2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun20093037,530211830162130184511280,5(296,5)
2.Raška TomášSK Šela sport200927,5252527252125212525302112255,5(297,5)
3.Václavík JanOknoplast Šumperk200830304530303037,57232,5
4.Kubíček PetrVikýřovice200821161815131610131125152412176(197)
5.Barnetová ŽofieSport Bart Team200827,53031,5251814127158
6.Chudada AdamSC Samotišky2008182516,5018213278128,5
7.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice200922,51831,5372
8.Kulík JanCykloklub Morava2009181421222,5568,5
9.Hamplová TerezaBikesport Team Mohelnice200913,5445362,5
10.Macek VojtěchBratrušov20101418159456
11.Macek LukášCyklo Polách a syn20091651119,5451,5
12.Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov20091337,5250,5
13.Papšíková EliškaJeseník200930512347
14.Valenta VěnekOlomouc20091825243
15.Bravencová AdrianaKolárna20082114235
16.Krátká Zuzana200830130
Douděra PetrChoceň200930130
Novák Tomáš-----------200830130
19.Dobešová Veronika20081314227
20.Uchytil MarekBike Team Zlaté Hory20091115226
21.Slováček JakubRýmařov200825125
Horníček Mikuláš200825125
Formánek TeoJeseník200825125
24.Karafiát OndřejBikesport Team Mohelnice200824124
25.Večerková HedvikaSC Samotišky201021121
Šotolová TerezaLesnice200821121
Valenta Janek200921121
Kaniščev AlexandrLoštice200921121
Pírek Adam200821121
Bílek ŠtěpánOlšany201021121
Hynková BarboraSPORTON Šumperk201021121
Rybařík Tomáš21121
33.Václavek FilipRodak200819,5119,5
34.Wadelová Amelie200818118
Janků TomášVikýřovice200918118
36.Bláha LukášKolšov200816116
Žáková BarboraJeseničtí orli200816116
Mužík Adam200816116
Šipka Roman200816116
Kubíček VojtěchNava sport200816116
Klimeš DominikTJ Sokol Hrabenov201016116
42.Kolakovský Michael200815115
Navrátil TomášNava sport200815115
Buchtová EsterSKM Zlaté Hory200815115
Němeček Ondřej200815115
Staněk JanČankovice201015115
Málková Lucie201015115
48.Nováková ŠarlotaRudoltice201014114
Kopecký JanHartman CZ201014114
Šmíd TomášKolšov200914114
51.Žerníček JanCV 07200913113
Prachařová KarolínaKolšov200913113
Miková AmálieNava sport200913113
Kaniščev AlexanderBikesport Team Mohelnice13113
55.Kubíčková ValentýnaNava sport201012112
Václavková TerezaRodak201012112
Horníček HubertPísařov201012112
Havlíčková NinaLazy Swines200812112
Chlebníčková JulieSokol Horní Heřmanice200812112
60.Bílá EllaXCT Horní Heřmanice200911111
Podešva NicolasNava sport201011111
Fišnar FilipKolšov200811111
Grežová VanesaČervená Voda200811111
64.Applová Gabriela200910,5110,5
65.Danis GabrielNava sport201110110
Kunert TomášBikesport Team Mohelnice200910110
Dobeš Vojtěch201110110
Cinková BarboraČervená Voda200910110
Kovář JanEnjoy the sport201010110
70.Žák OndřejJeseničtí orli2010919
Zelinková NikolKolšov2009919
Mandák FilipMohelnice2008919
Švédová AnnaTři šneci2010919
74.Cerula Jáchym2009818
Mátl JáchymRapotín2010818
76.Karafiát David2008717
Kopecký JanHartman CZ2011717
78.Strnad MartinKamion Rapotín2010616
Ruprecht Daniel2009616
80.Petrovský MarekLoupežníci20100525
Knopová AmélieMohelnice2008515
82.Krtička AntonínSeverka Šumperk2010414
Kohout DanielSPORTON Šumperk2009414
84.Hajkova Marie2008313
85.Purová AndreaMohelnice2009212
86.Hekele DominikStevens Bikes - Emilio Sport2010111
87.Bednář AntonínKolšov2008010
Halík Antonín010
Raab TadeášHostice2010010
Zavřel MichalKolšov2010010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms