2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Vala MartinCykloklub Stará Ves1717171313202020401710194
2.Žváček MiroslavSilný Team Uničov151717151717111034202011183(193)
3.Horký LubomírCyklo Polách a syn111315202017121515201712261314178(226)
4.Machalický MilanSK Toma Olomouc1515171517151313152410159
5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk9111313111513922121711136(145)
6.Jílek MartinCyklo Polách a syn20200202030157125
7.Čejka PetrCykloklub Morava1312151315171388106
8.Plesník KarelBT Kola Kaňkovský66912912810690001861599(111)
9.Konopa MilanSki Snow Surf Sport10811101181010201089
10.Hrubý PetrCaska Invest Zábřeh20201517472
11.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák81211912118771
12.Navařík RobertNava sport112013120556
13.Skácel JiříC.A.C Šumperk979915549
14.Petruš LubomírACS Drak Vrbno1512227
15.Polách MilanPostřelmov10310323
16.Novák JiříDolní Sukolom12100322
Malínek LuděkDama Sport1012222
18.Hudeček DušanJeseničtí orli1110221
19.Červenka PavelDT Swiss20120
Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O20120
Herman RadimProstřední Bečva20120
Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín128220
23.Jílek PetrBikesport Team Mohelnice712219
24.Štancl JiříÚstí nad Orlicí17117
Mazel PetrVeus Vyškov17117
Prokeš StanislavLipník nad Bečvou17117
Felkl LuděkStudio 2001107217
28.Čunderle LudvíkSK Nadoraz87215
Hons LiborHroubovice15115
Kukrle MiroslavMohelnice15115
31.Berger JiříCK Carla-Kupkolo13113
Donát VáclavÚstí nad Orlicí13113
Formánek Martin13113
34.Němeček RenéManiac Pedals12112
Doležel JosefCK Slovan Moravská Třebová12112
Sedláček IvoÚstí nad Orlicí12112
37.Holinka RadekNemile11111
Mynář JiříMTB Ondřejník11111
Mondek Josef11111
Dlabaja RadekAmenity mtb team11111
Špaček ZdeněkCykloklub Rampušák11111
Juřík KamilCyklo Jeseník92211
43.Krhovský Karel10110
Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice10110
Soldán ZdeněkCirlibaba10110
46.Segl JaroslavKL Sport Most919
Jurča PavelNapajedla919
Vaňous MartinFelt race team919
Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná20739
50.Hnát AlešDuko Rýmařov4428
Synek Aleš818
Klein AntonínNezmar818
Palich Zbyněk818
Dohnal PavelŠumperk818
55.Cajthaml JiříStudio 20017027
Plachý Josef717
Lukašák ŠtefanKolárna717
Došlík Ivan717
Štěpánek PetrCK Slovan Moravská Třebová717
Čerok Petr717
61.Hofman JiříSK Conti-RSC616
Lihan MarekPower Sport plus616
Buksa JiříOdlo Specialized0626
64.Mančík Stanislav515
Polách IvanPostřelmov515
Sekerka KarelBT Kola Kaňkovský515
Žváček MojmírJeseničtí orli5025
68.Plachý JiříZlín-Malenovice414
Hansgut RudolfTriSK Olomouc414
70.Hynek ZdeněkBiker's team Jeseník313
Košec MartinBike One313
Kučera RadomilDurativa313
73.Hejtmánek CtiborALW212
Rumíšek JanManiac Pedals2022
75.Haviernik Marián111
Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský111
77.Kirschner LadislavJeseničtí orli010
Urbášek JiříGoofy Ociz Team010
Jurček JaroslavManiac Pedals010
Ondráček LiborOlomouc010
Stejskal DušanIVT Náchod010
Šmoldas LuděkC.A.C Šumperk010
Fojtík RostislavBike 2000010
Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský010
Kundrata JanACK Kyjov-Boršov010
Polehna ZdenekUherské Hradiště010
Bucifal VáclavManiac Pedals0020
Minář FrantišekSTR Zábřeh010
Potúček Štefan010
Mosny Peter010
Geržičák Jan010
Řezníček Libor010
Knápek PetrSTR Zábřeh010
Havelka PavelKarviná010
Stadtherr RadimKarviná010
Juchelka PatrikJeseničtí orli010
Hons MilošHroubovice010
Adamík JiříÁda bike sport Brno010
Uchytil AloisHC Permoni Zlaté Hory010
Bartfay PavelBuldoci Rapotín010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 843 ms