2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team2525252525252530303045303013295(370)
2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport30303030303030218231
Zlámal TomášProxima21211821212125213012252512231(261)
4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice013181414151802118241612171
5.Trojek KarelOknoplast14129121615251118181511156(165)
6.Kopecký LukášHartman CZ1625212537,55124,5
7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice18151416151810,57106,5
8.Václavík PavelOknoplast16141600161811129103
9.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř21302121493
10.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice1115901321669
11.Fišnar JiříTC Sport Desná92527361
12.Sadil MichalParapety RS91265616654
Haluzík MartinKolárna152118354
14.Fröml JosefUničov710153150650
Kouřil MartinFitko Jeseník02525350
16.Válek AdamDrásal Team Holešov1631,5247,5
Dostál OndřejLazy Swines5051157,514747,5
18.Novotný Tomᚊumperk10111014445
19.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz1825243
20.Novák MartinRudoltice127,513332,5
Švajda MartinDT Swiss1022,5232,5
22.Unzeitig MartinCykloklub Morava1318231
Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1516231
24.Fojtík Ondřej30130
Kajnar TomášNutrend Specialized30130
Vagenknecht TomášBakako Nová Paka30130
27.Zachoval TomášOK Bag1316,5229,5
28.Blaha JiříOknoplast9811328
Kratina PetrKolárna1315228
30.König JiříCykloklub Morava1115226
31.König RadekSudkov1212224
32.Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a syn813,5221,5
33.Březina PetrKolárna021221
Janeček LiborKostelec na Orlicí21121
Kroček RomanSk Bagbike21121
Tichý Tomáši-treking21121
37.Švec LuděkDuko Rýmařov1208320
38.Fojt RobertBT Kola Kaňkovský19,5119,5
39.Petřík ZdeněkHannah154219
40.Čuma JosefCbase Brno18118
Liberda MilanKolárna18118
Hanyk MilanVelo Vít sport18118
Zapletal PetrOlomouc18118
Plesník PetrLes Nice117218
Sýkora PavelOpava18118
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc18118
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport549318
48.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský16116
Kestler AlešYogi Racing Ostrava016216
Dítě Radek16116
Mazourek FrantišekOrel Bořitov16116
Palásek IgorCbase Brno16116
53.Pietrzyk VratislavYogi Racing Ostrava15115
Vrbský Michal15115
Plaček KamilMohelnice15115
56.Plhák Ivo14114
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory14114
Kolkus MartinCbase Brno14114
Kadrman MiloslavTTC UO14114
Hanáček JindřichRusava Bike team14114
Hudos MartinKlub vytrvalostních sportů14114
Wiedermann LukášBike sport Uničov14114
Grepl MiroslavOlomouc14114
64.Vávra AlešAnag Olomouc13113
Daněk MiroslavDammaBike Opava13113
Koníček Marek13113
Keprt JanSilný Team Uničov013213
Kocourek FrantišekSkivelo neslyšících Olomouc13113
Kučera ViktorCK MTB Hlinsko13113
70.Planička Robert PlaničkaZábřeh12112
Vošický PavelDama Sport12112
Koutný ČestmírSC Samotišky12112
73.Ettel JosefKolárna11111
Knebel Radim Knebel11111
Peškar JaroslavPostřelmov11111
76.Erdziak Maroš10110
Lanča Jiří10110
Hynek JosefVelké Losiny10110
Pátek JanSportakus10110
Vysloužil AlešCyklo Kaňkovský10110
81.Lata JiříKřelov919
Jašek OndřejAtletika Zábřeh919
Havlíček MartinMoravičany3629
Laifert Michal919
85.Zbirovský Jan818
Winkler JanHervis818
Ryba LukášBB cyklosport superior818
88.Staněk KarelCyklo Lazníky717
Dědič MichalDrásal Team Holešov717
Vykoukal JiříCyklo TJ Písečná717
91.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský616
Kropáč Ondřej616
Mičunek PavelBuldoci Rapotín616
Kolomazník TomášZábřeh616
95.Václavek PavelSC Samotišky515
Novotný PetrHerbalive515
Stratil Martin515
98.Malinka PetrMohelnice4,514,5
Erneker PetrMohelnice4,514,5
100.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory414
Lazecký PavelNábytkové studio Lazecký414
Kíša Marek414
Čabla JiříOtrokovice414
104.Černý OndřejSoteSport313
Leopold FilipŠternberk313
106.Masopust AlešMohelnice1,511,5
107.Klár Jan010
Kubín JiříSC Samotišky010
Glombíček JaneSeNBáci010
Tazbírek DalimilCPF Jeseník010
Ploštica Stanislav010
Procházka Michal010
Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team010
Doležal JanChoceň010
Jorda RadekBT Kola Kaňkovský010
Král DavidBikekram010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1140 ms