2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumÚčastCelkem
1.Zlámal TomášSK Piranha Bike10172020202020174002011204
2.Valigura MartinCykloklub Morava20201717151711171711221512177(199)
3.Kohout TomášSPORTON Šumperk1311202020121112342010173
4.Planička RobertSilný Team Uničov1317171520102026111710166
5.Janda JiříCyklo Polách a syn17121511151312012301311150
6.Václavík PavelVelum Zábřeh11669091113131787530121517118(145)
7.Kessler JiříCirlibaba8890131012151371091613115(130)
8.Krejčí VladislavCykloklub Morava170020131317601710103
9.Smolicha DavidNový Malín410810911110030010131489
10.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn121312118820784
11.Fišnar JiříTC Sport Desná9512151720678
12.Mudřík JosefTJ Bohumín Kolík0710121232806121172
13.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice10810111218669
14.Vaňous JanFelt race team15131513456
15.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory151715347
16.Plesník PetrLes Nice631603001481041
17.Horák RenéCyklo TJ Písečná1010910439
Závodní LukášCyklo sport Stratílek1524239
19.Kopa MichalCyklo Polách a syn510044011734
20.Hotový PavelCyklo Polách a syn7279425
Doležel JaromírRanč Hranice000010510725
22.Kašpar TomášTC Sport Desná1113224
23.Skřivánek Libor158223
Vošický PavelDama Sport779323
25.Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna156221
26.Zelenka RadekDama Sport20120
Švajda MartinDT Swiss20120
28.Michalic JanVemblödi9100319
Kukula MarcelVíno Karabina00127419
30.Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk126218
Čermák Jan117218
32.Hertl PeterH-Triatlon Team Skalica17117
Cendelín KamilRuda nad Moravou1001600617
34.Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík097316
Coufal RostislavCyklo Polách a syn7009416
Hauk MartinDolní Studénky4480416
37.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř15115
Byrtus IvoMadt Sport Klapka15115
Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová15115
40.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc13113
Kubánek DanielBike Sport servis Opava13113
Hampl PavelBikesport Team Mohelnice580313
Hynčica PetrCyklo centrum Hodonín13113
44.Korytář Radim12112
Doutnáč JanÚstí nad Orlicí12112
Dvořák DušanSMP Duha Lanškroun12112
47.Hornych Véna11111
Neuman RadimVraclav11111
Ostrý JiříNedvědice, Tišnov11111
50.Pakan Vlado10110
51.Cenek Jiří919
Polášek RomanBikesport Team Mohelnice09039
Rotter MichalTřebařov919
54.Krupička DavidZábřeh - Na Křtaltě0828
Šarlatán TeodorLitomyšl818
56.Voleský JosefBike servis Choceň717
Libenský David717
58.Urban Rostislav616
Grepl PetrCyklo Jeseník616
Pekař MiroslavB4 Team6026
Štefanský DanŠumperk616
62.Štepanovský Igor515
Jelínek JaroslavŠumperk515
Šmíd MartinKroměříž515
Winkler JanBike Sport servis Opava5025
Nečas MiroslavOn road racing team515
Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory3225
68.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský414
Chuděj MarekCyklo Jeseník414
Kačín Miroslav00434
Petrla Michal414
Zlámal KarelC.A.C Šumperk414
73.Květák JiříCyklo Jeseník313
Jašek Petr313
Toman MartinFast Šumperk313
76.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná212
Daniel IvanH-Triatlon Team Skalica212
Zezula TomášNový Malín02032
Fiala RadekWitzenmann Opava212
Cremaschini GianprimoAlpilate team212
81.Černoch JakubeSeNBáci111
Václavek Jaroslav111
Vašinka PetrBike Team Zlaté Hory1021
Horák ČestmírOD Morava Holešov111
Horváth Boris111
86.Hejhal RadekHC Horní Benešov010
Rapula Pavel010
Lazecký PetrNovatop Lapierre010
Sedláček DanApis010
Rytíř Martin010
Rec Vlastimil010
Mráz Kamil010
Lah RobertMapei Cyklo Kaňkovský010
Kopecký BohumilASPV Těchonín010
Daněk MiroslavDammaBike Opava010
Dvouletý Richard010
Grygar RomanBike One010
Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová010
Horák Richard3atlonteam Uničov010
Adler TomášOlomouc010
Nábělek AlešV P KTM cyklosport010
Rifler TomášOlomouc010
Onderka TomášMoravská Třebová010
Kohoutek PetrLoučany010
Dřevíkovský PetrZlámanec010
Vaněk DavidBikesport Team Mohelnice010
Fojtík Radim3 kokoti010
Jansa PetrMoravská Třebová010
Knotek TomášeSeNBáci0020
Neuwirth TomášeSeNBáci0020
Fedora RomanStomix0020
Černý RobertCyklo TJ Písečná0020
Blaha JiříOknoplast010
Smyčka Marián010
Cileček JosefKostelany nad Moravou010
Lunda Petr010
Slačálek Radek010
Konárek JaroslavCirlibaba010
Laslofi Radek010
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk010
Jon Miroslav010
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory00030
Knotek VladimíreSeNBáci0020
Tomášek MichalCredo team010
Pohl TomášCyklo TJ Písečná0020
Osladil KamilBuldoci Rapotín010
Bačík PetrStrážnice010
Horák David010
Kukuča Rastislav010
Tůma Luděk010
Marek Petr010
Hajný PetrOutsider Bruntál010
Churý MartineSeNBáci010
Papula Pavel010
Polák Marek010
Černák Peter010
Hoza Michal010
Wiesner Roman010
Kolárik Miroslav010
Jagoš PavelVelká nad Veličkou010
Černý Radim010
Orsák Martin010
Veleta Martin010
Benda BohumilKlub dobrého vína010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 843 ms