2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2010 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozLešSenLhoKarJeřHynRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov172020202020171216,525,5303419,520153416243,5(340,5)
2.Planička RobertBikesport Team Mohelnice2015171517203003022,5171712205,5(220,5)
3.Václavík PavelOknoplast131315171515107,522,525,52011134014196(237,5)
4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice12111313519,50261515203012174,5(179,5)
5.Kessler JiříCirlibaba01110910416,522,51602211121
6.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory174030387
7.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice10897012920875
8.Blaha JiříOknoplast109111120000080181369
9.Janda JiříCyklo Polách a syn15141026465
10.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn13131290312762
11.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský86717101500141159
12.Zlámal TomášProxima1201324449
13.Kukula MarcelStaviva eMKo8107108040847
14.Horák RenéCyklo TJ Písečná1711180446
15.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná12624342
16.Žák IvoProxima1301512440
17.Kavan OndřejNovatop Lapierre2210,5232,5
18.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc1219,5231,5
19.Kučera VladimírVolvo auto Hase30130
20.Valigura MartinSilný Team Uničov179226
21.Hertl PeterH-Triatlon Team Skalica25,5125,5
Kubánek DanielBike Sport servis Opava25,5125,5
23.Zezula TomášNový Malín9124325
24.Kučera PetrV P KTM cyklosport22,5122,5
25.Cendelín KamilRuda nad Moravou138221
26.Coufal RostislavCyklo Polách a syn119220
Kowal MariuszKolarz Polanica20120
28.Krejčí Michal19,5119,5
29.Blaha MilanOknoplast502012519
30.Fiala RadekWitzenmann Opava018218
Vogel MichalLucky plus18118
Hořava JiříDestila Brno18118
Hargaš PetrDolné Srnie18118
Janoš RudyOD Morava Holešov1,516,5218
35.Dvořák Michaldog4bike16,50216,5
36.Wiedermann LukášBike sport Uničov16116
37.Smolicha DavidNový Malín78215
Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř15115
Pohl TomášCyklo TJ Písečná96215
Ovesný PavelValašské Klobouky15115
Šustr JiříBT Kola Kaňkovský15115
42.Šmíd MartinKroměříž13,5113,5
Sedláček RomanŠtíty13,50213,5
Trňáček PavelSPAPaP13,5113,5
45.Čížek TomášTrenér a Gazela12112
Černoch JakubeSeNBáci12112
Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna12112
48.Urban Rostislav11111
Komárek JaroslavCirlibaba11111
50.Fryštacký PavelSK Valašské království10,5110,5
Černý MiroslavBike Klub Dolní Orlice10,5110,5
52.Chaloupka PetrSOK Kratochvíl10110
Jašek OndřejAtletika Zábřeh10110
54.Štrobl RomanSK Conti-RSC919
Kadlčák RichardElem bike Zlín919
Vaníček Jaroslav919
57.Grepl PetrCyklo Jeseník8028
Sotolář DanielJKF Jaroměř818
Uher RadekFurt defekt818
60.Rak TomášOlomouc000007,567,5
Veselka OldřichAuthor Tufo Ti7,517,5
62.Zita LiborAtletika Zábřeh717
Šticha PavelKED-Cyklomax Specialized717
64.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory6026
Tomčal RomanDádabike616
Jan ČermákVeus Vyškov616
David Vladimír616
Nosálek RadekZábřeh616
69.Kopecký TomášeSeNBáci5025
70.Lah RobertBT Kola Kaňkovský4,514,5
Švajda MartinDT Swiss4,514,5
72.Churý MartineSeNBáci414
73.Gryc PřemyslHakr Brno313
Bluma MartinCyklo TJ Písečná3023
Kopa MichalCyklo Polách a syn3023
Černý RobertCyklo TJ Písečná30033
77.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory2022
Kovář DanielCyklo Jeseník212
79.Daněk MiroslavDammaBike Opava1,511,5
80.Kulík VladislavCykloklub Morava1021
81.Uherka MartinRicardo Racing010
Procházka AlešSK Šela sport010
Kistan VladimírSOK Kratochvíl010
Čepa MartinBikesport Team Mohelnice010
Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory010
Grumlík ViktorViky racing010
Petlach MichalFurt defekt010
Knotek VladimíreSeNBáci010
Hajný PetrOutsider Bruntál010
Hanulík VladanPardubice010
Rosenmayer JiříBrno010
Osladil KamilBuldoci Rapotín010
Kostka TomášCredo team010
Knotek TomášeSeNBáci010
Klaus DavidDavid Klaus Travel010
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk0020
Juřena PetrMMB010
Hejhal RadekSemix Pluso010
Škoda MiroslavBT Kola Kaňkovský010
Vilášek MichaelNovatop Lapierre010
Rábl MartinMasazeastimulace.cz010
Janů LiborTěšetice010
Beneš FrantišekMěsto Albrechtice010
Kohoutek PetrLoučany010
Jansa PetrMoravská Třebová010
Plesník PetrLes Nice010
Wiedermann StanislavCyklosport Uničov010
Pavlík JosefFortex ski Moravský Beroun010
Adler TomášOlomouc010
Novotný PetrVokno010
Hrabal JaromírGT Kolín010
Salajka IvoHodonín010
Doležel JaroslavBike Team Sazovice010
Petrovič RadoslavElektroinstal Nové Mesto n/V.010
Kudláč MarekX live Zlín010
Dulava LukášNovatop Lapierre010
Rašták JaroslavCannondale maniac Kyjov010
Konečný IgorStaré Město010
Komárek RomanH-Triatlon Team Skalica010
Miklík PavelBike Team Sazovice010
Handl TomášBT Kola Kaňkovský010
Benda BohumilKlub dobrého vína010
Jagoš PavelVelká nad Veličkou010
Neuwirth TomášeSeNBáci010
Měřil JaromírMachová010
Cileček JosefKostelany nad Moravou010
Varhaník PavolAsper010
Petřík JiříSSCK010
Daniel IvanH-Triatlon Team Skalica010
Hynčica PetrCyklo centrum Hodonín010
Jagoš MiroslavŠtatl010
Obšívač JiříManiac Pedals010
Petřík ZdeněkBike Style010
Hošek AlešSlavkov u Brna010
Zelík RomanStrážnice010
Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk010
Vít PavelAxitDoldy010
John VladislavT4T010
Friedrich Tomáš010
Chmelař LadislaveSeNBáci0020
Zálešák ZbyněkManiac Pedals010
Mlodynia LukaszV Team010
Horka JozefCykloklub Oslavany010
Brhel TomášKyjov010
Paták MichalMysličovice010
Šalša MarekKyjov010
Čepica MarekX live Zlín010
Salčák DušanStrážnice010
Fric EvženTěmice u Hodonína010
Paták KamilBike Team Sazovice010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1015 ms