2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2012 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLezMrtKráLosBozHXCLešSenŠinJeřLhoHynRapWelMorŠumMohHraRamBluÚčastCelkem
1.Směšný JanCredo team20401517015200202020132011,5015231,5
2.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský1734171310201217131315201003015231(241)
3.Borák MartinCyklo Polách a syn1520130171701512112015171514187
4.Večeř MartinTNF bike team11111315131110159171712925,514179,5(188,5)
5.Fláma MiroslavBike sport Uničov8168491161078101313151715145(155)
6.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice787089101379961161110111019,519138,5(171,5)
7.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství1330111220130188117
8.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice12241011131211138106
9.Vitešník AdamBike sport Uničov101891194131079411104
10.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice2400854121759286121684(85)
11.Orság OndřejČS Specialized2212020170671
12.Kašpar PetrCyklo Polách a syn6607773407151162
13.Janků MartinProxima120128611080957
14.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport2017017454
15.Linhart PetrTNF bike team091281311,5653,5
16.Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství265911451
17.Horký DavidCyklo Polách a syn508121206743
18.Josefík MariánMerida Biking Team151512342
19.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport2020240
20.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín030360180710,51138,5
21.Vostrčil DavidTNF bike team1012150437
22.Babiánek DavidCK PeMaP Přerov1717234
23.Pospíšil TomášDolní Studénky451013,5432,5
24.Gladiš TomášGalaxy Team Hranice1715232
25.Keprt JanSilný Team Uničov922,5231,5
26.Hýbl JaroslavDimpex Kosov10107327
27.Reif JanLKT 80 Šumperk516,5221,5
28.Vagenknecht TomášGunners Nová Paka20120
Sláma JaroslavCK MTB Hlinsko20120
Tichý Tomáši-treking20120
Haman MartinSuperior Riders20120
32.Vydra JanIn-Life Cycling Team99218
Neset JanIn-Life Cycling Team612218
34.Sedlář JakubNovatop Lapierre17117
Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov9800417
Krause DavidCykloservis Petr17117
37.Kavalír JakubSK Žamberk Tessuti sport15115
Uhmann PetrKOS Tesla Brno15115
Kyncl TomášMerida Biking Team15115
Sekerka KarelS-Team Olomouc510215
Janda JanCK PeMaP Přerov15115
42.Nétek RostislavCykloklub Morava14114
43.Ivan BronislavGalaxy Team Hranice13113
Špak MichalBT Kola Kaňkovský13113
45.Adamík PatrikCredo team4071412
Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava12112
Klapal MartinStalak Team12112
Fus MartinStevens Bolatice39212
49.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov11111
Oravec PetrCK PeMaP Přerov11111
51.Kysilko FilipSki areál Šanov10110
Kutin TomášBikestock Singlebe10110
53.Franer JakubBike Sport servis Opava818
Šembera JosefDolní Orlice818
Struhár DušanPasseggiata Nový Malín818
Sobala MartinCyklo TJ Písečná00838
Boček JakubGhost - mojekolo.cz8028
58.Svoboda PetrCK MTB Hlinsko717
Vlček PavelIn-Life Cycling Team717
Velička JanRouchovany717
61.Peřina PetrMetal Militia616
Válek AdamDrásal Team Holešov616
Blažek Pavel616
Vašíček PetrCredo team6026
Effenberger ViktorMBG616
Reif TomášOlomouc616
67.Hének PetrKovalovice515
Bachroň DavidŠumperk20335
Kura HynekSK cyklo Chlubna515
Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team5025
Vacek MarekBrno515
Knotek OndřejeSeNBáci0525
Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team0525
74.Schneider AdamZábřeh414
Glombíček JaneSeNBáci1324
Knor TomášVelké Losiny2224
Babiánek MilanTovačov414
Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz414
Hanák JanZvole414
Ryšavý ZdeněkZábřeh414
81.Tuček LiborTJ Agro313
Brož DominikOlomouc313
Karásek RomanHelia sport Kouty313
Pivoňka PetrZekof team313
Navrátil DavidIn-Life Cycling Team313
Badal StanislavZábřeh313
87.Lakomý JanOlomouc212
Mrůzek MichalSundance Opava212
Klimeš JakubRuda nad Moravou212
Sládek TomášCK MTB Hlinsko212
Sýkora PetrJSCR212
Raif JanLKT 80 Šumperk212
93.Jílek JakubCyklo Polách a syn111
Běhal LukášBikesport Team Mohelnice111
Bělovský MarekBikestock Singlebe111
Jašek Lukᚊtěpánov111
Ženčák JakubBuldoci Rapotín111
98.Zbožínek Michal010
Tureček KamilBrno010
Halamíček PetrLelekovice010
Tošenovský VlastimilBikestock Singlebe010
Burian JaroslavOlomouc010
Ryšavý FrantišekSvinov010
Kostecký JanŠumperk010
Závodník PetrOlomouc010
Suchý ZdeněkJSCR010
Valnoha JiříČervená Voda010
Návrat PetrIkus Racing010
Sommer JanZábřeh010
Chmelař Lukáš010
Horáček RadimCyklosport Chropyně010
Musil RomanHasiči Rýmařov010
Jakeš PetrValašské Meziříčí010
Prachař KamilTroubelice010
Vénos JiříDolní Studénky010
Hlavsa JanVelké Losiny010
Wornowski PawelLecco C67 Racing Team010
Štefka MiroslavŠternberk010
Vlčko MichalJeseničtí orli010
Burďák PavelJeseničtí orli010
Slaný PavelJeseničtí orli010
Bartoš RadovanŠternberk010
Haluza MartinCK PeMaP Přerov010
Drtil Michal010
Kocourek FrantišekSkivelo neslyšících Olomouc010
Kupec KarelAktos racing klub010
Režňák Lukᚊumperk010
Trnka Lukáš010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1562 ms