2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2019 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Rým
Lez
Krá
Kol
Sen
Jeř
Wel
Rap
Moh
Hra
Účast
Celkem
1.
Stryk Milan
Bikesport Team Mohelnice
25
25
16
13
25
27
31,5
7
162,5
2.
Kechrt Tomáš
Prime sport expert
25
25
30
18
45
5
143
3.
Malínek Lukáš
Bikesport Team Mohelnice
18
25
21
15
8
22,5
22,5
7
132
4.
Hlásný Radek
Písařov
30
21
37,5
37,5
4
126
5.
Voženílek Martin
SK Salith sport
21
21
21
18
15
27
6
123
6.
Neset Jan
In-Life Cycling Team
30
30
16
3
76
7.
Jezerský Jakub
Rovensko
16
25
30
3
71
8.
Halfar Martin
eSeNBáci
18
16
16
3
50
9.
Libra Mirek
Novatop Lapierre
45
1
45
=
Březina Petr
Kolárna
30
15
0
3
45
11.
Reif Jan
LKT 80 Šumperk
6
12
24
3
42
=
Hrabal Libor
Kupkolo
14
7
21
3
42
13.
Ferenz Grzegorz
Olomouc
15
19,5
2
34,5
14.
Sobala Martin
Bike Team Zlaté Hory
18
14
2
32
15.
Vopařil Josef
Moravská Třebová
31,5
1
31,5
16.
Boudný Pavel
Ethic sport
30
1
30
=
Petřík Zdeněk
Bike Style
30
1
30
=
Bezděk Pavel
30
1
30
19.
Kubiš Ondřej
Bike Team Zlaté Hory
14
4
9
3
27
20.
Vávra Aleš
Anag Olomouc
25
1
25
=
Zelený Ondřej
25
1
25
22.
Nevrlý Lukáš
24
1
24
23.
Grček Lubomír
DK BIKESHOP Racing Team
21
1
21
=
Reiner Jan
Kolárna
21
1
21
=
Zmeškal Jindřich
Šterberk
21
1
21
=
Vodehnal Martin
Prestige Cycling Team
21
1
21
27.
Fiolek Jan
Sternberk
19,5
1
19,5
28.
Běhal Lukáš
Sladovna Bruntál
18
1
18
=
Klár Jan
Šternberk
18
1
18
=
Mrůzek Michal
Sundance Opava
18
1
18
31.
Tiefenbach Jiři
Louny
16,5
1
16,5
32.
Hásel Martin
Kolárna
16
1
16
=
Vondruška Bohuslav
TJ Sokol Hrabenov
16
1
16
34.
Hájek Martin
Kolárna
15
1
15
35.
Hyneček Michal
14
1
14
36.
Franěk Michal
Rajhrad
13
1
13
=
Kroča Michal
13
1
13
38.
Laucký Pavel
Cykloop.cz-BT Morkovice
12
1
12
39.
Glombíček Jan
eSeNBáci
11
1
11
=
Langer Martin
Olomouc
11
1
11
=
Faltus Roman
Šumperk
11
1
11
42.
Dimitrov Petr
10
1
10
=
Piecha Jan
Olomouc
10
1
10
44.
Piechaczek Jan
Praha 3
9
1
9
45.
Berza Jakub
8
1
8
46.
Kapl Vladimír
Bikesport Team Mohelnice
7
1
7
47.
Jelínek Lukáš
5
1
5
=
Pihák Jaroslav
Nemile
5
1
5
49.
Filka Karel
Bike Team Zlaté Hory
4
0
2
4
50.
Večeř Michal
Šternberk
0
1
0
=
Březina Tomáš
In-Life Cycling Team
0
1
0
=
Hanslian Filip
NOVATOP Bike team
0
1
0
=
Spurný Lukáš
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 8 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 468 ms