2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2008 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluÚčastCelkem
1.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk19911520173013159202011612151514180(218)
2.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport1991173417171720152020010177
3.Borák MartinCyklo Polách a syn19901017152612171712815171312161(179)
4.Směšný JanSki Snow Surf Sport199111151324121310201515130171314158(191)
5.Vostrčil DavidCK MTB Hlinsko199120402020207207147
6.Horký DavidCyklo Polách a syn199020151517171213178126
7.Linhart PetrDama Sport199112110201101110581088
8.Žváček MilanSPORTON Šumperk19929109612801210976
9.Vašíček PetrC.A.C Šumperk19911081113901112874
10.Smolík MarekSK Salith Sumtex Šumperk1992131216100551
11.Landsfeld StanislavIntersport19921879334
12.Grézl MartinVemblödi1991220222
13.Svoboda MilanScott Scania Team Kolín199120120
14.Skalický PavelKolárna199217117
15.Profota MartinVacenovice199115115
Buksa DominikDekhome Cannondale199015115
17.Skácel JanCyklo TJ Písečná68214
18.Nevrlý Jakub199013113
Studénka JanCykloklub Morava1991130213
Damek MilanCenytisku.cz199213113
Ondrášek PavelSki Klub Šumperk199213113
Barák Radek13113
23.Náhlík ZdeněkKellys Racing team199212112
Goláň Tomáš199112112
25.Kozel MichalTJ Favorit Brno199011111
Macháček ZdeněkSki Klub Šumperk199211111
Neumann JanDama Sport1990011211
28.Kunc JanCK Carla-Kupkolo199110110
29.Swiatek MichalC.A.C Šumperk1992919
Kovářík DavidTJ Baník Ostrava1990919
31.Polášek PetrCyklo TJ Písečná818
32.Smrček OndřejOHSTO1992717
Kašpar MartinMapei Cyklo Kaňkovský717
Beneš RadekKvasiny1990717
35.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský19916026
36.Toman LukášCK Carla-Kupkolo1991414
37.Ročeň PatrikCK Skuteč1992313
38.Kohoutek MartinKopřivnice1990212
39.Krause DavidCykloservis Petr1990111
40.Hrabovský JaroslavMankovice1994010
Smažák RadimManiac Pedals1990010
Hanusek TomášMadt Sport Klapka1996010
Janalík RadimLK Baník Ostrava1990010
Mánek ErikTroubelice1990010
Sitta MartinNemile - Lupěné1992010
Vokoun Pavel1976010
Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství1990010
Dušek MichalCykloklub Morava1992010
Uherka Miloš1991010
Solař ErikEdie Team Vsetín1991010
Smažák DavidManiac Pedals1992010
Badal LukášVašíček pekařství a cukrářství1990010
Plhák PetrBílá Lhota1992010
Konečný JakubCykloklub Morava1990010
Smrček MartinZvole1991010
Večeř MartinTNF bike team1992010
Lefebure NielsCykloklub Morava1991010
Langer LukášHraničtí bikeři1990010
Babiánek DavidIn-Life Cycling Team1993010
Zbožínek Michal1991010
Wiedermann DavidSulko1991010
Musil LukášEdie Team Vsetín1992010
Hluštík RobinOpava1991010
Mikula JakubProxima1990010
Juřena MilanManiac Pedals1993010
Zálešák PatrikManiac Pedals1993010
Flášar OndřejHradní páni1990010
Rakušan VojtěchSK Maxbike Orlová1990010
Kyselý TomášBT Kola Kaňkovský1991010
Zapletal JanCirlibaba1991010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 937 ms