2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2012 - Muži A
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Leš
Sen
Šin
Jeř
Lho
Hyn
Rap
Wel
Mor
Šum
Moh
Hra
Ram
Blu
Účast
Celkem
1.
Směšný Jan
Credo team
20
40
15
17
0
15
20
0
20
20
20
13
20
11,5
0
15
231,5
2.
Spurný Jiří
BT Kola Kaňkovský
17
34
17
13
10
20
12
17
13
13
15
20
10
0
30
15
231
(241)
3.
Borák Martin
Cyklo Polách a syn
15
20
13
0
17
17
0
15
12
11
20
15
17
15
14
187
4.
Večeř Martin
TNF bike team
11
11
13
15
13
11
10
15
9
17
17
12
9
25,5
14
179,5
(188,5)
5.
Fláma Miroslav
Bike sport Uničov
8
16
8
4
9
11
6
10
7
8
10
13
13
15
17
15
145
(155)
6.
Strakoš Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
7
8
7
0
8
9
10
13
7
9
9
6
11
6
11
10
11
10
19,5
19
138,5
(171,5)
7.
Blaháček Daniel
Vašíček pekařství a cukrářství
13
30
11
12
20
13
0
18
8
117
8.
Jílek David
Bikesport Team Mohelnice
12
24
10
11
13
12
11
13
8
106
9.
Vitešník Adam
Bike sport Uničov
10
18
9
11
9
4
13
10
7
9
4
11
104
10.
Dudík Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
2
4
0
0
8
5
4
12
1
7
5
9
2
8
6
12
16
84
(85)
11.
Orság Ondřej
ČS Specialized
22
12
0
20
17
0
6
71
12.
Kašpar Petr
Credo team
6
6
0
7
7
7
3
4
0
7
15
11
62
13.
Janků Martin
Proxima
12
0
12
8
6
11
0
8
0
9
57
14.
Fabián Jakub
SK Žamberk Tessuti sport
20
17
0
17
4
54
15.
Linhart Petr
TNF bike team
0
9
12
8
13
11,5
6
53,5
16.
Kouřil Patrik
Vašíček pekařství a cukrářství
26
5
9
11
4
51
17.
Horký David
Cyklo Polách a syn
5
0
8
12
12
0
6
7
43
18.
Josefík Marián
Merida Biking Team
15
15
12
3
42
19.
Skalický Pavel
SK Žamberk Tessuti sport
20
20
2
40
20.
Drásal Michal
Passeggiata Nový Malín
0
3
0
3
6
0
1
8
0
7
10,5
11
38,5
21.
Vostrčil David
TNF bike team
10
12
15
0
4
37
22.
Babiánek David
CK PeMaP Přerov
17
17
2
34
23.
Pospíšil Tomáš
Dolní Studénky
4
5
10
13,5
4
32,5
24.
Gladiš Tomáš
Galaxy Team Hranice
17
15
2
32
25.
Keprt Jan
Silný Team Uničov
9
22,5
2
31,5
26.
Hýbl Jaroslav
Dimpex Kosov
10
10
7
3
27
27.
Reif Jan
LKT 80 Šumperk
5
16,5
2
21,5
28.
Vagenknecht Tomáš
Gunners Nová Paka
20
1
20
=
Sláma Jaroslav
CK MTB Hlinsko
20
1
20
=
Tichý Tomáš
i-treking
20
1
20
=
Haman Martin
Superior Riders
20
1
20
32.
Vydra Jan
In-Life Cycling Team
9
9
2
18
=
Neset Jan
In-Life Cycling Team
6
12
2
18
34.
Sedlář Jakub
Novatop Lapierre
17
1
17
=
Mazák Lukáš
TJ Sokol Hrabenov
9
8
0
0
4
17
=
Krause David
Cykloservis Petr
17
1
17
37.
Kavalír Jakub
SK Žamberk Tessuti sport
15
1
15
=
Uhmann Petr
KOS Tesla Brno
15
1
15
=
Kyncl Tomáš
Merida Biking Team
15
1
15
=
Sekerka Karel
S-Team Olomouc
5
10
2
15
=
Janda Jan
CK PeMaP Přerov
15
1
15
42.
Nétek Rostislav
Cykloklub Morava
14
1
14
43.
Ivan Bronislav
Galaxy Team Hranice
13
1
13
=
Špak Michal
BT Kola Kaňkovský
13
1
13
45.
Adamík Patrik
Credo team
4
0
7
1
4
12
=
Kubica Roman
SK Jiří Team Ostrava
12
1
12
=
Klapal Martin
Stalak Team
12
1
12
=
Fus Martin
Stevens Bolatice
3
9
2
12
49.
Urbášek Jan
TJ Cyklistika Uničov
11
1
11
=
Oravec Petr
CK PeMaP Přerov
11
1
11
51.
Kysilko Filip
Ski areál Šanov
10
1
10
=
Kutin Tomáš
Bikestock Singlebe
10
1
10
53.
