2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2008 - Junioři
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Dlo
Mrt
Krá
Sně
Kou
Leš
Háj
Kar
Tem
Sen
Sv3
Mor
Les
Hra
Blu
Účast
Celkem
1.
Mádr Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
15
20
17
30
13
15
9
20
20
11
6
12
15
15
14
180
(218)
2.
Fabián Jakub
SK Žamberk Tessuti sport
17
34
17
17
17
20
15
20
20
0
10
177
3.
Borák Martin
Cyklo Polách a syn
10
17
15
26
12
17
17
12
8
15
17
13
12
161
(179)
4.
Směšný Jan
Ski Snow Surf Sport
11
15
13
24
12
13
10
20
15
15
13
0
17
13
14
158
(191)
5.
Vostrčil David
CK MTB Hlinsko
20
40
20
20
20
7
20
7
147
6.
Horký David
Cyklo Polách a syn
20
15
15
17
17
12
13
17
8
126
7.
Linhart Petr
Dama Sport
12
11
0
20
11
0
11
10
5
8
10
88
8.
Žváček Milan
Sporton Šumperk
9
10
9
6
12
8
0
12
10
9
76
9.
Vašíček Petr
C.A.C Šumperk
10
8
11
13
9
0
11
12
8
74
10.
Smolík Marek
SK Salith Sumtex Šumperk
13
12
16
10
0
5
51
11.
Landsfeld Stanislav
Intersport
18
7
9
3
34
12.
Grézl Martin
Vemblödi
22
0
2
22
13.
Svoboda Milan
Scott Scania Team Kolín
20
1
20
14.
Skalický Pavel
Kolárna
17
1
17
15.
Profota Martin
Vacenovice
15
1
15
=
Buksa Dominik
Dekhome Cannondale
15
1
15
17.
Skácel Jan
Cyklo TJ Písečná
6
8
2
14
18.
Nevrlý Jakub
13
1
13
=
Studénka Jan
Cykloklub Morava
13
0
2
13
=
Damek Milan
Cenytisku.cz
13
1
13
=
Ondrášek Pavel
Ski Klub Šumperk
13
1
13
=
Barák Radek
13
1
13
23.
Náhlík Zdeněk
Kellys Racing team
12
1
12
=
Goláň Tomáš
12
1
12
25.
Kozel Michal
TJ Favorit Brno
11
1
11
=
Macháček Zdeněk
Ski Klub Šumperk
11
1
11
=
Neumann Jan
Dama Sport
0
11
2
11
28.
Kunc Jan
CK Carla-Kupkolo
10
1
10
29.
Swiatek Michal
C.A.C Šumperk
9
1
9
=
Kovářík David
TJ Baník Ostrava
9
1
9
31.
Polášek Petr
Cyklo TJ Písečná
8
1
8
32.
Smrček Ondřej
OHSTO
7
1
7
=
Kašpar Martin
Mapei Cyklo Kaňkovský
7
1
7
=
Beneš Radek
Kvasiny
7
1
7
35.
Spurný Jiří
BT Kola Kaňkovský
6
0
2
6
36.
Toman Lukáš
CK Carla-Kupkolo
4
1
4
37.
Ročeň Patrik
CK Skuteč
3
1
3
38.
Kohoutek Martin
Kopřivnice
2
1
2
39.
Krause David
Cykloservis Petr
1
1
1
40.
Hrabovský Jaroslav
Mankovice
0
1
0
=
Smažák Radim
Maniac Pedals
0
1
0
=
Hanusek Tomáš
Madt Sport Klapka
0
1
0
=
Janalík Radim
LK Baník Ostrava
0
1
0
=
Mánek Erik
Promotorsport
0
1
0
=
Sitta Martin
Nemile - Lupěné
0
1
0
=
Vokoun Pavel
0
1
0
=
Kouřil Patrik
Vašíček pekařství a cukrářství
0
1
0
=
Dušek Michal
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Uherka Miloš
0
1
0
=
Solař Erik
Edie Team Vsetín
0
1
0
=
Smažák David
Maniac Pedals
0
1
0
=
Badal Lukáš
Vašíček pekařství a cukrářství
0
1
0
=
Plhák Petr
Bílá Lhota
0
1
0
=
Konečný Jakub
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Smrček Martin
Zvole
0
1
0
=
Večeř Martin
TNF bike team
0
1
0
=
Lefebure Niels
Cykloklub Morava
0
1
0
=
Langer Lukáš
Hraničtí bikeři
0
1
0
=
Babiánek David
Cycloracing Team
0
1
0
=
Zbožínek Michal
0
1
0
=
Wiedermann David
Sulko
0
1
0
=
Musil Lukáš
Edie Team Vsetín
0
1
0
=
Hluštík Robin
Opava
0
1
0
=
Mikula Jakub
Proxima
0
1
0
=
Juřena Milan
Maniac Pedals
0
1
0
=
Zálešák Patrik
Maniac Pedals
0
1
0
=
Flášar Ondřej
Hradní páni
0
1
0
=
Rakušan Vojtěch
SK Maxbike Orlová
0
1
0
=
Kyselý Tomáš
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Zapletal Jan
Cirlibaba
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 406 ms