2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov19741740171715171313171717015151720202025,519261,5(332,5)
2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team198120202020202017177203011211
3.Hekele EmilZekof team19771534131551520172020127101114209(214)
4.Planička RobertBikesport Team Mohelnice19761120121081012913121217171514170(178)
5.Janda JiříCyklo Polách a syn19750161011615106136131722,513145,5
6.Václavík PavelOknoplast1978301217120150711131017013144
7.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice1973104967891112151302151216,516143,5(149,5)
8.Trojek KarelOknoplast1981131411111015215131319,511136,5
9.Zlámal TomášProxima19792024151113129188122
10.Kostka TomášCredo team1974127801171113,5869,5
11.Kessler JiříCirlibaba19735875690511101066
12.Unzeitig MartinCykloklub Morava198112268710563
Zita LiborAtletika Zábřeh197392634181101091163
14.Žák IvoProxima198020151313461
15.Dostál OndřejLazy Swines1977000118009110111150
16.Vykydal JaroslavZekof team197854126805740
17.Kukula MarcelCyklo Polách a syn197368646008838
18.Švorčík PetrSilný Team Uničov197681215335
Keprt AlešBT Kola Kaňkovský19773000085060761235
20.Malý TomášAtletika Zábřeh1974010501790831134
21.Novotný Tomᚊumperk1975000201299832
22.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn19771812230
23.Koňarik DavidDama Sport198151110326
24.Kadlčák RichardAmenity mtb team19751312225
25.Vošický PavelDama Sport197522122
26.Coufal RostislavCyklo Polách a syn1975020006012820
Polman DanielLidé a hory, Duratec197920120
Heinrich LukášBikestyle197920120
Šíbl Radek4ever Cyklo Bulis198020120
30.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc197698217
Studýnka DavidSkivelo neslyšících Olomouc1976107217
Kučera VladimírCyklosport Chropyně197317117
Najser TomášBike One197817117
34.Sadil MichalParapety RS19750000097,5716,5
35.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice19794012316
36.Kučera PetrV P KTM cyklosport197515115
Sýkora PavelOpava197715115
Kubánek DanielBike Sport servis Opava197815115
39.Kavan OndřejNovatop Lapierre197713113
Hořava JiříDestila Brno198013113
Kouřil MartinCyklo Jeseník197513113
Bárta MartinZekof team197582003513
Plesník PetrLes Nice1975404302613
44.Kubát ZdeněkČS Specialized198202010,5412,5
45.Smrkta LadislavSilný Team Uničov197512112
46.Liberda MilanBT Kola Kaňkovský198211111
Čapek JanSkivelo neslyšících Olomouc197311111
Hudos MartinKlub vytrvalostních sportů197611111
49.Kuběna PetrOstrava197810110
Nábělek AlešCyklosport Chropyně1973100210
Leszczynski RadekMoravské divadlo Olomouc197510110
Fliedr JiříF-bike klub Sádek198010110
Zachoval TomášOK Bag198010110
54.Tesař VladimírSport Bike Strakonice1976919
Fišnar JiříTC Sport Desná1976919
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory1976919
Mihulka PetrF-bike klub Sádek1981919
Trunečka ZbyněkSPORTON Šumperk197572039
Rusnák ZdeněkZábřeh19810009059
Janů MartinSilný Team Uničov19746329
Pok JiříDr.a.cy1981919
62.Petřík ZdeněkHannah1980818
Macek RudolfCirlibaba1975818
Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský1979818
65.Prošek LukášHaPe Brno1974717
Návrat LukášBolatice1980717
Doležal JanChoceň1979717
68.Joska ZdeněkBrno1982616
Čepa PetrMohelnice19740006056
70.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory1978515
Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík19735025
Medlík JanLKT 80 Šumperk1982515
73.Černoch JakubeSeNBáci1973414
Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice19800424
Hánka Tomáš1979414
Horák RenéCyklo TJ Písečná1975414
Sedlák PavelLiberec1978414
78.Jašek OndřejAtletika Zábřeh19770323
Kopecký LukášHartman CZ1978313
Konvička AdamSacha Sport1977313
Uherka MartinRicardo Racing1977313
82.Sýkora JanParapety RS1978212
83.Sommer Miroslav1975111
Lah RobertBT Kola Kaňkovský1974111
Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno1974111
Blaha JiříOknoplast1976001041
Chmelař LadislaveSeNBáci1979111
88.Pospíšil Miroslav1974010
Novotný PetrVokno1980010
Adler TomášOlomouc1977010
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport1976010
Kulíšek JakubBrno1981010
Černý RobertCyklo TJ Písečná19760020
Jansa PetrMoravská Třebová1976010
Knotek TomášeSeNBáci19770020
Hejhal RadekSemix Pluso1976010
Sedláček RomanŠtíty1976010
Jokl TomášRapotín1982010
Ranocha MarekOQO Emseko Bike Team1973010
Šopik VítěslavSki Klub Rýmařov1976010
Hocz MartineSeNBáci19730020
Dudek RadimSulko machři1978010
Víšek JaroslavHannah1977010
Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh1975010
Šimek PetrUničov1981010
Havlíček PetrLazy Swines1978010
Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory1980010
Kostka TomášCredo team1977010
Šín OldřichUničov1980010
Pešek Martin010
Kopecký TomášeSeNBáci1974010
Matura PavelBludov1976010
Skopal PetrŠumperk1981010
Hampl PavelBikesport Team Mohelnice1976010
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory1975010
Kulík VladislavCykloklub Morava1973010
Komárek JaroslavCirlibaba1977010
Chupík MartinSkivelo neslyšících Olomouc1981010
Závěšický JanNavštivte Jeseníky1982010
Mrkus Lukáš010
Machuta Pavel1980010
Černý OndřejSoteSport1978010
Trunda JosefVHH Thermont Bike1976010
Tomášek Zdeněk1982010
Mičunek PavelBuldoci Rapotín1977010
Keclík MiroslavLazy Swines1981010
Sládeček LukášCK PeMaP Přerov1982010
Zemánek JiříJeseničtí orli1982010
Navrátil Tomáš1976010
Bartoš JaroslavKórovačka Bike Team Brno1982010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1812 ms