2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Cyklo Polách a syn868691182917455333569665495709415938(1181)
2.Cykloklub Morava777069106348278377779587454726915784(1036)
3.BT Kola Kaňkovský73686763477949594968524812627(722)
4.C.A.C Šumperk6640763656174732493123151213456(500)
5.SK Žamberk Tessuti sport37207437343720402840604012427(467)
6.Cykloklub Rampušák112427463218302423401548284414343(410)
7.SK Salith Sumtex Šumperk1533296034151693020112633251515306(371)
8.SK Piranha Bike122140722737281315871720014290(317)
9.CSC Šumperk20202090202020202015202012270(305)
10.Ski Snow Surf Sport11322440121319202720130291314237(273)
11.Dama Sport52382442110111010122011230
12.Bikesport Team Mohelnice91571552272620501511226(227)
13.Dekhome Cannondale101086322113103739222
Mapei Merida Kaňkovský172717402920201520151711222(237)
15.ASPV Těchonín34306015282017108214
16.Cykloklub Stará Ves2020204020152020152010210
17.Proxima20084910289013131511165
18.Ski Klub Šumperk202034202620217161
19.TJ Cyklistika Uničov121326912121112520201712155(169)
20.SK Nadoraz27122086164112129154
21.Horal Šumperk151326131313157017131512153(160)
22.CK MTB Hlinsko20402020207207147
23.Cyklo TJ Písečná5024160864799124
24.Tristyle Šumperk12241712111513158119
TC Sport Desná2601220151712178119
26.Bike sport Uničov1110131211151513401311117
27.Caska Invest Zábřeh201515171716137113
28.TJ Bohumín Kolík30242717498
29.Edie Team Vsetín87187
30.SPORTON Šumperk1715171713579
31.Nava sport451715377
32.Vemblödi6212274
33.TJ Baník Ostrava92341373
34.SK Toma Olomouc3232264
35.SNS Krnov34207361
Devoss173212361
37.Pell's4020260
38.Scott Scania Team Kolín2037257
39.Silný Team Uničov981510130655
Felt race team201520355
41.Cirlibaba7201710454
42.AZ Ekotherm19101211452
43.Cyklosport Česká u Brna1211159447
44.Cyklo sport Stratílek1135246
Rotor Plzeň121201210546
46.On road racing team1524239
47.BPS Šumperk0131213438
48.CK Slovan Moravská Třebová325237
TJ TŽ Třinec37137
Bike 200037137
51.OHSTO232234
Bike 041717234
Intersport1879334
MTB Ondřejník34134
55.Cenytisku.cz33133
56.Maniac Pedals1715232
Kellys Racing team1220232
Witzenmann Opava2012232
TriSK Olomouc1517232
60.TJ Favorit Brno31131
61.Galaxy Team Hranice300230
CTC Fort SMC Ústí n/O30130
63.Bike Team Zlaté Hory425229
Jeseničtí orli263229
65.TJ Sokol Hrabenov28128
Velum Zábřeh11116328
67.CK Skuteč27127
Buldoci Rapotín8109327
69.Trob Racing Team25125
SKC Tufo Prostějov1213225
71.Helia Bruntál240224
SK Šafrata Bohumín24124
73.Les Nice139222
ASPV Vápenná22122
75.Perpo Bludov10110321
Spinning MB Alpine Pro1110221
77.Bikezone.cz20120
Yogi Racing Ostrava20120
SK Rájec20120
Cykloklub Havlíčkův Brod20120
SK Valašské království155220
SKP Duha Fort Lanškroun20120
Toyota Dolák MTB20120
84.Kouklas Team19119
85.SK Štíty18118
86.Koloshop.cz17117
Velociped Walkers17117
Víno Karabina170217
Ghost - mojekolo.cz17117
DT Swiss17117
VSK Vsetín17117
Max Cursor17117
93.ACS Drak Vrbno15115
Klub vytrvalostních sportů1320315
Profil MRX15115
96.CK Carla-Kupkolo14114
97.SK Jiří Team Ostrava13113
Navibike Hranice13113
Kolor servis team13113
Hýbl team13113
2K bike club Odry13113
Lokomotiva Zábřeh760313
103.TJ Sokol Písečná u Žamberka12112
Zamo Lapierre12112
105.Stalak Team11111
106.Branopac CZ10110
VŠB Ostrava10110
Lee Cougan10110
Bike One10110
110.CNC Interservice Zlín919
Odlo Specialized919
Veloservis Bruntál919
113.bikecentrum.eu818
Cyklo Slimák818
Datasw818
Oknoplast Šumperk08038
117.S-Team Olomouc717
A2 CZ7027
119.cyklotrenink.com616
Pajv616
Cyklo Žopy616
122.Marathon Team Klimkovice515
ALW515
Švihsport team515
125.Start Bielsko-Biała414
Madt Sport Klapka414
Záchranná služba Zábřeh414
Trimill Cyklo Team414
Durativa414
130.Elem bike Zlín313
131.SKP Šumperk212
JVS Jeseník212
Spartak Police212
134.Bike Sport servis Opava111
Liga 100 Olomouc111
Cykloservis Petr111
137.V Team010
Aspot010
3 kokoti010
Factor Bike Team010
Čerti Kunčina010
DammaBike Opava010
LK Baník Ostrava010
Fenix team Jeseník010
Goofy Ociz Team010
Ski areál Šanov010
Severka Šumperk010
Cyklo Kassai Boskovice010
Cyklocestovatelé010
SK Maxbike Orlová010
Vašíček pekařství a cukrářství010
SK Conti-RSC010
MTB Team Otrokovice010
Králíky010
Hradní páni010
4 Fun r1d1ng010
Sulko010
Sundance Opava010
Lesní kolaři Javorník010
Continental sport team010
CykloFort010
MMB010
Duko Rýmařov010
ACK Kyjov-Boršov010
Omega Martin010
Verdem Dolní Roveň010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 843 ms