2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2010 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
Leš
Sen
Lho
Kar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Směšný Jan
Superior Riders
20
0
17
20
11
22,5
40
13,5
17
20
40
11
221
2.
Kechrt Tomáš
Cyklo Polách a syn
17
20
20
20
20
30
0
18
20
17
34
11
216
3.
Borák Martin
Cyklo Polách a syn
13
13
13
8
17
10
26
4,5
15
15
30
11
160
(164,5)
4.
Jílek David
Bikesport Team Mohelnice
12
0
11
17
12
13
0
18
22
0
12
13
22
13
152
5.
Vitešník Adam
Bike sport Uničov
11
20
10
10
15
4
9
0
16,5
20
0
11
12
20
14
145,5
(158,5)
6.
Kostecký Jan
Šumperk
12
9
4
6
10
0
15
12
16
9
84
7.
Mazák Lukáš
TJ Sokol Hrabenov
15
15
9
7
12
0
0
24
8
82
8.
Trojek Karel
Oknoplast
9
11
5
16,5
18
0
14
7
73,5
9.
Horký David
Cyklo Polách a syn
12
9
11
12
18
0
0
7
62
10.
Linhart Petr
Dama Sport
0
12
13
0
0
26
6
51
11.
Gladiš Tomáš
Galaxy Team Hranice
25,5
19,5
2
45
12.
Madaj René
Cyklo Jeseník
17
8
16
3
41
13.
Wiedermann David
Bike sport Uničov
10
10
18
3
38
14.
Slonina Luděk
Loko Krnov
13
0
24
3
37
15.
Sedlář Jakub
Novatop Lapierre
19,5
16,5
2
36
=
Bín Tomáš
SK Piranha Bike
15
2
5
4
10
5
36
17.
Liebich Petr
SK Žamberk Tessuti sport
34
1
34
18.
Mynář Ondřej
Novatop Lapierre
30
1
30
=
Kašpar Roman
MTB Ondřejník
30
1
30
=
Spurný Jiří
BT Kola Kaňkovský
17
13
2
30
=
Hušek Martin
AxitDoldy
30
1
30
=
Zitta Pavel
Silný-Pells team
30
1
30
23.
Bordovský Jan
SK Valašské království
25,5
1
25,5
=
Dostál Tomáš
AxitDoldy
25,5
1
25,5
=
Sládek Marcel
Orel Bořitov
25,5
1
25,5
26.
Krause David
Cykloservis Petr
6
18
2
24
27.
Janda Jakub
AxitDoldy
22,5
1
22,5
=
Petříček Tomáš
Bike Triatlon Morkovice
22,5
1
22,5
=
Pilčík Adam
Ghost - mojekolo.cz
22,5
1
22,5
30.
Machala Jan
Cyklo TJ Písečná
7
14
0
3
21
=
Keprt Jan
Silný Team Uničov
15
6
2
21
32.
Tomášek Michal
Credo team
0
5
2
9
4
0
0
7
20
=
Fabián Jakub
SK Žamberk Tessuti sport
20
1
20
34.
Kaněra Michal
AxitDoldy
19,5
1
19,5
=
Holík Radovan
Toyota Dolák HZ Cyklo
19,5
1
19,5
36.
Běhal Lukáš
Sladovna Bruntál
5
13
2
18
37.
Sáblík Lukáš
Scott Scania Team Kolín
17
1
17
=
Denes Tadek
Epic Team
17
1
17
39.
Ohlídal Michal
MTB Chřiby
16,5
1
16,5
40.
Vaculík Rostislav
OD Morava Holešov
15
1
15
=
Valigura Jakub
Rubena Birell Specialized
15
1
15
=
Běhůnek Svatoslav
Uničov
9
0
6
3
15
=
Sigmund Martin
CK Frenštát pod Radhoštěm
15
1
15
=
Bartoš Jan
15
1
15
=
Tomek Josef
Lukavice
15
0
2
15
=
Hynek Jan
Mapei Cyklo Kaňkovský
15
1
15
47.
Drkal Dalibor
Slavkov u Brna
13,5
1
13,5
=
Kadlec Jakub
13,5
1
13,5
=
Talacko Aleš
13,5
1
13,5
50.
Skácel Jan
13
1
13
51.
Kopecký Tomáš
Zhor Team
12
1
12
=
Franer Jakub
Bike Sport servis Opava
12
1
12
=
Juráš Pavol
Myjava
12
1
12
=
Zemandl Ondřej
Benedictus biking team
12
1
12
55.
