2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Muži B

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov1740171715171313171717015151720202025,519261,5(332,5)
2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team20202020202017177203011211
3.Hekele EmilZekof team1534131551520172020127101114209(214)
4.Planička RobertBikesport Team Mohelnice1120121081012913121217171514170(178)
5.Janda JiříCyklo Polách a syn0161011615106136131722,513145,5
6.Václavík PavelOknoplast301217120150711131017013144
7.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice104967891112151302151216,516143,5(149,5)
8.Trojek KarelOknoplast131411111015215131319,511136,5
9.Zlámal TomášProxima2024151113129188122
10.Kostka TomášCredo team127801171113,5869,5
11.Kessler JiříCirlibaba5875690511101066
12.Unzeitig MartinCykloklub Morava12268710563
Zita LiborAtletika Zábřeh92634181101091163
14.Žák IvoProxima20151313461
15.Dostál OndřejLazy Swines000118009110111150
16.Vykydal JaroslavZekof team54126805740
17.Kukula MarcelCyklo Polách a syn68646008838
18.Švorčík PetrSilný Team Uničov81215335
Keprt AlešBT Kola Kaňkovský3000085060761235
20.Malý TomášAtletika Zábřeh010501790831134
21.Novotný Tomᚊumperk000201299832
22.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1812230
23.Koňarik DavidDama Sport51110326
24.Kadlčák RichardAmenity mtb team1312225
25.Vošický PavelDama Sport22122
26.Coufal RostislavCyklo Polách a syn020006012820
Polman DanielLidé a hory, Duratec20120
Heinrich LukášBikestyle20120
Šíbl Radek4ever Cyklo Bulis20120
30.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc98217
Studýnka DavidSkivelo neslyšících Olomouc107217
Kučera VladimírCyklosport Chropyně17117
Najser TomášBike One17117
34.Sadil MichalParapety RS0000097,5716,5
35.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice4012316
36.Kučera PetrV P KTM cyklosport15115
Sýkora PavelOpava15115
Kubánek DanielBike Sport servis Opava15115
39.Kavan OndřejNovatop Lapierre13113
Hořava JiříDestila Brno13113
Kouřil MartinCyklo Jeseník13113
Bárta MartinZekof team82003513
Plesník PetrLes Nice404302613
44.Kubát ZdeněkČS Specialized02010,5412,5
45.Smrkta LadislavSilný Team Uničov12112
46.Liberda MilanBT Kola Kaňkovský11111
Čapek JanSkivelo neslyšících Olomouc11111
Hudos MartinKlub vytrvalostních sportů11111
49.Kuběna PetrOstrava10110
Nábělek AlešCyklosport Chropyně100210
Leszczynski RadekMoravské divadlo Olomouc10110
Fliedr JiříF-bike klub Sádek10110
Zachoval TomášOK Bag10110
54.Tesař VladimírSport Bike Strakonice919
Fišnar JiříTC Sport Desná919
Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory919
Mihulka PetrF-bike klub Sádek919
Trunečka ZbyněkSPORTON Šumperk72039
Rusnák ZdeněkZábřeh0009059
Janů MartinSilný Team Uničov6329
Pok JiříDr.a.cy919
62.Petřík ZdeněkHannah818
Macek RudolfCirlibaba818
Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský818
65.Prošek LukášHaPe Brno717
Návrat LukášBolatice717
Doležal JanChoceň717
68.Joska ZdeněkBrno616
Čepa PetrMohelnice0006056
70.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory515
Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík5025
Medlík JanLKT 80 Šumperk515
73.Černoch JakubeSeNBáci414
Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice0424
Hánka Tomáš414
Horák RenéCyklo TJ Písečná414
Sedlák PavelLiberec414
78.Jašek OndřejAtletika Zábřeh0323
Kopecký LukášHartman CZ313
Konvička AdamSacha Sport313
Uherka MartinRicardo Racing313
82.Sýkora JanParapety RS212
83.Sommer Miroslav111
Lah RobertBT Kola Kaňkovský111
Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno111
Blaha JiříOknoplast001041
Chmelař LadislaveSeNBáci111
88.Adler TomášOlomouc010
Novotný PetrVokno010
Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport010
Pospíšil Miroslav010
Kulíšek JakubBrno010
Černý RobertCyklo TJ Písečná0020
Jansa PetrMoravská Třebová010
Knotek TomášeSeNBáci0020
Hejhal RadekSemix Pluso010
Sedláček RomanŠtíty010
Jokl TomášRapotín010
Ranocha MarekOQO Emseko Bike Team010
Šopik VítěslavSki Klub Rýmařov010
Hocz MartineSeNBáci0020
Dudek RadimSulko machři010
Víšek JaroslavHannah010
Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh010
Havlíček PetrLazy Swines010
Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory010
Kopecký TomášeSeNBáci010
Šín OldřichUničov010
Pešek Martin010
Šimek PetrUničov010
Matura PavelBludov010
Skopal PetrŠumperk010
Hampl PavelBikesport Team Mohelnice010
Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory010
Kulík VladislavCykloklub Morava010
Komárek JaroslavCirlibaba010
Sládeček LukášCK PeMaP Přerov010
Chupík MartinSkivelo neslyšících Olomouc010
Závěšický JanNavštivte Jeseníky010
Mrkus Lukáš010
Machuta Pavel010
Černý OndřejSoteSport010
Trunda JosefVHH Thermont Bike010
Bartoš JaroslavKórovačka Bike Team Brno010
Mičunek PavelBuldoci Rapotín010
Keclík MiroslavLazy Swines010
Tomášek Zdeněk010
Zemánek JiříJeseničtí orli010
Navrátil Tomáš010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1562 ms