2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2011 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLezMrtKráLosBozHXCSenLhoČarJeřHynRapMorMohHraŠumBluÚčastCelkem
1.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice19701117241517171517151517151320151525,517184,5(283,5)
2.Jílek MartinCyklo Polách a syn1969342020202020171219,59182,5
3.Kohout TomášBike sport Uničov19702020407172020308174
4.Vala MartinCykloklub Stará Ves1962152613201513017913916,512157,5(166,5)
5.Navařík RobertNava sport1969131017151710171722,59138,5
6.Javůrek MilanBajala Bike Červenka197112132271212101101312131813138(155)
7.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná196991218117111211910101112115(131)
8.Horký LubomírCyklo Polách a syn19681730202012116110
9.Staník JosefBike sport Uničov1969100111313109918111212106(107)
10.Petruš LubomírACS Drak Vrbno196315201210121712798
11.Tomášek MichalCredo team1970791081112981088387,51493(118,5)
12.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský1964812201715572
13.Směšný PavelCredo team1968580641068761060
14.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský1964646875910,5855,5
15.Hudeček DušanCyklo Jeseník196410131113447
16.Doležel JaromírRanč Hranice19702229117274946
17.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk19639121010441
18.Žilka MartinRicardo Racing1970111115337
19.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice1969370208042501131
20.Brokeš RostislavKC Horní Studénky19628786429
21.Malínek LuděkDama Sport19631116227
22.Ondráček LiborOlomouc1964147221
Suchomel MilanDH Brutal team19654683421
24.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice197025003361,5820,5
25.Janoš RudyOD Morava Holešov197120120
26.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná196243064,5517,5
27.Satke TomašHervis197115115
Horký PetrSvitavy196515115
Stuchlík PetrStalak Team196515115
30.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský196295214
31.Buček PetrRicardo Racing196813,5113,5
32.Hrubý PetrBikesport Šumperk196713113
Ovad RomanHolštejn196313113
Buksa JiříČS Specialized196513113
35.Král PetrSPS Sázava196612112
Otepka Igor196312112
37.Kistan VladimírCykloklub Stará Ves197156211
Václavek JaroslavRodak197056211
39.Hejtmánek CtiborALW196810110
40.Rotter MichalTřebařov1971919
Spáčil RadekDama Sport19710929
Petruš ZdeněkACS Drak Vrbno1970919
Holec PavelCredo team19652729
44.Horák ČestmírOD Morava Holešov1971818
45.Kilnar Aleš1963717
Sedláček GambaAD Cyklo19693427
Navara IvoBikesport Team Mohelnice19701627
48.Kohoutek RadekIn Bike Litovel1964616
Lazecký PetrNovatop Lapierre1970616
50.Bortel JiříSK Salith Sumtex Šumperk1965515
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk1971515
52.Polách MilanPostřelmov1964414
Fláma MiroslavEkofarma Křížov1969414
Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory1966414
55.Bokůvka MartinSvatý Ludvík pláče1970313
Plhák Radek1967313
Hotový PavelCyklo Polách a syn1970313
58.Richter JiříSportovní kluby MP Zlín1970212
59.Nepustil MarekOlomouc1970111
Gebl Jaroslav1963111
Novotný JaroslavProstějov19651021
62.Šťastný VáclavSilný Team Uničov1962010
Jílek PetrBikesport Team Mohelnice1964010
Marek BohuslavDubicko19650020
Prucek DanielMohelnice1969010
Knápek PetrKN Project1966010
Švehla MiloslavHervis1967010
Matějík PetrBT Kola Kaňkovský1964010
Smrž MarekKamion Rapotín1968010
Černý JiříBrno1962010
Dlabaja RadekAmenity mtb team1964010
Kocourek BohuslavPaseka1963010
Bílý LiborCredo team1968010
Kaniščev RomanSK Salith Sumtex Šumperk1970010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1131 ms