2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2011 - Muži C
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Předžáci
Ženy A
Ženy B
Starší žákyně
Mladší žákyně
Předžákyně
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Lez
Mrt
Krá
Los
Boz
HXC
Sen
Lho
Čar
Jeř
Hyn
Rap
Mor
Moh
Hra
Šum
Blu
Účast
Celkem
1.
Hübl Pavel
Bikesport Team Mohelnice
11
17
24
15
17
17
15
17
15
15
17
15
13
20
15
15
25,5
17
184,5
(283,5)
2.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
34
20
20
20
20
20
17
12
19,5
9
182,5
3.
Kohout Tomáš
Bike sport Uničov
20
20
40
7
17
20
20
30
8
174
4.
Vala Martin
Cykloklub Stará Ves
15
26
13
20
15
13
0
17
9
13
9
16,5
12
157,5
(166,5)
5.
Navařík Robert
Nava sport
13
10
17
15
17
10
17
17
22,5
9
138,5
6.
Javůrek Milan
Bajala Bike Červenka
12
13
22
7
12
12
10
11
0
13
12
13
18
13
138
(155)
7.
Panoch Václav
Cyklo TJ Písečná
9
12
18
11
7
11
12
11
9
10
10
11
12
115
(131)
8.
Horký Lubomír
Cyklo Polách a syn
17
30
20
20
12
11
6
110
9.
Staník Josef
Bike sport Uničov
10
0
11
13
13
10
9
9
1
8
11
12
12
106
(107)
10.
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
15
20
12
10
12
17
12
7
98
11.
Tomášek Michal
Credo team
7
9
10
8
11
12
9
8
10
8
8
3
8
7,5
14
93
(118,5)
12.
Čejka Petr
Mapei Cyklo Kaňkovský
8
12
20
17
15
5
72
13.
Směšný Pavel
Credo team
5
8
0
6
4
10
6
8
7
6
10
60
14.
Opletal Vladimír
BT Kola Kaňkovský
6
4
6
8
7
5
9
10,5
8
55,5
15.
Hudeček Dušan
Cyklo Jeseník
10
13
11
13
4
47
16.
Doležel Jaromír
Ranč Hranice
2
2
2
9
11
7
2
7
4
9
46
17.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
9
12
10
10
4
41
18.
Žilka Martin
Ricardo Racing
11
11
15
3
37
19.
Uherka Vlastimil
Bikesport Team Mohelnice
3
7
0
2
0
8
0
4
2
5
0
11
31
20.
Brokeš Rostislav
KC Horní Studénky
8
7
8
6
4
29
21.
Malínek Luděk
Dama Sport
11
16
2
27
22.
Ondráček Libor
Olomouc
14
7
2
21
=
Suchomel Milan
DH Brutal team
4
6
8
3
4
21
24.
Polášek Roman
Bikesport Team Mohelnice
2
5
0
0
3
3
6
1,5
8
20,5
25.
Janoš Rudy
OD Morava Holešov
20
1
20
26.
Sobala Miroslav
Cyklo TJ Písečná
4
3
0
6
4,5
5
17,5
27.
Satke Tomaš
Hervis
15
1
15
=
Horký Petr
Svitavy
15
1
15
=
Stuchlík Petr
Stalak Team
15
1
15
30.
Nádvorník Zdenek
Mapei Cyklo Kaňkovský
9
5
2
14
31.
Buček Petr
Ricardo Racing
13,5
1
13,5
32.
Hrubý Petr
Bikesport Šumperk
13
1
13
=
Ovad Roman
Holštejn
13
1
13
=
Buksa Jiří
ČS Specialized
13
1
13
35.
Král Petr
SPS Sázava
12
1
12
=
Otepka Igor
12
1
12
37.
Kistan Vladimír
Cykloklub Stará Ves
5
6
2
11
=
Václavek Jaroslav
Rodak
5
6
2
11
39.
Hejtmánek Ctibor
ALW
10
1
10
40.
Rotter Michal
Třebařov
9
1
9
=
Spáčil Radek
Dama Sport
0
9
2
9
=
Petruš Zdeněk
ACS Drak Vrbno
9
1
9
=
Holec Pavel
Credo team
2
7
2
9
44.
Horák Čestmír
OD Morava Holešov
8
1
8
45.
Kilnar Aleš
OSTRAVA
7
1
7
=
Sedláček Gamba
AD Cyklo
3
4
2
7
=
Navara Ivo
Bikesport Team Mohelnice
1
6
2
7
48.
Kohoutek Radek
In Bike Litovel
6
1
6
=
Lazecký Petr
Novatop Lapierre
6
1
6
50.
Bortel Jiří
SK Salith Sumtex Šumperk
5
1
5
=
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
5
1
5
52.
Polách Milan
Postřelmov
4
1
4
=
Fláma Miroslav
Promotorsport
4
1
4
=
Uchytil Alois
Bike Team Zlaté Hory
4
1
4
55.
Bokůvka Martin
Svatý Ludvík pláče
3
1
3
=
Plhák Radek
3
1
3
=
Hotový Pavel
Cyklo Polách a syn
3
1
3
58.
Richter Jiří
Sportovní kluby MP Zlín
2
1
2
59.
Nepustil Marek
Olomouc
1
1
1
=
Gebl Jaroslav
1
1
1
=
Novotný Jaroslav
Prostějov
1
0
2
1
62.
Šťastný Václav
Silný Team Uničov
0
1
0
=
Jílek Petr
Bikesport Team Mohelnice
0
1
0
=
Marek Bohuslav
Dubicko
0
0
2
0
=
Prucek Daniel
Mohelnice
0
1
0
=
Knápek Petr
KN Project
0
1
0
=
Švehla Miloslav
Hervis
0
1
0
=
Matějík Petr
BT Kola Kaňkovský
0
1
0
=
Smrž Marek
Kamion Rapotín
0
1
0
=
Černý Jiří
Brno
0
1
0
=
Dlabaja Radek
Amenity mtb team
0
1
0
=
Kocourek Bohuslav
Paseka
0
1
0
=
Bílý Libor
Credo team
0
1
0
=
Kaniščev Roman
SK Salith Sumtex Šumperk
0
1
0
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 515 ms