2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Benjamínci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Haluzík TomášKolárna20133018452530303030304510313
2.Trojek KarelSPORTON Šumperk,z.s.2013253021253030252121182531,512263,5(302,5)
3.Eclerová LeonaMoravec team201325302516252537,57183,5
4.Rozehnalová MichaelaPromotorsport201414141011132718101392111151(160)
5.Mazák ŠimonTJ Sokol Hrabenov2013212121141821277143
6.Rybnikár Tomᚊumperk201321211818478
7.Zlámalová AdélaProxima201318181124471
8.Jurková Tereza201415141613458
9.Bubeníček Adam2015121022,5344,5
10.Krejčí MichalBike sport Uničov2015121697444
11.Krejčí ŠtěpánBike sport Uničov2015111588442
12.Ševců VítPraha201437,5137,5
13.Hutečka OndřejAdamov201431,5131,5
14.Havlíček Radek201330130
Rozehnal MatějPromotorsport20141614230
16.Homola OndřejTJ Sokol Hrabenov20141514229
17.Schönová Valentýna201325125
Šubrt VojtěchTespo Šumperk201425125
19.Koutný FilipSC Samotišky201321121
Mucha MaxOstrava201321121
21.Hromádka JanKolárna201318118
Vondruška TomášTJ Sokol Hrabenov201418118
Nádeníček Jáchym201318118
24.Samek JaneSeNBáci201416116
Konopa MatyášCredo team201316116
Drlíková ZuzanaMohelnice201316116
Herzán Ondřej201316116
Hecl JanOlomouc201416116
Macek MartinBratrušov201416116
30.Dubec JakubBike Team Zlaté Hory201415115
Komínková TerezaNava sport201415115
Mazák KryštofTJ Sokol Hrabenov201415115
Kučera MatějKolšov201415115
Drlíková NelaMohelnice201315115
Kukulová ValerieTemenice201315115
Hroch Tobiáš201415115
37.Bazger Matěj201414114
Poledna LukášRadíkov201314114
Mazák KryštofTJ Sokol Hrabenov201514114
40.Svorník VojtěchKolšov201313113
Mandák JonášMohelnice201313113
Unzeitig Jakub201313113
Kubíčková NelaVikýřovice201513113
44.Knop VáclavMohelnice201412112
Šemberová Adéla201412112
Horníčková LenkaKolšov201312112
47.Masopust DavidMohelnice201411111
Liszewski Marek201311111
49.Svobodová AmélieTJ Sokol Hrabenov201310110
50.Rozehnalová Nela2015919
51.Klee Daniel2014010
Uttendorfský ŠtěpánRuda n. Mor.2014010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1124 ms