Franer Jakub
Bike Sport servis Opava
8
1
8
=
Šembera Josef
Dolní Orlice
8
1
8
=
Struhár Dušan
Passeggiata Nový Malín
8
1
8
=
Sobala Martin
Cyklo TJ Písečná
0
0
8
3
8
=
Boček Jakub
Ghost - mojekolo.cz
8
0
2
8
58.
Svoboda Petr
CK MTB Hlinsko
7
1
7
=
Vlček Pavel
In-Life Cycling Team
7
1
7
=
Velička Jan
Rouchovany
7
1
7
61.
Peřina Petr
Metal Militia
6
1
6
=
Válek Adam
Drásal Team Holešov
6
1
6
=
Blažek Pavel
6
1
6
=
Vašíček Petr
C.A.C Šumperk
6
0
2
6
=
Effenberger Viktor
MBG
6
1
6
=
Reif Tomáš
Olomouc
6
1
6
67.
Hének Petr
Kovalovice
5
1
5
=
Bachroň David
Šumperk
2
0
3
3
5
=
Kura Hynek
SK cyklo Chlubna
5
1
5
=
Mikeska Ladislav
In-Life Cycling Team
5
0
2
5
=
Vacek Marek
Brno
5
1
5
=
Knotek Ondřej
eSeNBáci
0
5
2
5
=
Wiedermann René
In-Life Cycling Team
0
5
2
5
74.
Schneider Adam
Zábřeh
4
1
4
=
Glombíček Jan
eSeNBáci
1
3
2
4
=
Knor Tomáš
Velké Losiny
2
2
2
4
=
Babiánek Milan
Tovačov
4
1
4
=
Křivohlávek David
Ghost - mojekolo.cz
4
1
4
=
Hanák Jan
Zvole
4
1
4
=
Ryšavý Zdeněk
Zábřeh
4
1
4
81.
Tuček Libor
TJ Agro
3
1
3
=
Brož Dominik
Olomouc
3
1
3
=
Karásek Roman
Helia sport Kouty
3
1
3
=
Pivoňka Petr
Zekof team
3
1
3
=
Navrátil David
In-Life Cycling Team
3
1
3
=
Badal Stanislav
Zábřeh
3
1
3
87.
Lakomý Jan
Olomouc
2
1
2
=
Mrůzek Michal
Sundance Opava
2
1
2
=
Klimeš Jakub
Ruda nad Moravou
2
1
2
=
Sládek Tomáš
CK MTB Hlinsko
2
1
2
=
Sýkora Petr
JSCR
2
1
2
=
Raif Jan
LKT 80 Šumperk
2
1
2
93.
Jílek Jakub
Cyklo Polách a syn
1
1
1
=
Běhal Lukáš
Bikesport Team Mohelnice
1
1
1
=
Bělovský Marek
Bikestock Singlebe
1
1
1
=
Jašek Lukáš
Štěpánov
1
1
1
=
Ženčák Jakub
Buldoci Rapotín
1
1
1
98.
Zbožínek Michal
0
1
0
=
Tureček Kamil
Brno
0
1
0
=
Halamíček Petr
Lelekovice
0
1
0
=
Tošenovský Vlastimil
Bikestock Singlebe
0
1
0
=
Burian Jaroslav
Olomouc
0
1
0
=
Ryšavý František
Svinov
0
1
0
=
Kostecký Jan
Šumperk
0
1
0
=
Závodník Petr
Olomouc
0
1
0
=
Suchý Zdeněk
JSCR
0
1
0
=
Valnoha Jiří
Červená Voda
0
1
0
=
Návrat Petr
Ikus Racing
0
1
0
=
Sommer Jan
Zábřeh
0
1
0
=
Chmelař Lukáš
0
1
0
=
Horáček Radim
Cyklosport Chropyně
0
1
0
=
Musil Roman
Hasiči Rýmařov
0
1
0
=
Jakeš Petr
Valašské Meziříčí
0
1
0
=
Prachař Kamil
Troubelice
0
1
0
=
Vénos Jiří
Dolní Studénky
0
1
0
=
Hlavsa Jan
Velké Losiny
0
1
0
=
Wornowski Pawel
Lecco C67 Racing Team
0
1
0
=
Štefka Miroslav
Šternberk
0
1
0
=
Vlčko Michal
Jeseničtí orli
0
1
0
=
Burďák Pavel
Jeseničtí orli
0
1
0
=
Slaný Pavel
Jeseničtí orli
0
1
0
=
Bartoš Radovan
Šternberk
0
1
0
=
Haluza Martin
CK PeMaP Přerov
0
1
0
=
Drtil Michal
0
1
0
=
Kocourek František
Skivelo neslyšících Olomouc
0
1
0
=
Kupec Karel
Aktos racing klub
0
1
0
=
Režňák Lukáš
Šumperk
0
1
0
=
Trnka Lukáš
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 671 ms