2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2017 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Boz
Rab
Kol
Sen
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Hra
Moh
Elm
Šum
Účast
Celkem
1.
Kechrt Tomáš
In-Life Cycling Team
30
30
30
30
30
30
45
30
30
9
285
2.
Stryk Milan
In-Life Cycling Team
0
18
0
15
25
18
15
14
21
11
30
37,5
12
204,5
3.
Voženílek Martin
SK Salith sport
25
18
12
16
14
11
18
14
18
45
10
191
4.
Březina Petr
Kolárna
25
30
25
30
4
110
5.
Kopecký Lukáš
Hartman CZ
25
37,5
21
21
4
104,5
6.
Malínek Lukáš
Bikesport Team Mohelnice
18
13
12
22,5
15
16
6
7
102,5
7.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
13
16
21
27
9
9
6
95
8.
Linhart Tomáš
TNF bike team
18
10
21
31,5
4
80,5
9.
Nešpor Patrik
In-Life Cycling Team
31,5
16
18
3
65,5
10.
Běhůnek Svatoslav
Uničov
25
21
15
3
61
11.
Trojek Karel
Sporton Šumperk
0
13
25
22,5
4
60,5
12.
Hromádka Ivo
Kolárna
18
16
21
3
55
=
Vávra Aleš
Anag Olomouc
25
30
2
55
14.
Vondruška Bohuslav
TJ Sokol Hrabenov
12
14
24
3
50
15.
Hlásný Radek
Písařov
11
25
12
3
48
16.
Václavík Pavel
Oknoplast Šumperk
15
18
13
3
46
17.
Zlámal Tomáš
Proxima
21
21
2
42
18.
Glombíček Jan
eSeNBáci
12
8
21
3
41
19.
Neset Jan
In-Life Cycling Team
11
25
2
36
20.
Procházka Libor
Libina
11
21
2
32
21.
Liberda Milan
Kolárna
15
16
2
31
22.
Dohnal Roman
Skivelo neslyšících Olomouc
30
1
30
=
Sobala Martin
Bike Team Zlaté Hory
12
18
2
30
=
Reif Jan
LKT 80 Šumperk
9
16
5
3
30
25.
Tesařík Michal
Kolárna
27
1
27
26.
Kadlec Miroslav
Veloservis Pešek
25
1
25
=
Jílek David
Bikesport Team Mohelnice
25
1
25
=
Petřík Zdeněk
Bike Style
25
1
25
29.
Doležal Jan
Choceň
24
1
24
30.
Šváb Jiří
Cykloklub Morava
21
1
21
=
Kavka Kamil
M.B.A. Racing
21
1
21
=
Bezděk Pavel
21
1
21
=
Pěnčík Lukáš
Bike sport Uničov
16
5
2
21
=
Kovář Daniel
Fitko Jeseník
8
13
2
21
35.
Petreček Tomáš
Slavkov
18
1
18
=
König Jiří
Cykloklub Morava
18
1
18
37.
Unzeitig Martin
Cykloklub Morava
16
1
16
=
Faltus Roman
Šumperk
16
1
16
=
Krejčí Tomáš
Stevens Bikes - Emilio Sport
16
1
16
40.
Najser Tomáš
Bike One
15
1
15
=
Heindrich Tomáš
15
1
15
=
Černil Tomáš
9
6
2
15
=
Vašenda Jakub
Nový Malín
15
1
15
44.
Bednář Petr
Zábřeh
14
1
14
=
Čarný David
Opava
14
1
14
=
Weinlich Pavel
14
1
14
=
Klakurka Václav
14
1
14
=
Miček Radomír
Cykloteam Morava
14
1
14
49.
Šustr Jiří
Silný Team Uničov
13
1
13
=
Wrona Tomáš
13
1
13
=
Vydra Jan
In-Life Cycling Team
13
1
13
52.
Filka Karel
Bike Team Zlaté Hory
7
4
0
3
11
=
Bešta Josef
11
1
11
54.
Ryba Lukáš
BB cyklosport superior
10
1
10
=
Novák Martin
Rudoltice
10
1
10
=
Pomajbík Petr
Hukot cz
10
1
10
57.
Jorda Radek
BT Kola Kaňkovský
8
1
8
=
Bezděk Ondřej
8
1
8
59.
Hetflajš Jiří
Bikesport Team Mohelnice
7
1
7
=
Mayer Petr
7
1
7
61.
Kovář Dan
Fitko Jeseník
5
1
5
=
Nemrava Petr
Vápenka Vitošov
5
1
5
63.
Grepl Miroslav
Olomouc
4
1
4
64.
Mrůzek Michal
Sundance Opava
0
1
0
=
Debre Jan
Zábřeh
0
1
0
=
Podzimek Martin
Sokol Maršíkov
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 531 ms