2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Machalický MilanSK Toma Olomouc19612020402017202020202025,511225,5(242,5)
2.Trojek KarelOknoplast19551715301501717202017121722,513192,5(219,5)
3.Brückner IvanMTB Bohdíkov19498161017151512121115131812144(162)
4.Konopa MilanSki Snow Surf Sport1961101120151213101116,59118,5
5.Leicht JiříASPV Těchonín19491110242017131308108
6.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice196012181213171519,57106,5
7.Eliáš JosefCirlibaba1959151226111312689
8.Marada JosefCykloklub Morava196013173420484
9.Adamík JiříCredo team196161012968610867
10.Misina AndrzejLKS Gosciecin195313201211456
11.Kouřil JiříFitko Jeseník1955172017354
12.Kukula ZdeněkVíno Karabina19509221110452
13.Keprt JanSK Nadoraz19547814715551
14.Kolář RobertSki Petříkov1959121513340
15.Axman JaroslavTroubelice195591312334
16.Kaprál MilanRicardo Racing196030130
17.Salač PetrMitas Rubena195920120
18.Navrátil PetrSK Přerov196099218
19.Frkal MiroslavNovatop Lapierre195617117
Polášek KarelČerní koně196089217
Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport195817117
22.Kuběnka OldřichSki Břidličná195615115
Kalvach BlahoslavCyklo profi Holice195815115
Boreček TomášNovatop Lapierre195715115
Revús StanislavFC Jiskra196069215
Vychodil LubomírClub Koruna Olomouc195715115
Plachý LuborMapei Cyklo Kaňkovský195515115
Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava1955114215
29.Sedláček JiříSK Jiří Team Ostrava195813113
Kutňák OtaRusava Bike team195613113
Podzimek JaroslavTJ Ski Pro Sport Kouty195913113
32.Bažant ZdenekOlomouc195312112
33.Mazgaj BřetislavOstrava-Dubina196111111
Pavelka MiroslavBílá Voda194711111
Vozda JiříKlub vytrvalostních sportů196111111
36.Urbášek JiříGoofy Ociz Team196010110
Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk195510110
Rýznar JosefKC Horní Studénky195210110
Novák JiříDolní Sukolom196010110
40.Uhlíř AntonínTJ Jiskra Králíky1958818
41.Komárek BedřichHlubočky19530727
Novák JosefMTB Červená Voda1959717
Čunderle LudvíkSK Nadoraz1961717
44.Hynek VladimírBiker's team Jeseník1958616
45.Caha BohuslavBikesport Team Mohelnice515
46.Král JiříLKT 80 Šumperk1959010
Lakva IvoHlušovice1954010
Petr JanLibina1949010
Žouželka JaroslavSulko1950010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1131 ms