2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Předžáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Raška LukášSK Šela sport25303030302130303045252512305(351)
2.Svoboda MarcelUnikovo MTB team213030252521252125252531,52113262,5(325,5)
3.Haluzík MartinKolárna18152125302521212527302113246(279)
4.Barnetová ŽofieSport Bart Team16252512211612308157
5.Raška TomášSK Šela sport151515137181816149131
6.Harlender LukášMiki team302537,5304122,5
7.Blažek DavidShort bike Olomouc14161822,518186106,5
8.Václavík JanOknoplast15131314455
9.Hamplová TerezaBikesport Team Mohelnice183031,5452,5
10.Chudada AdamSC Samotišky211663446
11.Cenek TomášeSeNBáci2121242
12.Formánek TeoJeseník3011241
13.Osladilová BarboraBuldoci Rapotín1812230
Kupský Michal30130
Kubín TomášSC Samotišky1416230
16.Kubíček PetrVikýřovice1115226
17.Šrotová LindaMohelnice24124
Račák DominikIntuice Šumperk168224
19.Spillerová ValerieCirlibaba138221
Daříčková NikolaLesnice21121
Hýbl PetrLanškroun21121
Sklenařík MichalFryšták21121
Petrovský KryštofLoupežníci21121
24.Petřivalský RobinTNF bike team19,5119,5
25.Kovář Jan18118
Bravencová AdrianaKolárna18118
Kubíček JosefČervená Voda18118
Sova VáclavSC Samotišky018218
Holub Gabriel18118
30.Machačová ZuzanaPřerov16,5116,5
31.Frencl Patrik16116
Mužík AdamČervená Voda-Šanov16116
Voglová ViktorieHorní Heřmanice16116
Navrátil TomášOlomouc16116
Kouřil JakubTJ Sokol Hrabenov16116
36.Stránský MatyášCyklosport Dvořák Lanškroun15115
Smolík SamuelHolice15115
Frencl Dominik15115
Klecker AdamBikesport Team Mohelnice15115
Chlebníčková JulieSokol Horní Heřmanice15115
Knapp Kryštof15115
42.Bílá EllaXCT Horní Heřmanice14114
Holub Alfréd14114
Kašíková Adéla14114
Kos MatějČervená Voda14114
Pietrzyk JonášYogi Racing Ostrava14114
Křivánková SilvieTNF bike team14114
48.Ernekerová Nicol13,5113,5
49.Balcárek Jan13113
Kobza DavidRapotín13113
Horáček DominikTNF bike team13113
52.Beran JosefLanškroun12112
Koutný MatyášNava sport12112
Košár KarelKolárna12112
Papšíková EliškaJeseník102212
Halanič JanKrálíky12112
57.Pírek Adam74211
Václavek FilipRodak11111
Ptáček RomanČervená Voda11111
Rumpíková EliškaŠumperk11111
Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice11111
62.Köenig Radek10,5110,5
63.Miková AmálieNava sport10110
Zaoral FilipŠumperk10110
Žerníček JanCV 0710110
Grežová VanesaČervená Voda10110
Hodúr Jakub10110
68.Machač TomášPřerov919
Cinková BarboraČervená Voda919
Buchtová EsterSKM Zlaté Hory919
Vykoukalová Daniela919
Kohout DanielSPORTON Šumperk9029
73.Grežová NelaČervená Voda818
74.Mandák FilipMohelnice7,517,5
Valenta VěnekOlomouc7,517,5
76.Švecová Barbora616
Němeček Ondřej616
Knoblová Amélie616
79.Navrátil Vít515
Kabourek Jindřich515
Procházka Šimon515
82.Kunert TomášBikesport Team Mohelnice4,514,5
Slavík Jan4,514,5
84.Blažek Josef414
85.Jeřábek Martin313
Cerula Jáchym313
87.Horáková Denisa1,511,5
88.Kaniščev AlexandrBikesport Team Mohelnice010
Hasala Michal010
Homolová KarolínaTJ Sokol Hrabenov010
Czabe TomášSamotišky010
Douděra PetrChoceň010
Polová ValentinaPorsche Olomouc010
Čtvrtlíková MarkétaHlušovice010
Ruprecht Daniel010
Kukula Jan010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1140 ms