2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2010 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozLešSenLhoKarJeřHynRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Směšný JanSuperior Riders199120017201122,54013,517204011221
2.Kechrt TomášCyklo Polách a syn198117202020203001820173411216
3.Borák MartinCyklo Polách a syn199013131381710264,515153011160(164,5)
4.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice19871201117121301822012132213152
5.Vitešník AdamBike sport Uničov1983112010101549016,520011122014145,5(158,5)
6.Kostecký JanŠumperk199112946100151216984
7.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov1986151597120024882
8.Trojek KarelOknoplast1981911516,518014773,5
9.Horký DavidCyklo Polách a syn199012911121800762
10.Linhart PetrDama Sport1991012130026651
11.Gladiš TomášGalaxy Team Hranice198525,519,5245
12.Madaj RenéCyklo Jeseník199117816341
13.Wiedermann DavidMoolbike Team1991101018338
14.Slonina LuděkLoko Krnov198713024337
15.Sedlář JakubNovatop Lapierre198419,516,5236
Bín TomášSK Piranha Bike19831525410536
17.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport198634134
18.Mynář OndřejNovatop Lapierre199030130
Kašpar RomanMTB Ondřejník198330130
Spurný JiříBT Kola Kaňkovský19911713230
Hušek MartinAxitDoldy199030130
Zitta PavelSilný-Pells team198530130
23.Bordovský JanSK Valašské království198925,5125,5
Dostál TomášAxitDoldy199025,5125,5
Sládek MarcelOrel Bořitov198625,5125,5
26.Krause DavidCykloservis Petr1990618224
27.Janda JakubAxitDoldy199022,5122,5
Petříček TomášBike Triatlon Morkovice199022,5122,5
Pilčík AdamGhost - mojekolo.cz198422,5122,5
30.Machala JanCyklo TJ Písečná19897140321
Keprt JanSilný Team Uničov1983156221
32.Tomášek MichalCredo team19910529400720
Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport199120120
34.Kaněra MichalAxitDoldy198619,5119,5
Holík RadovanToyota Dolák HZ Cyklo198919,5119,5
36.Běhal LukášSladovna Bruntál1989513218
37.Sáblík LukášScott Scania Team Kolín198717117
Denes TadekEpic Team198717117
39.Ohlídal MichalMTB Chřiby198416,5116,5
40.Vaculík RostislavOD Morava Holešov198515115
Valigura JakubRubena Birell Specialized198915115
Běhůnek SvatoslavUničov1981906315
Sigmund MartinCK Frenštát pod Radhoštěm198115115
Bartoš Jan198015115
Tomek JosefLukavice1990150215
Hynek JanMapei Cyklo Kaňkovský198915115
47.Drkal DaliborSlavkov u Brna199013,5113,5
Kadlec Jakub198613,5113,5
Talacko Aleš198913,5113,5
50.Skácel Jan13113
51.Kopecký TomášZhor Team198312112
Franer JakubBike Sport servis Opava198912112
Juráš PavolMyjava198112112
Zemandl OndřejBenedictus biking team198312112
55.Žerava MartinRotor Plzeň198211111
Prášil VitězslavRossignol Racing Team198111111
Orság OndřejČS Specialized199111111
Sobala MartinCyklo TJ Písečná198438211
59.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava199010,5110,5
Bucňák OndřejCyklo MXM Hulín199110,5110,5
Konečný Ladislav198510,5110,5
62.Bešta Josef1982100210
Maixner Jaroslav198810110
Janků MartinProxima19891720410
65.Haitl FrantišekPell's1984919
Lekeš JanUherský Ostroh1989919
Peths MatějPearl Izumi19859029
68.Šmerda TomášFenix team Jeseník1991818
Koutný JiříKouťas1986818
Montág PetrBikesport Team Mohelnice1988818
Kousal LukášCykloklub Morava1986818
72.Dědič MichalDrásal Team Holešov19847,517,5
Klement JiříMTB Chřiby19887,517,5
74.Strakoš JaroslavTour de Beer19867027
Machala JanCyklo TJ Písečná1985717
76.Zajden MartinH-Triatlon Team Skalica1982616
Błej TrzeciakEpic Team1991616
Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory1991616
79.Michalec FilipMíškovice19844,514,5
80.Nétek RostislavCykloklub Morava1985313
Holášek MarekSK Valašské království1987313
Peza JanAutodoprava Peza1984313
Hlavsa RadekSKM Zlaté Hory1991313
84.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk198600232
85.Sedláček PetrLKT 80 Šumperk19811,511,5
Helísek RomanStrážnice19811,511,5
87.Sochor MartinJeseník198701031
Čuda MichalVeloservis Bruntál1985111
89.Konvalinka VojtěchBike 041988010
Koziel DavidTrob Racing Team1986010
Hycl TomášHodonín1983010
Laš JanSemix Pluso1981010
Myšák TomášTC Sport Desná1985010
Lakomý VladimírŽerotín1989010
Grézl MartinSilný Team Uničov1991010
Šima MilanMTB Team Otrokovice1983010
Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk1991010
Pluhař PetrTC Sport Desná1982010
Marada PavelCykloklub Morava1991010
Vašíček PetrCredo team1991010
Kauer AdamVratimov1986010
Osladil Petr1989010
Buksa DominikČS Specialized1990010
Divila AdamTJ Slovan Luhačovice1985010
Hrančík DavidJuvacyklo team1990010
Miškeřík JosefLipov1984010
Švenda Ondřej1982010
Machů JakubZlín1985010
Weisner Jakub1985010
Mikeš JiříSK Salith Sumtex Šumperk1982010
Sedlář PetrTJ Slovan Luhačovice1982010
Hron JiříHMS Polešovice1982010
Šišák OndřejHMS Polešovice1986010
Jaroš VítězslavIdex1983010
Váňa LukášZhor Team1986010
Rumíšek JanManiac Pedals1988010
Sobek JiříNová Lhota1985010
Struhár DušanPasseggiata Nový Malín1983010
Břenek VojtěcheSeNBáci198700030
Čížek JanAxitDoldy1984010
Kuruc JiříFilmová místa1984010
Polehňa KamilBikesport Team Mohelnice1985010
Fousek FrantišekZlín1989010
Stojaník LadislavHMS Polešovice1990010
Trýska TomášBzenec1985010
Menšík VladimírOlomouc1985010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 839 ms