2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2009 - Týmy
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Lez
Dlo
Mrt
Krá
Los
Sně
Kou
LeV
Leš
Háj
Tem
Sen
Kar
Boz
Rap
Mor
Hra
Blu
Šum
Účast
Celkem
1.
Cyklo Polách a syn
84
83
64
95
37
85
72
37
89
79
69
81
47
79
84
74
184
94
88
19
967
(1525)
2.
BT Kola Kaňkovský
55
78
58
84
64
64
75
91
91
76
52
66
59
79
168
61
55
17
872
(1276)
3.
Cykloklub Morava
81
52
84
41
60
30
28
17
76
32
65
62
26
70
43
50
70
57
26
19
677
(970)
4.
C.A.C Šumperk
40
57
32
33
45
12
38
37
12
15
13
30
48
76
40
56
16
470
(584)
5.
Cirlibaba
45
25
71
37
13
10
32
55
30
7
27
29
33
15
78
37
37
17
455
(581)
6.
TJ Cyklistika Uničov
35
37
31
33
45
21
43
46
27
37
49
44
43
26
13
15
412
(530)
7.
Bikesport Team Mohelnice
58
19
28
34
20
15
32
29
75
37
29
58
20
20
14
400
(474)
8.
SK Salith Sumtex Šumperk
26
27
32
25
66
27
25
36
12
30
30
6
31
22
30
72
24
26
18
381
(547)
9.
TJ Bohumín Kolík
20
32
27
10
41
39
33
37
28
20
34
23
29
13
323
(373)
10.
Dama Sport
42
37
76
17
13
17
28
17
13
20
20
25
15
26
13
17
16
308
(396)
11.
Velum Zábřeh
41
6
18
24
20
29
26
33
28
32
20
19
15
16
3
26
27
27
18
293
(410)
12.
SK Žamberk Tessuti sport
20
32
35
37
37
74
37
7
272
13.
Silný Team Uničov
25
12
24
27
17
15
20
10
20
52
11
52
12
264
(285)
14.
SK Piranha Bike
10
27
20
20
20
17
17
37
13
25
17
58
12
20
14
261
(313)
15.
Cykloklub Rampušák
20
15
17
27
15
28
20
24
38
26
30
25
17
13
255
(302)
16.
Studio 2001
17
20
7
20
20
17
20
25
0
20
0
22
34
15
20
15
218
(257)
17.
CSC Šumperk
20
20
17
20
17
17
20
20
20
17
40
20
20
13
217
(268)
18.
Cykloklub Stará Ves
17
17
17
13
13
20
32
13
28
40
17
11
214
(227)
19.
Víno Karabina
20
13
17
17
33
30
11
10
36
20
13
11
210
(220)
20.
Sporton Šumperk
13
11
20
20
20
12
11
12
34
20
10
173
21.
Bike sport Uničov
15
17
12
10
10
10
60
30
8
164
22.
Cyklo TJ Písečná
32
42
60
20
7
5
161
23.
SK Toma Olomouc
15
15
17
15
17
15
13
13
15
24
10
159
24.
blue SSU
53
71
34
3
158
25.
Ski Snow Surf Sport
10
19
21
21
23
9
8
10
7
0
20
9
12
13
154
(169)
26.
Nava sport
11
24
20
13
24
27
0
15
15
9
149
27.
Mapei Merida Kaňkovský
12
15
11
37
20
29
16
7
140
28.
Bike Team Zlaté Hory
18
62
52
3
132
29.
TJ Sokol Hrabenov
12
12
17
17
0
11
17
0
20
13
10
119
30.
SK Nadoraz
10
11
15
15
9
13
9
11
11
11
10
115
31.
Králíky
28
20
17
40
4
105
32.
eSeNBáci
68
36
2
104
33.
TC Sport Desná
20
5
25
15
17
20
6
102
34.
Bike Pro Racing ValMez
94
1
94
35.
Bike Sport servis Opava
39
15
33
3
87
=
Eleven
13
40
17
17
4
87
37.
Proxima
13
0
13
11
13
15
11
5
1
9
82
38.
CPV Krnov
33
45
2
78
39.
Les Nice
34
3
1
6
6
0
3
0
0
14
8
11
75
40.
Jeseničtí orli
52
20
2
72
=
Caska Invest Zábřeh
20
20
15
17
4
72
42.
Cyklo Jeseník
30
39
2
69
43.
Felt race team
24
13
15
13
4
65
44.
Fortex ski Moravský Beroun
10
34
20
3
64
45.
SK Maxbike Orlová
15
15
30
3
60
46.
Cyklo sport Stratílek
35
24
2
59
47.
