2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Cyklo Polách a syn84836495378572378979698147798474184948819967(1525)
2.BT Kola Kaňkovský5578588464647591917652665979168615517872(1276)
3.Cykloklub Morava8152844160302817763265622670435070572619677(970)
4.C.A.C Šumperk4057323345123837121513304876405616470(584)
5.Cirlibaba45257137131032553072729331578373717455(581)
6.TJ Cyklistika Uničov35373133452143462737494443261315412(530)
7.Bikesport Team Mohelnice581928342015322975372958202014400(474)
8.SK Salith Sumtex Šumperk2627322566272536123030631223072242618381(547)
9.TJ Bohumín Kolík2032271041393337282034232913323(373)
10.Dama Sport4237761713172817132020251526131716308(396)
11.Velum Zábřeh416182420292633283220191516326272718293(410)
12.SK Žamberk Tessuti sport203235373774377272
13.Silný Team Uničov25122427171520102052115212264(285)
14.SK Piranha Bike102720202017173713251758122014261(313)
15.Cykloklub Rampušák2015172715282024382630251713255(302)
16.Studio 200117207202017202502002234152015218(257)
17.CSC Šumperk2020172017172020201740202013217(268)
18.Cykloklub Stará Ves171717131320321328401711214(227)
19.Víno Karabina201317173330111036201311210(220)
20.SPORTON Šumperk1311202020121112342010173
21.Bike sport Uničov15171210101060308164
22.SK Toma Olomouc1515171517151313152410159
23.blue SSU5371343158
24.Ski Snow Surf Sport10192121239810702091213154(169)
25.Nava sport112420132427015159149
26.Mapei Merida Kaňkovský121511372029167140
27.Cyklo TJ Písečná3229502075138
28.Bike Team Zlaté Hory1862523132
29.TJ Sokol Hrabenov12121717011170201310119
30.SK Nadoraz10111515913911111110115
31.Králíky282017404105
32.eSeNBáci68362104
33.TC Sport Desná205251517206102
34.Bike Pro Racing ValMez94194
35.Proxima130131113231151990
36.Eleven13401717487
Bike Sport servis Opava391533387
38.CPV Krnov3345278
39.Les Nice34316603001481175
40.Jeseničtí orli5220272
Caska Invest Zábřeh20201517472
42.Cyklo Jeseník3039269
43.Felt race team24131513465
44.Fortex ski Moravský Beroun103420364
45.SK Maxbike Orlová151530360
46.Cyklo sport Stratílek3524259
47.ASPV Těchonín1217720456
48.Buldoci Rapotín1712210450
49.ACS Drak Vrbno3512247
50.CK Carla-Kupkolo46146
51.Loko Krnov3212244
Sulko102212344
53.Ski Petříkov420242
54.Fenix team Jeseník2020240
Edie Team Vsetín2020240
56.VSK Vsetín2017237
57.Helia Bruntál111213336
58.SKM Zlaté Hory2113234
CK Slovan Moravská Třebová340234
60.SK Conti-RSC9186333
61.Odlo Specialized1517232
62.Vemblödi92200431
63.Fitko Jeseník1317230
64.Ski Klub Šumperk290229
65.Kofola Sensor MTB Race Team622228
Trob Racing Team28128
67.Tristyle Šumperk01611327
Slunečnice27127
69.MTB Ondřejník26126
70.IVT Náchod24124
71.Sundance Opava176223
Bike One23123
Stomix1310223
Duko Rýmařov419223
75.Cyklosport Česká u Brna156221
ACK Kyjov-Boršov21121
77.Keramika Koziel20120
Velociped Walkers20120
CTC Fort SMC Ústí n/O20120
Bike 200020120
SC Ráječko20120
82.Novatop Lapierre415219
LKS Gosciecin109219
84.Áda bike sport Brno18118
85.Severka Šumperk17117
Strong Team17117
Cyklo Žopy17117
88.CK MTB Hlinsko15115
K.Ro.S Olomouc15115
KC Horní Studénky15115
Madt Sport Klapka15115
Active sport Jaroměř15115
Hýbl team15115
Rodak15115
95.Skivelo neslyšících Olomouc13113
Factor Bike Team13113
97.Scott Scania Team Kolín12112
Fast Šumperk12112
V P KTM cyklosport12112
Slušnej oddíl12112
SMP Duha Lanškroun12112
Pell's12112
B4 Team66212
104.MiKo Cycles11111
Magnus Orienteering110211
Biker's team Jeseník83211
Rusava Bike team11111
108.Maniac Pedals64210
109.Liga 100 Olomouc818
110.TJ Baník Ostrava717
Bike servis Choceň717
112.KTM Šumperk616
113.Reda515
Silné Orrero515
Trojnožky Cykloklub515
Ski Břidličná515
On road racing team515
Michelin515
119.TriSK Olomouc414
Verdem Dolní Roveň414
121.Witzenmann Opava212
Wagner212
ALW212
BPS Šumperk212
Alpilate team212
STR Zábřeh212
OHSTO0222
128.Vašíček pekařství a cukrářství010
DammaBike Opava010
HC Permoni Zlaté Hory010
Outsider Bruntál010
Cyklo Kassai Boskovice010
Goofy Ociz Team010
3 kokoti010
Budweiser Budvar010
Oknoplast Šumperk010
HC Horní Benešov010
Cyklocestovatelé010
3atlonteam Uničov010
MaMa-Trek Komárno010
Wagner instalace010
Shock MTB010
Extrem team Vystrkov010
SKC Tufo Prostějov010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1067 ms