SK Hasiči Hodonín22,5122,5
V P KTM cyklosport22,5122,5
Ghost - mojekolo.cz22,5122,5
Catus Bike Team22,5122,5
Bike Triatlon Morkovice22,5122,5
Ufo Bike22,5122,5
103.Kolarz Polanica20120
SK Šela sport200220
blue SSU20120
Ricardo Racing20120
107.Bike 0419,5119,5
Toyota Dolák MTB19,5119,5
Městská policie Čekyně19,5119,5
TJ Slovan Luhačovice19,5119,5
111.FK Bohdíkov127219
112.Studio 200118118
RaFaMaZ18118
Lucky plus18118
Destila Brno18118
Witzenmann Opava018218
TriSK Olomouc18118
Power Sport plus18118
Moolbike Team18118
120.Scott Scania Team Kolín17117
Team Green17117
122.dog4bike16,50216,5
CK Jih16,5116,5
124.Biker's team Jeseník16116
125.Active sport Jaroměř15115
PBV MTB Team Brno15115
CK Frenštát pod Radhoštěm15115
Rubena Birell Specialized15115
Team ski Jeseník15115
HMS Polešovice15115
131.LK Šumperk14114
132.SPAPaP13,5113,5
133.Sladovna Bruntál13113
134.TC Sport Desná12112
Cyklosport Česká u Brna12112
Vašíček pekařství a cukrářství12112
Zhor Team12112
138.Rossignol Racing Team11111
Rotor Plzeň11111
ČS Specialized110211
CTC Fort SMC Ústí n/O110211
142.Bike Klub Dolní Orlice10,5110,5
Liga 100 Olomouc10,5110,5
ALW10,5110,5
Cyklo MXM Hulín10,5110,5
146.SOK Kratochvíl10110
Les Nice100210
Atletika Zábřeh10110
149.Elem bike Zlín919
Áda bike sport Brno919
Pell's0929
DH Brutal team9029
SK Conti-RSC919
Pearl Izumi9029
AD Pemap Brodek919
2K bike club Odry919
157.Kouťas818
Furt defekt818
JKF Jaroměř818
160.Author Tufo Ti7,517,5
161.KED-Cyklomax Specialized7027
Tour de Beer7027
163.Veloservis Bruntál616
Cyklo profi Holice0626
Dádabike616
166.MTB Proseč4,514,5
167.Autodoprava Peza313
CT Hvozdná313
Skala 2010313
170.Los playboys1,511,5
DammaBike Opava1,511,5
MMB1,511,5
173.Elektroinstal Nové Mesto n/V.010
David Klaus Travel010
V Team010
Semix Pluso010
Cyklosport Uničov010
GT Kolín010
Dekhome Cannondale010
Vokno010
MTB Team Otrokovice010
Masazeastimulace.cz010
Rebel sport Mohelnice010
Cyklo sport Stratílek010
Kaktus team010
Cyklo centrum Hodonín010
Fortex ski Moravský Beroun0020
Cyklo-ski klub Polička010
Mazda Tábor010
Bike Team Sazovice010
Klub dobrého vína010
Idex010
Štatl010
Velryba bike team010
Cannondale maniac Kyjov010
Věteřov boys010
Filmová místa010
Cyklo Kudláček010
Cykloklub Oslavany010
Outsider Bruntál010
SPORTON Šumperk010
Viky racing010
KN Project010
MaMa-Trek Komárno010
ACK Kyjov-Boršov010
X live Zlín010
Bikers Tišnov010
Bikers Heraus010
T4T010
Asper010
Cycloracing Team A010
SSCK010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1015 ms