2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Směšný JanCredo team199120401517015200202020132011,5015231,5
2.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský19911734171310201217131315201003015231(241)
3.Borák MartinCyklo Polách a syn19901520130171701512112015171514187
4.Večeř MartinTNF bike team199211111315131110159171712925,514179,5(188,5)
5.Fláma MiroslavBike sport Uničov19938168491161078101313151715145(155)
6.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice1986787089101379961161110111019,519138,5(171,5)
7.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství19931330111220130188117
8.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice198712241011131211138106
9.Vitešník AdamBike sport Uničov1983101891194131079411104
10.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice19862400854121759286121684(85)
11.Orság OndřejČS Specialized19912212020170671
12.Kašpar PetrCyklo Polách a syn19906607773407151162
13.Janků MartinProxima1989120128611080957
14.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport19912017017454
15.Linhart PetrTNF bike team1991091281311,5653,5
16.Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství1990265911451
17.Horký DavidCyklo Polách a syn1990508121206743
18.Josefík MariánMerida Biking Team1983151512342
19.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport19922020240
20.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín1983030360180710,51138,5
21.Vostrčil DavidTNF bike team19911012150437
22.Babiánek DavidCK PeMaP Přerov19931717234
23.Pospíšil TomášDolní Studénky1992451013,5432,5
24.Gladiš TomášGalaxy Team Hranice19851715232
25.Keprt JanSilný Team Uničov1983922,5231,5
26.Hýbl JaroslavDimpex Kosov199310107327
27.Reif JanLKT 80 Šumperk1986516,5221,5
28.Vagenknecht TomášGunners Nová Paka198420120
Sláma JaroslavCK MTB Hlinsko199020120
Tichý Tomáši-treking198420120
Haman MartinSuperior Riders198920120
32.Vydra JanIn-Life Cycling Team198799218
Neset JanIn-Life Cycling Team1986612218
34.Sedlář JakubNovatop Lapierre198417117
Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov19869800417
Krause DavidCykloservis Petr199017117
37.Kavalír JakubSK Žamberk Tessuti sport199315115
Uhmann PetrKOS Tesla Brno198315115
Kyncl TomášMerida Biking Team198915115
Sekerka KarelS-Team Olomouc1988510215
Janda JanCK PeMaP Přerov199315115
42.Nétek RostislavCykloklub Morava198514114
43.Ivan BronislavGalaxy Team Hranice198613113
Špak MichalBT Kola Kaňkovský198513113
45.Adamík PatrikCredo team19924071412
Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava198912112
Klapal MartinStalak Team198712112
Fus MartinStevens Bolatice198739212
49.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov199411111
Oravec PetrCK PeMaP Přerov199311111
51.Kysilko FilipSki areál Šanov198510110
Kutin TomášBikestock Singlebe198410110
53.Franer JakubBike Sport servis Opava1989818
Šembera JosefDolní Orlice1984818
Struhár DušanPasseggiata Nový Malín1983818
Sobala MartinCyklo TJ Písečná198400838
Boček JakubGhost - mojekolo.cz19878028
58.Svoboda PetrCK MTB Hlinsko1991717
Vlček PavelIn-Life Cycling Team1990717
Velička JanRouchovany1984717
61.Peřina PetrMetal Militia1987616
Válek AdamDrásal Team Holešov1984616
Blažek Pavel1988616
Vašíček PetrCredo team19916026
Effenberger ViktorMBG1991616
Reif TomášOlomouc1990616
67.Hének PetrKovalovice1987515
Bachroň DavidŠumperk198620335
Kura HynekSK cyklo Chlubna1992515
Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team19875025
Vacek MarekBrno1985515
Knotek OndřejeSeNBáci19900525
Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team19830525
74.Schneider AdamZábřeh1986414
Glombíček JaneSeNBáci19841324
Knor TomášVelké Losiny19862224
Babiánek MilanTovačov1983414
Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz1989414
Hanák JanZvole1990414
Ryšavý ZdeněkZábřeh1987414
81.Tuček LiborTJ Agro1992313
Brož DominikOlomouc1991313
Karásek RomanHella sport Kouty1984313
Pivoňka PetrZekof team1989313
Navrátil DavidIn-Life Cycling Team1986313
Badal StanislavZábřeh1985313
87.Lakomý JanOlomouc1991212
Mrůzek MichalSundance Opava1987212
Klimeš JakubRuda nad Moravou1987212
Sládek TomášCK MTB Hlinsko1988212
Sýkora PetrJSCR1984212
Raif JanLKT 80 Šumperk1986212
93.Jílek JakubCyklo Polách a syn1992111
Běhal LukášBikesport Team Mohelnice1987111
Bělovský MarekBikestock Singlebe1983111
Jašek Lukᚊtěpánov1983111
Ženčák JakubBuldoci Rapotín1988111
98.Zbožínek Michal1991010
Tureček KamilBrno1983010
Halamíček PetrLelekovice1983010
Tošenovský VlastimilBikestock Singlebe1984010
Burian JaroslavOlomouc1983010
Ryšavý FrantišekSvinov1988010
Kostecký JanŠumperk1991010
Závodník PetrOlomouc1983010
Suchý ZdeněkJSCR1984010
Valnoha JiříČervená Voda1984010
Návrat PetrIkus Racing1984010
Sommer JanZábřeh1992010
Chmelař Lukáš010
Horáček RadimCyklosport Chropyně1990010
Musil RomanHasiči Rýmařov1984010
Jakeš PetrValašské Meziříčí010
Prachař KamilTroubelice1986010
Vénos JiříDolní Studénky1992010
Hlavsa JanVelké Losiny1988010
Wornowski PawelLecco C67 Racing Team1986010
Štefka MiroslavŠternberk1984010
Vlčko MichalJeseničtí orli1984010
Burďák PavelJeseničtí orli1988010
Slaný PavelJeseničtí orli1988010
Bartoš RadovanŠternberk1985010
Haluza MartinCK PeMaP Přerov1983010
Drtil Michal010
Kocourek FrantišekSkivelo neslyšících Olomouc1983010
Kupec KarelAktos racing klub010
Režňák Lukáš010
Trnka Lukáš1983010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1812 ms