ASPV Těchonín
12
17
7
20
4
56
48.
Buldoci Rapotín
17
12
21
0
4
50
49.
ACS Drak Vrbno
35
12
2
47
50.
CK Carla-Kupkolo
46
1
46
51.
Loko Krnov
32
12
2
44
=
Sulko
10
22
12
3
44
53.
Ski Petříkov
42
0
2
42
54.
Fenix team Jeseník
20
20
2
40
=
Edie Team Vsetín
20
20
2
40
56.
VSK Vsetín
20
17
2
37
57.
Helia Bruntál
11
12
13
3
36
58.
SKM Zlaté Hory
21
13
2
34
=
CK Slovan Moravská Třebová
34
0
2
34
60.
SK Conti-RSC
9
18
6
3
33
61.
Odlo Specialized
15
17
2
32
62.
Vemblödi
9
22
0
0
4
31
63.
Ski Klub Šumperk
29
0
2
29
64.
Kofola Sensor MTB Race Team
6
22
2
28
=
Trob Racing Team
28
1
28
66.
Slunečnice
27
1
27
=
Tristyle Šumperk
0
16
11
3
27
68.
MTB Ondřejník
26
1
26
69.
IVT Náchod
24
1
24
70.
Sundance Opava
17
6
2
23
=
Bike One
23
1
23
=
Stomix
13
10
2
23
=
Duko Rýmařov
4
19
2
23
74.
Cyklosport Česká u Brna
15
6
2
21
=
ACK Kyjov-Boršov
21
1
21
76.
Keramika Koziel
20
1
20
=
Velociped Walkers
20
1
20
=
CTC Fort SMC Ústí n/O
20
1
20
=
Bike 2000
20
1
20
=
SC Ráječko
20
1
20
81.
LKS Gosciecin
10
9
2
19
=
Novatop Lapierre
4
15
2
19
83.
Áda bike sport Brno
18
1
18
84.
Cyklo Žopy
17
1
17
=
Severka Šumperk
17
1
17
=
Strong Team
17
1
17
87.
CK MTB Hlinsko
15
1
15
=
KC Horní Studénky
15
1
15
=
Madt Sport Klapka
15
1
15
=
K.Ro.S Olomouc
15
1
15
=
Active sport Jaroměř
15
1
15
=
Hýbl team
15
1
15
=
Rodak
15
1
15
94.
Skivelo neslyšících Olomouc
13
1
13
=
Factor Bike Team
13
1
13
96.
Scott Scania Team Kolín
12
1
12
=
Fast Šumperk
12
1
12
=
V P KTM cyklosport
12
1
12
=
Slušnej oddíl
12
1
12
=
SMP Duha Lanškroun
12
1
12
=
Pell's
12
1
12
=
B4 Team
6
6
2
12
103.
MiKo Cycles
11
1
11
=
Magnus Orienteering
11
0
2
11
=
Biker's team Jeseník
8
3
2
11
=
Rusava Bike team
11
1
11
107.
Maniac Pedals
6
4
2
10
108.
Liga 100 Olomouc
8
1
8
109.
TJ Baník Ostrava
7
1
7
=
Bike servis Choceň
7
1
7
111.
KTM Šumperk
6
1
6
112.
Reda
5
1
5
=
Silné Orrero
5
1
5
=
Trojnožky Cykloklub
5
1
5
=
Ski Břidličná
5
1
5
=
On road racing team
5
1
5
=
Michelin
5
1
5
118.
TriSK Olomouc
4
1
4
=
Verdem Dolní Roveň
4
1
4
120.
Witzenmann Opava
2
1
2
=
Wagner
2
1
2
=
ALW
2
1
2
=
BPS Šumperk
2
1
2
=
Alpilate team
2
1
2
=
STR Zábřeh
2
1
2
=
OHSTO
0
2
2
2
127.
Vašíček pekařství a cukrářství
0
1
0
=
DammaBike Opava
0
1
0
=
HC Permoni Zlaté Hory
0
1
0
=
Outsider Bruntál
0
1
0
=
Cyklo Kassai Boskovice
0
1
0
=
Goofy Ociz Team
0
1
0
=
3 kokoti
0
1
0
=
Budweiser Budvar
0
1
0
=
Oknoplast Šumperk
0
1
0
=
HC Horní Benešov
0
1
0
=
Cyklocestovatelé
0
1
0
=
3atlonteam Uničov
0
1
0
=
MaMa-Trek Komárno
0
1
0
=
Wagner instalace
0
1
0
=
Shock MTB
0
1
0
=
Extrem team Vystrkov
0
1
0
=
SKC Tufo Prostějov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 500 ms