2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team19812525252525252530303045303013295(370)
2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport197730303030303030218231
Zlámal TomášProxima197921211821212125213012252512231(261)
4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice1979013181414151802118241612171
5.Trojek KarelOknoplast198114129121615251118181511156(165)
6.Kopecký LukášHartman CZ19781625212537,55124,5
7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice197618151416151810,57106,5
8.Václavík PavelOknoplast197816141600161811129103
9.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř197821302121493
10.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice19751115901321669
11.Fišnar JiříTC Sport Desná197692527361
12.Sadil MichalParapety RS197591265616654
Haluzík MartinKolárna1976152118354
14.Fröml JosefUničov1975710153150650
Kouřil MartinFitko Jeseník197502525350
16.Válek AdamDrásal Team Holešov19841631,5247,5
Dostál OndřejLazy Swines19775051157,514747,5
18.Novotný Tomᚊumperk197510111014445
19.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz19831825243
20.Novák MartinRudoltice1983127,513332,5
Švajda MartinDT Swiss19751022,5232,5
22.Unzeitig MartinCykloklub Morava19811318231
Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19771516231
24.Fojtík Ondřej197730130
Kajnar TomášNutrend Specialized197830130
Vagenknecht TomášBakako Nová Paka198430130
27.Zachoval TomášOK Bag19801316,5229,5
28.Blaha JiříOknoplast19769811328
Kratina PetrKolárna19761315228
30.König JiříCykloklub Morava19781115226
31.König RadekSudkov19761212224
32.Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a syn1981813,5221,5
33.Březina PetrKolárna1984021221
Janeček LiborKostelec na Orlicí197721121
Kroček RomanSk Bagbike198421121
Tichý Tomáši-treking198421121
37.Švec LuděkDuko Rýmařov19781208320
38.Fojt RobertBT Kola Kaňkovský197619,5119,5
39.Petřík ZdeněkHannah1980154219
40.Čuma JosefCbase Brno198018118
Liberda MilanKolárna198218118
Hanyk MilanVelo Vít sport198418118
Zapletal PetrOlomouc197718118
Plesník PetrLes Nice1975117218
Sýkora PavelOpava197718118
Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc197618118
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport1976549318
48.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský197916116
Kestler AlešYogi Racing Ostrava1981016216
Dítě Radek197916116
Mazourek FrantišekOrel Bořitov197816116
Palásek IgorCbase Brno197516116
53.Pietrzyk VratislavYogi Racing Ostrava197615115
Vrbský Michal197815115
Plaček KamilMohelnice197515115
56.Plhák Ivo197714114
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory197614114
Kolkus MartinCbase Brno197814114
Kadrman MiloslavTTC UO198114114
Hanáček JindřichRusava Bike team198414114
Hudos MartinKlub vytrvalostních sportů197614114
Wiedermann LukášBike sport Uničov14114
Grepl MiroslavOlomouc198414114
64.Vávra AlešAnag Olomouc198213113
Daněk MiroslavDammaBike Opava197613113
Koníček Marek198313113
Keprt JanSilný Team Uničov1983013213
Kocourek FrantišekSkivelo neslyšících Olomouc198313113
Kučera ViktorCK MTB Hlinsko197513113
70.Planička Robert PlaničkaZábřeh197612112
Vošický PavelDama Sport197512112
Koutný ČestmírSC Samotišky197812112
73.Ettel JosefKolárna197811111
Knebel Radim Knebel198111111
Peškar JaroslavPostřelmov198011111
76.Erdziak Maroš198010110
Lanča Jiří197610110
Hynek JosefVelké Losiny197910110
Pátek JanSportakus198210110
Vysloužil AlešCyklo Kaňkovský197610110
81.Lata JiříKřelov1978919
Jašek OndřejAtletika Zábřeh1977919
Havlíček MartinMoravičany19823629
Laifert Michal1979919
85.Zbirovský Jan1980818
Winkler JanHervis1977818
Ryba LukášBB cyklosport superior1979818
88.Staněk KarelCyklo Lazníky1976717
Dědič MichalDrásal Team Holešov1984717
Vykoukal JiříCyklo TJ Písečná717
91.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský1977616
Kropáč Ondřej1982616
Mičunek PavelBuldoci Rapotín1977616
Kolomazník TomášZábřeh1976616
95.Václavek PavelSC Samotišky1977515
Novotný PetrHerbalive1980515
Stratil Martin1975515
98.Malinka PetrMohelnice19764,514,5
Erneker PetrMohelnice19764,514,5
100.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory1975414
Lazecký PavelNábytkové studio Lazecký1977414
Kíša Marek1977414
Čabla JiříOtrokovice1979414
104.Černý OndřejSoteSport1978313
Leopold FilipŠternberk1977313
106.Masopust AlešMohelnice19801,511,5
107.Klár Jan1984010
Kubín JiříSC Samotišky1976010
Glombíček JaneSeNBáci1984010
Tazbírek DalimilCPF Jeseník1976010
Ploštica Stanislav1984010
Procházka Michal1981010
Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team1977010
Doležal JanChoceň1979010
Jorda RadekBT Kola Kaňkovský1983010
Král DavidBikekram1984010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms