2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team30030304530303030304511330
2.Březina PetrKolárna21302537,5253030218219,5
3.Petřík ZdeněkHannah21253025252537,57188,5
4.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport1491616162125218138
5.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport025251825256118
6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice182113181416147114
7.Václavík PavelOknoplast Šumperk181514161521699
8.Linhart TomášTNF bike team1018181822,5586,5
9.Kopecký LukášHartman CZ31,51827376,5
10.Reif JanLKT 80 Šumperk12271311463
11.Voženílek MartinLibina13121314452
12.Nešpor PatrikJeseničtí orli151518348
13.Kadlec MiroslavVeloservis Pešek02125346
14.Trojek KarelOknoplast Šumperk0161116443
15.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1824242
16.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team1621237
17.Zemánek Lukᚊumperk9816,5333,5
18.Bezděk Pavel31,5131,5
19.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský1516231
20.Křivánek JiříZnojmo30130
Haman MartinSuperior Riders30130
22.Šváb JiříCykloklub Morava821229
23.Faltus RomanŠumperk719,5226,5
24.Kestler AlešYogi Racing Ostrava25125
Betlach MichalBystřec25125
26.Kovář DanielCyklo Jeseník1212224
27.Zlámal TomášProxima21121
Doležal JanChoceň21121
Koblížek PetrProstějov21121
Kroček RomanSk Bagbike021221
Volek JaromírSk Bagbike21121
32.Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov18118
Neset JanIn-Life Cycling Team18118
Josefík MariánGhost - mojekolo.cz18118
Kubín JiříČeská Třebová18118
Kadrman MiroslavPrestige Cycling Team18118
37.Karola MartinKolovrat16116
Kubčík DavidZábřeh16116
Šembera JosefDolní Orlice16116
40.Jureček JiříOpava15115
Široký MichalRCR Bike Team Česká Třebová15115
Kouřil LukášPell's15115
Keprt AlešBT Kola Kaňkovský15115
König JiříCykloklub Morava15115
45.Stryk MilanIn-Life Cycling Team140214
Sobala MartinCyklo TJ Písečná14114
Podzimek MartinSokol Maršíkov140214
Vávra AlešAnag Olomouc14114
49.Grässle PavelOlomouc13113
Jašek OndřejAtletika Zábřeh13113
Josefus Petr13113
52.Štefka MiroslavŠternberk12112
Zitta PavelZábřeh12112
Zachoval TomášOK Bag12112
55.Černil Tomáš11111
Pluhař PetrTC Sport Desná11111
57.Knotek TomášeSeNBáci10110
Grepl MiroslavOlomouc10110
Knotek František10110
60.Kučera MichalMohelnice919
Svatoš Daniel919
62.Strašák VlastimilNovatop Lapierre818
63.Krutilek Petr717
Krnoš VlastislavŠternberk717
65.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice616
Podešva Tomáš616
67.Šebeček TomášUničov515
Novák MartinRudoltice515
69.Krátký Roman010
Masopust LukášMohelnice010
Alvarez PerezTravelbike010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 828 ms