Žerava Martin
Rotor Plzeň
11
1
11
=
Prášil Vitězslav
Rossignol Racing Team
11
1
11
=
Orság Ondřej
ČS Specialized
11
1
11
=
Sobala Martin
Cyklo TJ Písečná
3
8
2
11
59.
Hellebrand Pavel
Bike Sport servis Opava
10,5
1
10,5
=
Bucňák Ondřej
Cyklo MXM Hulín
10,5
1
10,5
=
Konečný Ladislav
10,5
1
10,5
62.
Bešta Josef
10
0
2
10
=
Maixner Jaroslav
10
1
10
=
Janků Martin
Proxima
1
7
2
0
4
10
65.
Haitl František
Pell's
9
1
9
=
Lekeš Jan
Uherský Ostroh
9
1
9
=
Peths Matěj
Pearl Izumi
9
0
2
9
68.
Šmerda Tomáš
Fenix team Jeseník
8
1
8
=
Koutný Jiří
Kouťas
8
1
8
=
Montág Petr
Bikesport Team Mohelnice
8
1
8
=
Kousal Lukáš
Cykloklub Morava
8
1
8
72.
Dědič Michal
Drásal Team Holešov
7,5
1
7,5
=
Klement Jiří
MTB Chřiby
7,5
1
7,5
74.
Strakoš Jaroslav
Tour de Beer
7
0
2
7
=
Machala Jan
Cyklo TJ Písečná
7
1
7
76.
Zajden Martin
H-Triatlon Team Skalica
6
1
6
=
Błej Trzeciak
Epic Team
6
1
6
=
Hlavsa Tomáš
Bike Team Zlaté Hory
6
1
6
79.
Michalec Filip
Míškovice
4,5
1
4,5
80.
Nétek Rostislav
Cykloklub Morava
3
1
3
=
Holášek Marek
SK Valašské království
3
1
3
=
Peza Jan
Autodoprava Peza
3
1
3
=
Hlavsa Radek
SKM Zlaté Hory
3
1
3
84.
Benc Ladislav
SK Salith Sumtex Šumperk
0
0
2
3
2
85.
Sedláček Petr
LKT 80 Šumperk
1,5
1
1,5
=
Helísek Roman
Strážnice
1,5
1
1,5
87.
Sochor Martin
Jeseník
0
1
0
3
1
=
Čuda Michal
Veloservis Bruntál
1
1
1
89.
Konvalinka Vojtěch
Bike 04
0
1
0
=
Koziel David
Trob Racing Team
0
1
0
=
Hycl Tomáš
Hodonín
0
1
0
=
Laš Jan
Semix Pluso
0
1
0
=
Myšák Tomáš
TC Sport Desná
0
1
0
=
Lakomý Vladimír
Žerotín
0
1
0
=
Grézl Martin
Silný Team Uničov
0
1
0
=
Šima Milan
MTB Team Otrokovice
0
1
0
=
Mádr Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Pluhař Petr
TC Sport Desná
0
1
0
=
Marada Pavel
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Vašíček Petr
C.A.C Šumperk
0
1
0
=
Kauer Adam
Vratimov
0
1
0
=
Osladil Petr
0
1
0
=
Buksa Dominik
ČS Specialized
0
1
0
=
Divila Adam
TJ Slovan Luhačovice
0
1
0
=
Hrančík David
Juvacyklo team
0
1
0
=
Miškeřík Josef
Lipov
0
1
0
=
Švenda Ondřej
0
1
0
=
Machů Jakub
Zlín
0
1
0
=
Weisner Jakub
0
1
0
=
Mikeš Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
=
Sedlář Petr
TJ Slovan Luhačovice
0
1
0
=
Hron Jiří
HMS Polešovice
0
1
0
=
Šišák Ondřej
HMS Polešovice
0
1
0
=
Jaroš Vítězslav
Idex
0
1
0
=
Váňa Lukáš
Zhor Team
0
1
0
=
Rumíšek Jan
Maniac Pedals
0
1
0
=
Sobek Jiří
Nová Lhota
0
1
0
=
Struhár Dušan
Passeggiata Nový Malín
0
1
0
=
Břenek Vojtěch
eSeNBáci
0
0
0
3
0
=
Čížek Jan
AxitDoldy
0
1
0
=
Kuruc Jiří
Filmová místa
0
1
0
=
Polehňa Kamil
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Fousek František
Zlín
0
1
0
=
Stojaník Ladislav
HMS Polešovice
0
1
0
=
Trýska Tomáš
Bzenec
0
1
0
=
Menšík Vladimír
Olomouc
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 484 ms