2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2015 - Muži B
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Mrt
Krá
Rab
Boz
Hyn
Sen
Jeř
Heř
Rap
Ram
Mor
Moh
Šum
Kol
Hra
Účast
Celkem
1.
Kechrt Tomáš
In-Life Cycling Team
30
30
45
25
25
30
25
25
45
9
280
2.
Václavík Pavel
Oknoplast Šumperk
18
30
16
18
16,5
25
15
15
16
21
30
37,5
12
228
(258)
3.
Trojek Karel
Oknoplast Šumperk
16
25
16
0
30
21
0
11
13
16
21
27
12
196
4.
Bartoš Martin
Bikesport Team Mohelnice
21
0
30
31,5
16
18
0
0
18
25
10
159,5
5.
Kestler Aleš
Yogi Racing Ostrava
30
30
0
30
30
5
120
6.
Kopecký Lukáš
Hartman CZ
25
21
25
25
4
96
7.
Zlámal Tomáš
Proxima
25
18
16
25
4
84
8.
Hekele Emil
Stevens Bikes - Emilio Sport
18
37,5
21
3
76,5
9.
Březina Petr
Kolárna
0
18
21
30
4
69
10.
Linhart Tomáš
TNF bike team
25
15
14
14
4
68
11.
Březina Martin
Kolárna
12
12
18
18
4
60
12.
Čmakal František
Cyklo Polách a syn
21
21
16
3
58
13.
Koutný Čestmír
SC Samotišky
0
18
13,5
18
4
49,5
14.
Maksant Jindřich
In-Life Cycling Team
16
30
2
46
15.
Sobala Martin
Cyklo TJ Písečná
15
14
12
3
41
16.
Josefík Marián
Ghost - mojekolo.cz
22,5
18
2
40,5
17.
Dostál Ondřej
Lazy Swines
7,5
8
11
10
4
36,5
18.
Novák Martin
Rudoltice
15
18
2
33
19.
Unzeitig Martin
Cykloklub Morava
31,5
1
31,5
20.
Pilčík Adam
Bikestyle
30
1
30
=
Vagenknecht Tomáš
Bakako Nová Paka
30
1
30
22.
Zachoval Tomáš
OK Bag
15
14
2
29
23.
Kadlec Ondřej
Bikecentrum Olomouc
27
1
27
24.
Glombíček Jan
eSeNBáci
13
13
2
26
25.
Kadlec Miroslav
Veloservis Pešek
25
1
25
=
Zlámal Tomáš
BT Kola Kaňkovský
25
1
25
27.
Haluzík Martin
Kolárna
24
1
24
28.
Podzimek Martin
Sokol Maršíkov
14
9
2
23
29.
Sedlář Jakub
Novatop Lapierre
21
1
21
=
Vicenec Artur
Dama Sport
21
1
21
=
Václavek Pavel
SC Samotišky
21
1
21
=
König Jiří
Cykloklub Morava
21
1
21
=
Paták Kamil
Bike Team Sazovice
21
1
21
34.
Štancl Vlastimil
Stevens Bikes - Emilio Sport
0
10,5
9
3
19,5
=
Ryba Lukáš
BB cyklosport superior
19,5
1
19,5
36.
Petřík Zdeněk
Hannah
18
0
0
3
18
=
Knotek Tomáš
eSeNBáci
12
0
6
3
18
=
Válek Adam
Drásal Team Holešov
18
1
18
39.
Klacl Tomáš
T.lama mtb
16
1
16
=
Tichý Tomáš
i-treking
16
1
16
=
Štefka Miroslav
Šternberk
0
16
2
16
=
Závodný Michal
16
1
16
43.
Ehrlich Václav
Tlačpára
15
1
15
=
Planička Robert
Bikesport Team Mohelnice
15
1
15
=
Sýkora Pavel
Opava
15
1
15
=
Vykydal Jaroslav
Stevens Bikes - Emilio Sport
15
1
15
=
Gorný Igor
15
1
15
=
Stryk Milan
Bikesport Team Mohelnice
15
1
15
=
Kavrentzis Konstantin
Cyklo Polách a syn
15
1
15
50.
Molnár Jan
14
1
14
=
Pátek Jan
Sportakus
14
1
14
=
Šourek Pavel
14
1
14
=
Vilášek Michael
Novatop Lapierre
14
1
14
=
Skála Jan
14
1
14
55.
Černil Tomáš
13
1
13
=
Široký Michal
RCR Bike Team Česká Třebová
13
1
13
=
Hlásný Radek
Písařov
13
1
13
58.
Lušovjan Milan
Šternberk
12
1
12
=
Navrátil Viktor
Uničov
12
1
12
60.
Dajč Miroslav
11
1
11
=
Havlíček Petr
Lazy Swines
11
1
11
62.
Kuttler Petr
10
1
10
=
Grmela Lukáš
10
1
10
=
Kavka Kamil
M.B.A. Racing
0
10
2
10
65.
Havlíček Martin
Moravičany
9
1
9
=
Kolínek Tomáš
9
1
9
67.
Keprt Jan
Silný Team Uničov
8
1
8
=
Erneker Petr
Mohelnice
8
1
8
69.
Čabla Jiří
Otrokovice
7,5
1
7,5
70.
Kovář Daniel
Cyklo Jeseník
7
1
7
=
Malinka Petr
Mohelnice
7
1
7
72.
Apoštol Jiří
6
1
6
=
Dostál Vladimír
6
1
6
74.
Lasovský Roman
Lipová lázně
5
1
5
75.
Kolomazník Tomáš
Zábřeh
0
1
0
=
Žák Marek
0
1
0
=
Tvarůžka Tomáš
Kroměříž
0
1
0
=
Hron Stanislav
Mtb Žďár
0
1
0
=
Pluhař Petr
TC Sport Desná
0
1
0
=
Prášil Jiří
Šumvald
0
1
0
=
Najser Tomáš
Bike One
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 609 ms