2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Malí žáci

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Pátek DavidTJ Sokol Hrabenov20402020202015201520171715171722,516270,5(315,5)
2.Moravec JanJaR Sport Letohrad1234171015151511131717111213199
3.Hrůzek FilipCredo team17158151713131712152019,512181,5
4.Tlamka TomášMoravec team20202020202025,57145,5
5.Urban MichalCredo team1271113131261151316,511119,5
6.Bártová GabrielaStevens Bikes - Emilio Sport151313111712139109113
7.Pola JonášLK Olomouc121112151518683
8.Brokešová MartinaKC Horní Studénky8878131112767
9.Kolář MartinSki Petříkov15171713462
Václavíková KristýnaOknoplast397131515662
11.Kaplan MartinBikesport Team Mohelnice1330212457
12.Vykydal JaroslavZekof team8101113442
13.Cenek JáchymeSeNBáci1715232
14.Sadilová JanaParapety RS116607,5530,5
15.Šindelář JanACT Tiro Blansko30130
16.Pražáková AlexandraBuldoci Rapotín5613,5324,5
17.Ryšková KarolínaSki Klub Rýmařov1112223
18.Hurač VojtěchMTB Kolago Petřvald20120
Karafiát VojtěchBikesport Team Mohelnice1010220
20.Pokorný OndřejCyklo Polách a syn99218
Peškar JiříBikesport Team Mohelnice657318
22.Jasanský MaxTJ Čenkovice17117
Formánek TobiasJeseník98217
24.Rebl JosefBikesport Team Mohelnice610,5216,5
25.Karlíček MarekNový Malín13113
26.Lhoták VáclavKoudelka Bike12112
Vykydal RoberteSeNBáci12112
Štěpánková LydieToyota Dolák MTB12112
Šolc DavidMohelnice12112
30.Bureš ŠtěpánCykloklub Morava11111
Šolc OndřejBikesport Team Mohelnice11111
Štogrýn DavidČervená Voda11111
Hampl TomášBikesport Team Mohelnice11111
34.Kirschner JanOpava10110
Matura PavelBludov10110
Hobza ŠimonZábřeh10110
Večeř TomášLeština10110
Kubíčková SandraŠumperk010210
39.Valenta JindřichSki areál Šanov919
Večerková DorotaMohelnice919
Blaháček MatějVašíček pekařství a cukrářství919
Zita AdamZábřeh919
Šumberová MichaelaBuldoci Rapotín0929
44.Frank PetrŠtíty818
Novotný OndřejMohelnice818
46.Mazalová SimonaLesnice717
Šťastová MichaelaPell's Hard Bikers717
Franková TerezaCykloklub Morava717
49.Gerhard VojtěchSki Klub Rýmařov616
50.Dvořák JanČervená Voda515
Rojek MateuszKtukol Glucholazy2325
Panasjuk OlegMohelnice515
53.Dušek PatrikČervená Voda414
Buchta MarekSKM Zlaté Hory414
Sorbi FilipMohelnice414
Lepka ErikLeština414
Stašák TomášRapotín414
58.Kácelová MichaelaMohelnice313
Revúsová AnnaFC Jiskra313
60.Rostová EliškaMohelnice212
61.Kopecký JaneSeNBáci111
Borseník OndřejRapotín111
63.Škop JanŠkop team Losiny010
Šumberová GabrielaBuldoci Rapotín0020
Šumberová MichalaBuldoci Rapotín010
Gočálová AnnaSlovensko010
Janků DavidCredo team010
Adámek VítVikýřovice010
Rulišek RadekV.Losiny010
Wachholzová SabinaVelke Losiny010
Kalabisová KarolínaSKM Zlaté Hory010
Bár AdameSeNBáci010
Kuklová KateřinaBuldoci Rapotín010
Plachý DanielŠumperk010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 843 ms