2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team19813030303030304530309285
2.Stryk MilanIn-Life Cycling Team19850180152518151421113037,512204,5
3.Voženílek MartinLibina19832518121614111814184510191
4.Březina PetrKolárna1984253025304110
5.Kopecký LukášHartman CZ19782537,521214104,5
6.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice198018131222,5151667102,5
7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice19791316212799695
8.Linhart TomášTNF bike team198518102131,5480,5
9.Nešpor PatrikIn-Life Cycling Team198631,51618365,5
10.Běhůnek SvatoslavUničov1981252115361
11.Trojek KarelSPORTON Šumperk,z.s.19810132522,5460,5
12.Hromádka IvoKolárna1979181621355
Vávra AlešAnag Olomouc19822530255
14.Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov1986121424350
15.Hlásný RadekPísařov1985112512348
16.Václavík PavelOknoplast Šumperk1978151813346
17.Zlámal TomášProxima19792121242
18.Glombíček JaneSeNBáci198412821341
19.Neset JanIn-Life Cycling Team19861125236
20.Procházka LiborLibina19871121232
21.Liberda MilanKolárna19821516231
22.Dohnal RomanSK SKIVELO Olomouc198130130
Sobala MartinBike Team Zlaté Hory19841218230
Reif JanLKT 80 Šumperk19869165330
25.Tesařík MichalKolárna197927127
26.Kadlec MiroslavVeloservis Pešek197825125
Jílek DavidBikesport Team Mohelnice198725125
Petřík ZdeněkBike Style198025125
29.Doležal JanChoceň197924124
30.Šváb JiříCykloklub Morava198621121
Kavka KamilM.B.A. Racing197921121
Bezděk Pavel198621121
Pěnčík LukášBike sport Uničov1987165221
Kovář DanielFitko Jeseník1980813221
35.Petreček TomášSlavkov197918118
König JiříCykloklub Morava197818118
37.Unzeitig MartinCykloklub Morava198116116
Faltus RomanŠumperk16116
Krejčí TomášStevens Bikes - Emilio Sport198716116
40.Najser TomášBike One197815115
Heindrich Tomáš15115
Černil Tomáš198196215
Vašenda JakubNový Malín198715115
44.Bednář PetrZábřeh198014114
Čarný DavidOpava197914114
Weinlich Pavel198814114
Klakurka Václav198314114
Miček RadomírCykloteam Morava198614114
49.Šustr JiříSilný Team Uničov198013113
Wrona Tomáš13113
Vydra JanIn-Life Cycling Team198713113
52.Filka KarelBike Team Zlaté Hory1987740311
Bešta Josef198211111
54.Ryba LukášBB cyklosport superior197910110
Novák MartinRudoltice198310110
Pomajbík PetrHukot cz198110110
57.Jorda RadekBT Kola Kaňkovský1983818
Bezděk Ondřej1986818
59.Hetflajš JiříKvětín1982717
Mayer Petr1987717
61.Kovář DanFitko Jeseník1980515
Nemrava PetrVápenka Vitošov1980515
63.Grepl MiroslavOlomouc1984414
64.Mrůzek MichalSundance Opava1987010
Debre JanZábřeh1983010
Podzimek MartinSokol Maršíkov1982010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1124 ms